Sabotaż fortu

  • Rozpoczynający wątek bartek.sok
  • Data rozpoczęcia

????

  • tak

    Głosy: 120 56,1%
  • obojętnie

    Głosy: 24 11,2%
  • nie

    Głosy: 65 30,4%
  • mam uwagi (napisz jakie)

    Głosy: 5 2,3%

  • W sumie głosujących
    214
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na NIE, jeśli ktoś ma problem z uczciwym zdobyciem fortu to niech zacznie bawić się w sabotaż ? bez przesady
 

DeletedUser

Gość
Gość
koleś, ile ty masz lat? myślisz że taki sam efekt da podpalenie muru co podpalenie materiału nasiąkniętego ropą? za dużo hp zabierania? widać że ty na forty chodzisz tylko dla expa i praktycznie niebieżesz w nich udziału. omdlales kiedyś w walce?? -.-

jeśli wypowiedz jest skierowana do kogoś innego niż pomysłodawcy proszę cytować wypowiedzi. Przed chwilą myślałem że to jest skierowane do mnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to powiem inaczej ;) jestem na nie z 2 powodów :
1. ogólnie zamysł sabotażu do mnie nie przemawia
2. gdyby zostało to wprowadzone to taktyka o forty kompletnie by się zmieniła - nagle by nie wiadomo skąd rozwalił ci fort i go zdobył... rozumiem jakieś mini-modyfikacje, ale to jest wg mnie zbytnio rewolucyjne
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja powiem to:
1.na to ci nie zaradzę to kwestia gustu.A myślisz że nie zastawiali pułapek i nie wysyłali szpiegów na sabotaż.
2.ale to powód na tak co mi podałeś. Dowódca by bardziej myślał, a ludzie by bardziej na nim polegali.
 

DeletedUser

Gość
Gość
interpretuj to jak chcesz, ja podałem powód czemu na nie - zmieni to taktykę - a dla mnie to jest czynnik negatywny, dla Ciebie pozytywny... ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
interpretuj to jak chcesz, ja podałem powód czemu na nie - zmieni to taktykę - a dla mnie to jest czynnik negatywny, dla Ciebie pozytywny... ;)

teraz taktyki są przewidywalne z moim pomysłem będą wymyślać taktyki od nowa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ty w ogóle bierzesz udział w bitwach ??? bo na westforts na s12 Ciebie nie ma a w grze nie masz żadnego medalu świadczącego nawet o uczestnictwie w jednej bitwie fortowej!- co świadczy, że w ogóle nie bierzesz udziału w bitwach! więc to troche niestosowne wprowadzać pomysły nie znając się w ogóle na modyfikowanej rzeczy...

no chyba, że masz inne konto, na którym walczysz na bitwach ;)

pzdr
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak mam inne konto poszukaj na arizonie ten sam nick.
No popularny jestem ludzie mi zaglądają na postać.
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
Ty w ogóle bierzesz udział w bitwach ??? bo na westforts na s12 Ciebie nie ma a w grze nie masz żadnego medalu świadczącego nawet o uczestnictwie w jednej bitwie fortowej!- co świadczy, że w ogóle nie bierzesz udziału w bitwach! więc to troche niestosowne wprowadzać pomysły nie znając się w ogóle na modyfikowanej rzeczy...

pzdr



najpierw myśl potem obrażaj. Może miał kiedyś inne konto ale skasował albo poprostu gra na innym świecie -.- to że na jednym jest np. bobem to znaczy że na innych światach też musi być bobem?



jeśli wypowiedz jest skierowana do kogoś innego niż pomysłodawcy proszę cytować wypowiedzi. Przed chwilą myślałem że to jest skierowane do mnie.


sorki :D chciałem to skierować do użytkownika który napisał post nademną :D
już poprawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dość ciekawe nadało by bardziej realizmu gry. Może nie znam się na bitwach na tip top i cyk cyk ale trochę wiem obrońcy mają dużą szansę na obronę ale także atakujący na przejecie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie miałem zamiaru go obrazić dlatego napisałem coś co Ty w cytacie usunąłeś...

