rzemiosło

  • Rozpoczynający wątek paweł 125
  • Data rozpoczęcia

?

  • Lekarz

    Głosy: 71 33,8%
  • Kowal

    Głosy: 139 66,2%

  • W sumie głosujących
    210
Status
Zamknięty.
Ile czasu działa przedmiot dodający umiejętności, wytworzony przez kucharza, np. pieczony indyk, zupa rybna, pieróg tudzież obiad dżentelmena?
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Jeśli zjem 3x Kawałek tortu to będę miał + 45 PP, czy po włączeniu drugiego bonusu, pierwszy przepada? Jestem nieco zdezorientowany wypowiedziami.:traper:
 

DeletedUser27083

Gość
Gość
Jak zjesz jeden to masz +15pp a jak drugi to ten pierwszy przepada i dalej masz +15pp
 

DeletedUser

Gość
Gość
od supportu dowiedziałem się, że jeśli np. użyje zaostrzenia broni a potem kawałka tortu, to wtedy pierwszy bonus nie przepada
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
Kowal iż ma więcej bonusów które zwiększają obrarzenia
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Kowal- daje możliwości robienia produktów przydających się w pojedynkach.
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
Kowal może wytworzyć wiele przydatnych przedmiotów, między innymi pod pojedynki i forty, więc jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w sojuszach, to zapraszam na kowala.
 

DeletedUser27511

Gość
Gość
a esli ktos jest pp pod prace to po co komu kowal??? znachor (papierosy) dla pojedynkowicza oczywiscie kowal.
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
Lepszy jest kowal . Daje bonusy do fortów i pojedynków pif paf
Ja mam kowala i jestem z niego zadowolony :I:
 

DeletedUser27355

Gość
Gość
A kowal jakie robi bonusy do pojedynków dla broni strzeleckich? Wiem, że zaostrzenie broni, ale jakie inne ? Szukałem tego i nie znalazłem, bo są do fortów i pojedynków.. Nie wiem które mógłbym kupić do pojedynkowania się
 

DeletedUser

Gość
Gość
według mnie minimalnie lepszy jest kowal bo dodaje straty do pojedynków...
ale ten lekarz no wiesz te elikiry są świetne ale wyprodukowanie ich jest strasznie pracochłonne i mało opłacalne pod względem ekonomicznym ale za dużo kowali to też źle...
 
Status
Zamknięty.
Do góry