Raport The West 1/2014

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30593

Gość
Gość
Tak a po nieudanym napadzie zostaniesz powieszony przed ratuszem, a Twoje konto zostanie skasowane tak żeby był bardziej realistycznie.

wyszczekany się ostatnio zrobiłeś coś, cebulakczky polakczy, co jeden to bardziej burakowaty :gwizd: czy to ma związek z końcem "pomocy" niesionej przez samwieszkogo? obrażanie się jak dziecko nie jest najlepsze w tej sytuacji.

pomysł "napad na bank" był już 2 razy chyba, i za każdym razem głosy na tak przewyższały te głosy na nie, więc teksty i zagrywki próbujące obrazić kogoś bez powodu z kasowaniem kont są na poziomie samwieszkogo, bo nie przytoczę tu, ile już razy coś takiego pisał.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
wyszczekany się ostatnio zrobiłeś coś, cebulakczky polakczy, co jeden to bardziej burakowaty :gwizd: czy to ma związek z końcem "pomocy" niesionej przez samwieszkogo? obrażanie się jak dziecko nie jest najlepsze w tej sytuacji.

pomysł "napad na bank" był już 2 razy chyba, i za każdym razem głosy na tak przewyższały te głosy na nie, więc teksty i zagrywki próbujące obrazić kogoś bez powodu z kasowaniem kont są na poziomie samwieszkogo, bo nie przytoczę tu, ile już razy coś takiego pisał.

Idź poszukać swojej łopaty. I pisz normalnie bo zrozumieć Cię nie można.

I co do propozycji to że głosy na TAK przewyższają te na NIE , to nie oznacza że pomysł jest dobry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda że nie wstrzymali się ze startem Jicarilla do czasu wprowadzenia tej aktualizacji, 15-sekundowe prace dają teraz dużo mniej doświadczenia więc nie było by wyścigu pod tytułem kto jest większym no-lifem:kak:
Z kolei 20 mln expa na 150 lvl...nic tylko pochwalić::):
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Szkoda że nie wstrzymali się ze startem Jicarilla do czasu wprowadzenia tej aktualizacji, 15-sekundowe prace dają teraz dużo mniej doświadczenia więc nie było by wyścigu pod tytułem kto jest większym no-lifem:kak:
Z kolei 20 mln expa na 150 lvl...nic tylko pochwalić::):

Co rozumiesz pod pojęciem dużo mniej doświadczenia? :p Btw, progi na lvl się zwiększyły tylko, że jakaś część z uzyskanego expa została graczom odjęta?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moją zmienić wynagrodzenie prac 15 sek i chyb właśnie wprowadzili to na becie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co rozumiesz pod pojęciem dużo mniej doświadczenia? :p

Np. tyle:
2eam4pc.jpg


Btw, progi na lvl się zwiększyły tylko, że jakaś część z uzyskanego expa została graczom odjęta?

Nic nie zostanie odjęte, ile expa masz taki będziesz miał poziom.
 

DeletedUser30946

Gość
Gość
Czy będzie oup z pojedynków, np. osoba A pochodzi z biednej rodziny a idzie od początku w pojedynki a chce zrobić reskill pod handel bo nie ma co robić na pojedynkach i ma do wyboru dawanie 1kk $ na reskill lub 1k oup lub 1k brył na miksturkę 1kk nie chce wydawać, 1k oup też nie bo nie da rady zebrać tyle na bitwie albo sojusz nie chodzi na bitwy a nie opuszczać a na 1k brył musi dawać 90zł
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
1kk nie chce wydawać.

Myślę, że to jedyne wyjście dla takiej osoby. Po prostu zarobić i..... zarobić. Ew. wydać tą dychę na udobruchanie szamana, i zrobisz reskill o wiele taniej. Można jeszcze bryłki zarobić za dzienną aktywność, bez wydawania dychy.
 

DeletedUser30278

Gość
Gość
Jaki sens mają prace 15 s po obniżeniu expa z nich?
Ani pod produkty, ani pod drop a teraz nawet nie pod expa.
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
A czy kiedyś prace po 10 minut miały jakikolwiek sens? każdy ustawiał 2 godzinną pracę i spokój. Wg. mnie powrót do korzeni.
 

DeletedUser30278

Gość
Gość
A jaki ma sens wbicie 120 lvl w niecałe dwa miesiące?

Nie mam pojęcia bo ja w rok wbiłem zaledwie 100 poziom.
Ale życzę powodzenia, bez korzystania z bryłek i expiąc tylko w pracach dziennie wbijesz na tych niesamowitych 15 sekundowych pracach 5-7...no może jak nie masz pracy ani żadnych obowiązków 10k expa dziennie.
W 2 miesiące (zakładając dla uproszczenia że od początku masz dostępne najlepsze prace) wbijesz 600 k expa czyli 1/3 tego na 120 poziom?
A to i tak mocno zawyżona ocena, prawdziwy exp kosi się na bitwach i ustawionych pojedynkach (tak właśnie maksymalny poziom wbijali rekordziści).
Wiem że ludzie mają bóla widząc wyścig szczurów na nowym świecie ale tamci gracze wydali tonę bryłek i na pewno nie wbili tego poziomu na pracach, zabawne że macie nadzieję że obniżenia expa z tych prac coś zmieni, problemem nie są no-life.

Swoją drogą teraz to dopiero będzie zabawnie wyglądać, wbicie 120-150 na obecnych 15s zajmie jakieś 5-10 lat, to już szybciej poziom będzie się sam wbijał w ramach bonusu za logowanie.
Ale tak, prace które są najmniej opłacalnym źródłem expa są problemem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz się będzie expić na 10-cio minutowych pracach ::D: jest to dobra zmiana.

Rozbudowana brama w forcie - czy myślicie coś aby to miało sens ?
 

DeletedUser30946

Gość
Gość
Myślę, że to jedyne wyjście dla takiej osoby. Po prostu zarobić i..... zarobić. Ew. wydać tą dychę na udobruchanie szamana, i zrobisz reskill o wiele taniej. Można jeszcze bryłki zarobić za dzienną aktywność, bez wydawania dychy.

kolega pisał że za dzienną aktywność to 6-7 miechów, ale w sumie zależy od tego czy poprawią pojedynki wtedy taka osoba może nadal się zajmować pojedynkami. módlmy się by poprawili pojedynki bo jest tragedia.
 

DeletedUser28075

Gość
Gość
Czy zwiększy się exp za bitwy dla wyższych lvli (120 i więcej)?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Raport bardzo ciekawy, to muszę przyznać.

Najbardziej mnie zainteresował pewien fragment"
"Dodatkowo chcemy zobaczyć, czy możliwe jest udostępnienie specjalnych przyspieszonych/eventowych światów, na których czas biegłby znacznie szybciej i z góry byłyby określone cele rozgrywki."

Jak dla mnie to bardzo dobry ruch.


Ciekaw jestem tylko ile jeszcze gra pociągnie - bo nadal bardzo mało zmian jest skierowanych do osób które grają już długo...
 

DeletedUser30934

Gość
Gość
Ciekawy byłby świat, który by trwał tylko np. miesiąc, ale odbywały by się tam same bitwy o fort. A dla najlepszych graczy nagrody. Coś takiego jak świat special na plemionach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry