S10 event

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wpisywałem Prison, Więzienie i wychodziły jakieś Prison Breake , nawet Azkaban wpisałem ^^

Alkatraz psuje fabułę :p dziki zachód a więzienie stanowe to inna epoka :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Barman dalej pijany... ciekawe czym się doprawił. Musiał mieć jednak schowaną butelczynę. Rzucił na stół jakąś brzytwę. Ponoć jakiś Figaro ją u niego zostawił.

He, he. ;P

http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=26345

Wchodzić - przegłosujemy eventy! :pP

//połączono, Weronika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
5000$ i brzytwa figara. Ciężko uwierzyć że mi się udało, prawie jak 6 w lotto ;)
 

DeletedUser15303

Gość
Gość
Ja wpisywałem Prison, Więzienie i wychodziły jakieś Prison Breake , nawet Azkaban wpisałem ^^

Alkatraz psuje fabułę :p dziki zachód a więzienie stanowe to inna epoka :D

racja. alkatraz na dzikim zachodzie? onufry więcej realizmu :p

5000$ i brzytwa figara. Ciężko uwierzyć że mi się udało, prawie jak 6 w lotto ;)

naprawdę dostałeś 5000$ ? spoko ;]

//połączono, Weronika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
heh no gratki ;) ja nie miałem niestety czasu wziąć udziału w tej zabawie...

mam jedno pytanie do Berinda: Jak odgadłeś, że 3 paserem jest Goelos ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
O co wam chodzi z tym Alcatraz :confused: Znajduje się w USA, na dawnym dzikim zachodzie i jest w sumie najbardziej znane. Wolałbyś Więzienie we Wronkach? :)

Przelali na konto, wyszedłem z miasta. A Goelosa znalazłem w tym wątku i upewniłem się po opisie jego miasta :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę się założyć, że miasto więzienie też było podkładane. ;) Myślę, że po evencie administracja mogłaby odkryć kulisy tego eventu: wszystkie szczegóły itp. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze ja mam pytanie skąd wiedziałeś że w czwórce nie będzie gracza Wella on jest bardzo podejrzany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
po tym co się działo wczoraj i dziś to będzie chyba częstym gościem naszego tw :) i gratki dla naszego Sherlocka
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Mogę się założyć, że miasto więzienie też było podkładane. ;) Myślę, że po evencie administracja mogłaby odkryć kulisy tego eventu: wszystkie szczegóły itp. ;)

OK.

Adenka to wiadomo, ciuchy miała nie dla niej. Nie była taka ciężka do znalezienia. Już rano A.P.K ładnie wykombinował, że to będzie taki ktoś.
Koło 12 chyba już była znana.

Wella - wyszedł gracz podpucha, pierwotnie miała być paserem, ale się pomyliłem i dałem jej 5555 expa pojedynków zamiast postaci. Jak się zorientowałem było już za późno.

Goelos i Lukante byli od początku planowani i Adenka miała ich do nich zaprowadzić. Miało to trwać wolno, tak aby większa ilość graczy zdążyła pomyśleć spokojnie.

Trzeci paser miał być jutro rano, ale nie było sensu przedłużać aż tak, więc Adenka dostała profil jaki dostała. Jan09 został stworzony i zbanowany na prędkości :p Pozostawało sklecić szybko jakiś mniej lub bardziej udany rym, żeby pasował do sytuacji, że nagle jednego pasera nie ma. Profil Adenki to wielka improwizacja robiona na żywo bez planu :p
Miasto Alcatraz to zwykłe miasto gry (gracz jakiś sobie założył, pewnie nawet nie wie, że brało pasywny udział :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki Onurfy. :p Więc to wszystko było na żywo... ;D A 3 pasera nikt nie mół znaleść bo go po prostu nie było. Oj ale ty komplikujesz sprawe... ;)
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
OK.

Adenka to wiadomo, ciuchy miała nie dla niej. Nie była taka ciężka do znalezienia. Już rano A.P.K ładnie wykombinował, że to będzie taki ktoś.
Koło 12 chyba już była znana.

Wella - wyszedł gracz podpucha, pierwotnie miała być paserem, ale się pomyliłem i dałem jej 5555 expa pojedynków zamiast postaci. Jak się zorientowałem było już za późno.

Goelos i Lukante byli od początku planowani i Adenka miała ich do nich zaprowadzić. Miało to trwać wolno, tak aby większa ilość graczy zdążyła pomyśleć spokojnie.

Trzeci paser miał być jutro rano, ale nie było sensu przedłużać aż tak, więc Adenka dostała profil jaki dostała. Jan09 został stworzony i zbanowany na prędkości :p Pozostawało sklecić szybko jakiś mniej lub bardziej udany rym, żeby pasował do sytuacji, że nagle jednego pasera nie ma. Profil Adenki to wielka improwizacja robiona na żywo bez planu :p
Miasto Alcatraz to zwykłe miasto gry (gracz jakiś sobie założył, pewnie nawet nie wie, że brało pasywny udział :p

czy miasto więzienie też było zwykłym miastem
 
Status
Zamknięty.
Do góry