Raport The West 11/2013

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5325

Gość
Gość
Nowe zadania - to lubię. Ciekawią mnie także te przedmioty w tak ogromnej liczbie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do przedmiotów to wystarczy spojrzeć na poziom, na którym kończą się stare rzeczy np szlach. stetson ma 36 lvl i potem ogromna luka do 120 [nie licze czapek typu pióropusz indianina]. Podobnie sprawy się mają w butach, naszyjnikach, broniach, kurtkach a może też i koniach. Cóż te obecne rzeczy wcale nie są takie słabe więc ciężko mi sobie wyobrazić jakie bonusy bedą miały te z wyższych leveli bo już np taki prec. winchester z 78 lvla nie jest taki zły a jednak jest jeszcze troche do 120 lvla. Ciekawie by było gdyby te nowe rzeczy wyparły nasze sety loteryjne ^^
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
No dokładnie. A pomyśl jakie ciuchy będą musiały być na poziomy 120+ . No przyznam że jestem bardzo ciekaw jak to zostanie rozwiązane.
 

DeletedUser30623

Gość
Gość
Fajnie byłoby gdyby zadania były typu zadania "Charlie" i miały coś expa i trochę się je robiło, a nie zadania co maja po 50 expa i trzeba latać z jednego na drugi koniec mapy.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Z tych wszystkich nowości jakie mają wprowadzić interesują mnie tylko Instancje Multiplayerowe.

Co do reszty to niech Inno ręce trzyma z daleka bo jak zwykle więcej popsuje niż coś mądrego zrobi.

Znów wyskoczą z jakimiś poprawkami , nowościami , że niby na becie były testowane. Po czym zrobią tam ankietę , w trakcie ankiety wrzucą te swoje nowości na Irka albo nowy świat i tu znów ankieta a po podliczeniu głosów w których wyjdzie że ludzie są niezadowolenie i tak je wprowadzą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł z arena został ujęty w ankiecie na forum bety i przegłosowano go [minimalnie ale jednak] na nie. Jak widać można coś zdziałać więc jeśli chcecie aby wasz głos miał jakiekolwiek większe znaczenie to lepiej udzielać się na becie niż u nas bo głównie tam można wpłynąć na to co i w jaki sposób zostanie zmienione.
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Wątpię by wyparły nasze sety loteryjne, prawdę mówiąc nawet zbliżyć się do nich nie powinny. Najbardziej rozsądnym wyjściem byłby balans itemów, czyli obniżenie aktualnych bonusów niektórych przedmiotów, ewentualnie podniesienie lvlu innych, typu właśnie szlachecki stetson:)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Jeśli itemy na lev 120+ nie zbliżą się do setów loteryjnych to nie bardzo wyobrażam sobie jakie one będą. Swoją drogą to INNO ma spore wyzwanie z podniesieniem poziomów. Bardzo trudno będzie wszystko zbalansować aby nie wywrócić gry do góry nogami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można też zwiększyć bonusy setów loteryjnych. W ogóle the west jest chyba najmniejsza różnica pomiędzy nowicjuszem, a starym wyjadaczem. Więc nie dziwiłbym się jakby nowe itemy były wykokoszone, bo w grach na przeglądarkę zazwyczaj jest większa przepaść między nowymi, a starymi graczami np. gladiatus, ogame, plemiona, grepolis itp.
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Bo w plemionach na przykładzie, starzy wyjadacze mają swoje taktyki, swoje strategie, znają grę:) Nowicjusz wszystkiego się uczy, a w TW wystarczy zaglądnąć na forum, szarpnąć portfelem i można grać :eek:kul:
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Bo w plemionach na przykładzie, starzy wyjadacze mają swoje taktyki, swoje strategie, znają grę:) Nowicjusz wszystkiego się uczy, a w TW wystarczy zaglądnąć na forum, szarpnąć portfelem i można grać :eek:kul:

no jeszcze samouczek przejść... :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkie gry przeglądarkowe z czasem pochłaniają coraz więcej czasu, pod tym względem TW jest inne i niech tak zostanie :I:
 
Miałem już kończyć grę z powodu nudy po osiągnięciu 120 lvl i dodawaniu coraz to nowszych setów przez co nie można skompletować starych... Ale po przeczytaniu tego chyba będę grać dalej :)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
A po co z nim kończyć? To nadal bardzo fajna gra. Trzeba się tylko pogodzić z faktem że nie wszystko da się mieć :)
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Dlatego ja np. nie skończę grać, chyba że będzie trzeba płacić za grę :/
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Terminy są nie znane i lepiej bo po co się nastawiać że coś wyjdzie fajnego jak wyskoczy niedokończony produkt.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Ale chociaż termin możliwy. Jakiś przedział czasu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry