S10 event

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
koniec ?? ale dlaczego nie ma gracza Wella ? przecież ona ma 41 poziom pojedynków a żadnego pojedynku nie wygrała a ni nawet nie przegrała ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto wie, czy przed pojawieniem się tamtego tekstu w opisie Adenki Jan09 nie był założycielem :p. A w chwili opublikowania tego, zbanowali go i wywalili z miasta. A może tak było do początku, nie wiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, Onufry się namyśla :). Teraz chyba będę musiał wiać z miasta albo do hotelu, bo się na mnie pojedynkowicze rzucą... chyba że to jakoś inaczej rozwiążą.

Być może nagroda zostanie też jakoś rozdzielona między tych, co jako pierwsi podali prawidłowo np. Adenkę.
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
jak dostał 5 tyś to niech odejdzie z miasta bo będą go atakować oj będą
ja cię nie zaatakuje bo mam 48h (dzięki kpt. krzychu)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry, świetna zabawa, gratuluję pomysłu, chcemy więcej takich zabaw w przyszłości. ;)
 

DeletedUser15303

Gość
Gość
Nie, Onufry się namyśla :). Teraz chyba będę musiał wiać z miasta albo do hotelu, bo się na mnie pojedynkowicze rzucą... chyba że to jakoś inaczej rozwiążą.

Być może nagroda zostanie też jakoś rozdzielona między tych, co jako pierwsi podali prawidłowo np. Adenkę.

Może Ci na konto przeleją w banku (oczywiście w the-west) ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratuluję ;p
A Onufremu dziękuję, że mogłem spędzić piątek nie nudząc się :D
 

DeletedUser15303

Gość
Gość
Bingo.

Za chwilkę nagrody, jak się barman namyśli.

Liczba mnoga. Czyli może chociaż jakieś bonusy dla osób które podały 3 nazwiska ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jestem zawiedziony bo byłem pewny że gracz Wella będzie na pewno w tej czwórce ale nie wiem jakim cudem się nie znalazł.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratuluje :)

Cholera jasne a ja wpisywałem alcatras, alkatras i nasze krakowskie słynne montelupi ale nie znalazło nic :/ :p
 

DeletedUser15303

Gość
Gość
Bingo.

Barman dalej pijany... ciekawe czym się doprawił. Musiał mieć jednak schowaną butelczynę. Rzucił na stół jakąś brzytwę. Ponoć jakiś Figaro ją u niego zostawił.

To chyba brzytwę Figara dostaniesz ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry