Quest (100lvl) Nadzieja umiera ostatnia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16995
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17718

Gość
Gość
Prawdopodobnie przy aktualce wprowadzili możliwość wyboru...

btw. Szansa ,że wypadnie przedmiot który chcemy przyjmując ,że tylko wypadają szlacheckie bronie i unikatowe spodnie i paski to 2.3 % ::DD: A jeżeli przyjmiemy ,że wszystkie szlacheckie przedmioty to ~1% :((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KozaK69

Elitarny Tester
Wybór będzie wprowadzony dopiero w wersji 1.32 i nie będzie w żaden sposób losowy. Po prostu przed pojedynkiem klikasz czy wolisz szlacheckie wojskowe spodnie (bo to one będą w ostatecznej wersji) czy skrzynkę.
 
małe pocieszenie:
Opcja nagrody zostanie zmieniona ze spodni George Crooks na zwykle "Szlacheckie wojskowe spodnie":((. Ta zmiana jest spowodowana faktem ze ubrania szlacheckie (ubrania z nazwa wlasciciela) beda czescia nowego dodatku w najblizszej przyszlosci. Oczywiscie to tez pomoze przy wyrownaniu szans wyboru skrzyni.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
pff i teraz znowu all będą skrzynkę brali ci co lubią ryzyko będą liczyć na jakiś dobry unikat ze skrzynki a ci co wolą pewne zyski sprzedadzą ją na targu za większą cenę niż te spodnie są warte równie dobrze by mogła być znowu sama skrzynka
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejna sobota - tym razem bliżej 12 niż 15 i nadal barman nic dla mnie nie ma. Co źle robię? Trzeba mieć quest z kawałkami mapy wcześniej skończony?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy jeżeli nie mam wykonanego zadania z łopatą (ot dzisiaj, zapomniałem kliknąć na zakończ zlecenie w danym czasie) to portfel może wypaść jutro w eksploracji?
 

DeletedUser

Gość
Gość
niech ktoś mi to łaskawie wytłumaczy
pobrałem zadanie mając łopatę w ekwipunku po 2 h zbierania tytoniu się skleiła ale zadanie u barmana mogę tylko przerwać o co tu chodzi???
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
mam pytanko,
1.czy przed zaczęciem szukania portfela musze przyjąć jakieś zadanie w leśnej polanie?
2. portfel można dropnąć tylko w niedziele?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomógł by ktoś w umiejkach pod zabicie Generał Ulysses Simpson Grant. Mam już 93 strzelania i zaskoku i około 50 uniku i celowania i dalej mam cięzko ciągle to on wygrywa a ja mu max 200 obrażen zadaje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w aktywnym eq :
kawałek złota

praca:
eksploracja kontynentu ( ...h)

nagroda:

Portmonetka, portfel ( money bag )

Proszę pomóżcie przyjąłem zadanie u barmana od starego do nowego w sobotę miałem założoną złamaną łopatę i zrywałem trzcinę cukrową ale pracowałem od 14:30 do 16:30 znalazłem sklejoną łopatę ale zadania nie umiałem zakończyć więc go przerwałem a teraz po tygodniu mi ono nie wyskakuje więc co mam robić bo łopatę sklejona mam a na polanie też zadanie mi nie wyskakuje nawet jak mam założone kawałek złota .Szukam portfela i nic
Proszę pomóżcie
 

DeletedUser9579

Gość
Gość
Z tego co wiem złamaną łopatę można znaleźć w wędrownym handlarzu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Killerr, w sobotę po 12 wklej to w przeglądarkę:
Kod:
javascript:AjaxWindow.show('quest',{quest_id:670}, '670');
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
A u mnie w czterech skrzyniach były:
-szlachecka kórtka z materiału,
-szlachecki stetson
-Poncho Clinta :)
-szlacheckie buty materiałowe
:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja juz prawie 3 tydzien eksploruje i portmonetki (portfela) i nie widac(kawalek zlota w aktywnym eq, wczesniej sklejona lopata i zakonczone zadanie:
Nadzieja umiera ostatnia (Od starego do nowego)
Barman Henry Walker: Ach, jesteś ponownie i masz naprawioną łopatę. Odszyfrujmy wiadomość i zobaczmy co ona mówi. "Ta łopata należy do Ulyssesa S. ...przykro mi, nie mogę odczytać nazwiska. Musisz poszukać więcej wskazówek. Wróć gdy coś znajdziesz.)

ktos cos wie o co "kaman"??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17412

Gość
Gość
...mam podobną sytuację jak kolega, prośba o pomoc
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Miałem ten sam problem... 2 tygodnie eksploracji i nic :( W końcu doszedłem do wniosku, że nie przyjąłem zadania na polanie. Po zaakceptowaniu questa portfel wypadł po godzinie :)
 

DeletedUser17412

Gość
Gość
łopatę skleiłem, portfela nie potrafię odnaleźć :kak: żadna podpowiedź z powyższych nie jest prawidłową, czekam na kolejne o_O
 
Status
Zamknięty.
Do góry