Editioner napisał:
(...)
no chyba, że masz inne konto, na którym walczysz na bitwach ;)
(...)

nie chce się wdawać w niepotrzebne dyskusje wyraziłem swoje zdanie, następnie tylko dopisałem "zastanowienie" dlaczego gracz, który nie brało nigdy udziału w bitwach wynosi takie propozycje... sam nie uważam się za jakiegoś dobrego gracza... po prostu chodzę na bitwy i jakoś sobie tej propozycji nie wyobrażam ;)

ale skoro jest doświadczony i miał inne konto... to ok, ja o tym nic nie wiem bazuje na znanych mi faktach.. to wszystko; nie zamierzam już odpisywać na żadne riposty do mojego posta, bo to już nie będzie na temat ;)
 

DeletedUser20544

Gość
Gość
sabotażu dokonywałoby sie podczas bitew fortowych,tak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
twoje pomysły bartek mi się nie podobają


Nie no perfekcyjna wypowiedz!
teraz wiem co w tym pomyśle jest nie tak i co należy zmienić.
opowiedz jest prosta treściwa i zrozumiała. Zaraz poprawie to co napisałeś.
dziękuje za tego wartościowego posta.


Niech osoby głosujące na nie się wypowiedzą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18395

Gość
Gość
Nie no perfekcyjna wypowiedz!
teraz wiem co w tym pomyśle jest nie tak i co należy zmienić.
opowiedz jest prosta treściwa i zrozumiała. Zaraz poprawie to co napisałeś.
dziękuje za tego wartościowego posta.


Niech osoby głosujące na nie się wypowiedzą.

myślę że tego powinno dokonywać podczas bitwy o fort!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam jedno duże zastrzeżenie. Jeśli jakiś skład fortowy przegrywa (atakujący) i ustawia sie w kącie, to raczej wtedy opłaca im sie podpalenie wieży itd, że tanio skóry nie sprzedać:D a to jest w takim razie głupie, ogólnie pomysł średni jak dla mnie wstrzymam się od głosu
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
sluchajcie ten pomysl jest extra bo atakujacy beda mogli spalic fort. poza tym bedzie realistycznie
 

DeletedUser11900

Gość
Gość
utrzymóją. x2 błąd w poście

wysadzenie koszar-"szybko się obudzą" facepalm 1

-50% szans na otrzymanie obrażeń 100000000000000000000000000hp mądre, naprawde.

podpalenie baszty"robimy wielką pochodnie" facepalm 2

wysadzenie magazynu"BOOOOOOOOM!!!!!" facepalm 3

zasieki:"ukułem się" facepalm 4

ściana ognia"jak się fajnie pali" facepalm 5
-nie widać ich nie widać sciany ognia ?o.o
-działa jeden raz na głowę ..?

wilcze doły"jezu wilki!" czy ty w ogóle wiesz co to są wilcze doły ?

ogólnie to pozytywnie, idzie poprawić humor czytając post :DD
 

DeletedUser

Gość
Gość
ogólnie to pozytywnie, idzie poprawić humor czytając post :DD

hmmm a więc:
nie widać ściany ognia.
wiem co to wilcze doły.
Wilcze doły - element średniowiecznych fortyfikacji polowych; zamaskowane rowy, czasami z ostrymi palami wbitymi pionowo w ziemię; miały na celu zatrzymanie ciężkiej jazdy przeciwnika, co umożliwiłoby dobry ostrzał łucznikom bądź też artylerii, ale również unieszkodliwienie przeciwnika poprzez wpadnięcie do dołu. Użyte prawdopodobnie przez Krzyżaków w bitwie pod Grunwaldem w roku 1410. Użyte przez Rosjan w bitwie pod Borodino w roku 1812.
 
Status
Zamknięty.
Do góry