rzemiosło

  • Rozpoczynający wątek paweł 125
  • Data rozpoczęcia

?

  • Lekarz

    Głosy: 71 33,8%
  • Kowal

    Głosy: 139 66,2%

  • W sumie głosujących
    210
Status
Zamknięty.

DeletedUser5603

Gość
Gość
up tak mógł byś

Co za głupota. Nie ma żadnej ulepszonej broni. Wspomagacz ten działa w ten sposób że obrażenia zadane bronią której używa dana postać są zwiększone o ileś tam. Ta sama broń w rękach postaci która nie użyła wspomagacza ma obrażenia standardowe bowiem wspomaganie jest niejako do postaci a nie przedmiotu. Zresztą wspomaganie działa tylko przez 2 pojedynki, potem znika.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co za głupota. Nie ma żadnej ulepszonej broni. Wspomagacz ten działa w ten sposób że obrażenia zadane bronią której używa dana postać są zwiększone o ileś tam. Ta sama broń w rękach postaci która nie użyła wspomagacza ma obrażenia standardowe bowiem wspomaganie jest niejako do postaci a nie przedmiotu. Zresztą wspomaganie działa tylko przez 2 pojedynki, potem znika.

To miał na myśli... w pewnym stopniu jest to ulepszenie... :]
 

DeletedUser26479

Gość
Gość
Jakie rzemiosło polecacie fortowcu 100% hp?:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co za głupota. Nie ma żadnej ulepszonej broni. Wspomagacz ten działa w ten sposób że obrażenia zadane bronią której używa dana postać są zwiększone o ileś tam. Ta sama broń w rękach postaci która nie użyła wspomagacza ma obrażenia standardowe bowiem wspomaganie jest niejako do postaci a nie przedmiotu. Zresztą wspomaganie działa tylko przez 2 pojedynki, potem znika.

czyli można tenże wspomagacz odkupić od kogoś czy nie można i może go używać tylko osoba o profesjii kowal??
 

DeletedUser25829

Gość
Gość
A ja polecam Ci kucharza, przydaje się zarówno do ataku jak i do prac :) KUCHARZ RLZ :) ::D:
 

DeletedUser12901

Gość
Gość
Mam nóż i co on mi daje ? Jak założe i tak się nic sie nie zmienia.
 

DeletedUser4376

Gość
Gość
Czy mogę się wszystkich przepisów nauczyć dla danej specjalizacji? Czy jest jakieś ograniczenie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy mozna zjesc kilka przedmiotow naraz? Np. kilka zaostrzen broni czy sie skumuluje. Albo zaostrzenie broni+ oselka+ ten dziwny naramiennik (kazde daje bonus do obrazen). To samo jesli chodzi o produkty kucharza zwiekszajace punkty umiejetnosci.
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Co na z/u da ci lekarz, skoro masz ~1500hp?
Nawet najlepszy eliksir dający 25% do hp da ci tyle, ile w pojedynku będą tobie ściągać na 2 trafienia....

Nie mówię, że kowal lepszy, ale ten lekarz to moim zdaniem lipa dla z/u, tym bardziej że motywacji do pojedynków czy energii to mi z reguły zbytnio nie brakuje, a właśnie hp nie opłaca się uzupełniać baardzo drogimi eliksirami (popatrz na składniki) które i tak dodadzą ci tylko kilkaset hp.
 
Czy u Was także punkty w rzemiośle tak wolno rosną? U mnie za wykonanie jednego przedmiotu zyskuję zaledwie 1 pkt. Co więcej, wydaje mi się, że tych punktów na drugi dzień mi ubywa, a jak jest u Was? o_O
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Nie, nam rosną tysiące punktów. Oczywiście że za jedną pracę dostajesz jeden punkt i wcale Ci nie ubywa kolejnego dnia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
można dostać 1-3 punkty umiejętności za prace, zależy od kaprysu programu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry