Quest (100lvl) Nadzieja umiera ostatnia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16995
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
trzeba przyjść do leśnej polany i przyjać zadanie,i wtedy dopiero szukać bo innaczej nigdy nie wpadnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nadzieja umiera ostatnia (Tropienie)

Gdy dotarłeś na miejsce, gdzie miesiąc temu zostałeś ogłuszony, niektóre wspomnienia zaczęły powracać. Wpatrujesz się w kawałek złota, który znalazłeś, ale nie rozpoznajesz dokładnie twarzy, którą przedstawia. Decydujesz się poszukać więcej wskazówek w lasach.

Potrzeba: Nagroda:
Idź do Leśna polana (Gotowe)
Portfel 1/1 (Gotowe)
Sklejona łopata 1/1 (Gotowe)
+ 1000 punktów doświadczenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest,może w slocie trzeba mieć kawałek zlota i dopiero się pojawi.
 

DeletedUser17412

Gość
Gość
kolejna niedziela na leśnej polanie w eq kawałek złota, w plecaku sklejona łopata. Żadnego zadania z portfelem nie widać ani w salonie ani na polanie.
 
Trzeba mieć łopatę i portfel, dopiero wtedy pojawi się na polanie zadanie. Ja ukończyłem całość, ale wiem, że ludzie mają problem po sklejonej łopacie - zadanie nie zamknięte i nie można szukać portfela.
 

DeletedUser17412

Gość
Gość
dziwne bo łopata jest sklejona co świadczyłoby o zakończeniu zadania, ale sprawdzę jeszcze tę podpowiedź
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nagroda w skrzyni u mnie to Szorty Washingtona Irvinga za 1500$ gdybym chciał sprzedać.

P.S

pif paf
 

DeletedUser27633

Gość
Gość
kolejna niedziela na leśnej polanie w eq kawałek złota, w plecaku sklejona łopata. Żadnego zadania z portfelem nie widać ani w salonie ani na polanie.

ja mam to samo, juz trzy razy zagoniłem motywacje do zera, pracowałem dziesiątki godzin na wysokiej motywacji cały czas podwyższając ją lukrecjami i nic.
specjalnego zadania na portfel, moim zdaniem nie ma, bo się nie pojawia nigdzie...

nie wiem jak go znaleść, irytuje mnie to na maxa... musi być jeszcze coś do zrobienia aby ten portfel znaleść.

najgorsze, że nie ma nigdzie konkretnego opisu jak go szukac, same chyba, może itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może byś tak przeczytał dokladnie temat , post po poście. :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po znalezieniu sklejonej łopaty zakładacie kawałek złota w slot na produkty i w niedzielę lecicie na leśną polanę. Tam pojawia się quest:

Idź do Leśna polana (Gotowe)
Portfel 0/1
Sklejona łopata 1/1 (Gotowe)


Pobieracie i szukacie portfela. Po znalezieniu kończycie questa a potem to wiadomo :eek:kul:
Mi dziś portfel wpadł po pierwszych dwóch godzinach przy eksploracji kontynentu. Zatem nie widzę problemu.
 
Niestety, dalej lipa. Łopata sklejona dawno temu, zaraz po wprowadzeniu zadania. Po tym nie kontynuowane. Teraz chcemy iść dalej, ale się nie da. Łopata sklejona, wio na polanę, złotko w aktywny eq - nic.

1. czy po sklejeniu coś dalej się robiło? Nie naciskało się, nie zakańczało, nie przyjmowało zadania? Dopiero na polanie?
2. może 23 niedziela to za późno? bo przed chwilą sprawdzaliśmy ;)
3. połamaną łopatę da się sprzedać, prawda? Może odkupić od kogoś i jeszcze raz skleić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety, dalej lipa. Łopata sklejona dawno temu, zaraz po wprowadzeniu zadania. Po tym nie kontynuowane. Teraz chcemy iść dalej, ale się nie da. Łopata sklejona, wio na polanę, złotko w aktywny eq - nic.

1. czy po sklejeniu coś dalej się robiło? Nie naciskało się, nie zakańczało, nie przyjmowało zadania? Dopiero na polanie?
2. może 23 niedziela to za późno? bo przed chwilą sprawdzaliśmy ;)
3. połamaną łopatę da się sprzedać, prawda? Może odkupić od kogoś i jeszcze raz skleić?

Sklejenie łopaty to zadanie u barmana, musisz mieć je zakończone i ze złotkiem w niedzielę na polanę by pobrać kolejne.
 
Moją postacią zakończyłem całe zadanie, z marszu.
Przyjaciółka skleiła łopatę i zostawiła zadanie na jakiś czas. Teraz chce je ukończyć, ale mamy tylko sklejoną łopatę i kawałek monety. Nie ma zadania u barmana otwartego, nie ma zadania do pobrania, nie ma go w ukończonych wpisach (ja mam). Na polanie też nie ma niczego związanego z tym zadaniem. Obojętne co i kiedy włożymy do aktywnego ekwipunku.

Popytam wśród ludzi, może ktoś będzie miał łopatę złamaną do sprzedania i jeszcze raz sklei?
Kiedyś były linki do wklejenia do okna przeglądarki, uruchamiały zadania, gdy w grze coś się "powiesiło" Może jest coś podobnego do wklejenia aby to zadanie ruszyło? Barman nie chce z nami gadać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety tej złamanej łopaty nie da się wystawić na targu.
 

DeletedUser12488

Gość
Gość
Po znalezieniu sklejonej łopaty zakładacie kawałek złota w slot na produkty i w niedzielę lecicie na leśną polanę. Tam pojawia się quest:

Idź do Leśna polana (Gotowe)
Portfel 0/1
Sklejona łopata 1/1 (Gotowe)


Pobieracie i szukacie portfela. Po znalezieniu kończycie questa a potem to wiadomo :eek:kul:
Mi dziś portfel wpadł po pierwszych dwóch godzinach przy eksploracji kontynentu. Zatem nie widzę problemu.

Cały problem w tym, że tam się quest nie pojawia! Mam sklejoną wczoraj łopatę w plecaku, w slocie kawałek złota i jestem dzisiaj (niedziela) od rana na leśnej polanie. Questu brak!

Inna sprawa, to że wczoraj jedynie na 9. świecie udało mi się skleić łopatę. Na 10. i 11. nie miałem questu u barmana...
 
Status
Zamknięty.
Do góry