Sabotaż fortu

  • Rozpoczynający wątek bartek.sok
  • Data rozpoczęcia

????

  • tak

    Głosy: 120 56,1%
  • obojętnie

    Głosy: 24 11,2%
  • nie

    Głosy: 65 30,4%
  • mam uwagi (napisz jakie)

    Głosy: 5 2,3%

  • W sumie głosujących
    214
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na nie zbyt dużo ułatwień dla atakujących. na pewno znalazłoby się po kilku ochotników, którzy wykonają takie akcje i rozwalą kawał fortu. jeśli kilka takich akcji powiedzie się w jednej rundzie, albo w kilku rundach, obrońcy będą sparaliżowani,nie będą wiedzieć co się dzieje i fort może szybko paść
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nastrzelałeś tyle byków, że jeśli jakiś humanista tu wejdzie to samobójstwo popełni. :D

EDIT. Zmiana - jestem na NIE.
Po pierwsze: jak ściana ognia ma być niewidzialna (brak realizmu).
Po drugie: męczysz się budując baszty, a nagle jakiś typ podbiega i ci ją spali..(A jak spalą 4 baszty to na czym obrońcy stać mają? Na murach tylko)
Po trzecie: wilcze doły zbyt by utrudniały grę...
Po czwarte: na dużym forcie i tak niektórzy się skarżą na lagi i nie wczytującą się mapę - z twoimi pomysłami nigdy by się nie wczytała.
Po piąte: brawo za umiejętność korzystania z wikipedii (miałeś sam napisać o wilczych dołach a nie zżynać..)
Ogólnie na NIE



EDIT
Piszesz jak dwunastolatek ;/
Na screenie masz napisane Sabotaż przez rz, a teraz piszesz wszystko przez ż
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W twoim piśmie czuje małe oburzenie.
Po pierwsze: ściana ognia jest podpalana dopiero jak przeciwnik wlezie na mur.
Po drugie: Szans na spalenie baszty jest niewielka. A jakiś bob pracuje zarabia pojedynkowicz atakuje go i bob traci forsę. A co do baszt to gra będzie trudniejsza a zarazem ciekawsza.
Po trzecie: Realistka! jak wpadniesz do dołu to trochę minie zanim wyjdziesz i możesz sobie nogi połamać.
Po czwarte: no może racja.
Po piąte: Dziękuje! Ale pomyśl po co jest Wikipedia by się nauczyć ja się nauczyłem i zapadło mi to w pamieć.
 
a żeś nastrzelał błędów ortograficznych, chociaż nie o to tutaj chodzi
jak zacząłem czytać ten pomysł to pomyślałem, że jest głupi

ale teraz wydaje mi się, że na dzikim zachodzie raczej też robiło się sabotaże na forty


Jestem na TAK

Taa a ty się nastrzelałeś niewiedzy o Dzikim Zachodzie.To urozmaici forty ale bardzo zamuli.Poza tym nie mam żadnego "ale".Ale nie łudźmy się że wejdzie, pomysły na TW rzadko są z forum chyba że te małe dotyczące tylko danej wersji językowej.Na TAK ale bez większego entuzjazmu, bądźmy realistami, nie przejdzie.
 

DeletedUser13826

Gość
Gość
Tak. Ten pomysł to innowacja, którą powinni wprowadzić najszybciej. To ulepszy bitwy o fort. Ci co odrzucają ten pomysł to po prostu nie są prawdziwymi fanami bitew.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Podczas czytania parę razy spadłem z krzesła, głównie przy "wilczych dołach" z wilkami i "ścianie ognia" ktorej nie widać, a mur niszczą obrońcy. A co jak 4 obrońców podpali 1 mur?? o_O Jak do jasnej chole*y można nie widzieć ŚCIANY OGNIA?!
2. Z wikipedii skopiowałeś bardzo ładnie, chciałbym tylko wiedzieć w takim razie co ma "jezu! wilki" do wilczych dołów. I czy powtórzyłbyś definicję dołów bez wikipedii w realu?
3. Na NIE. powody:
lagi
lagi
lagi
totalna destrukcja fortu, równie dobrze można by tego fortu nie budować.
ciekawy jestem kto ma "10000000000000... HP"
I do kolegi wyżej: nie możesz wiedziec czy ludzie na NIE nie są fanami fortów, wręcz przeciwnie, wg. mnie są nimi i nie chcą aby ich lubiana rzecz się zmieniła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Sporo ortografów,lecz pomysł jest ciekawy.Dla każdej ze stron na bitwie będą równe szanse.Jest korzyść:I: a zarazem ryzykopif paf.Jestem za!
 

DeletedUser13826

Gość
Gość
Kurde, zapomniałem jak głosowałem. Jak to sprawdzić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na nie jak niby to ogarnąć w 40 sekund(chodzi mi o dowódce, szczególnie jeśli nie ma micro)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na nie jak niby to ogarnąć w 40 sekund(chodzi mi o dowódce, szczególnie jeśli nie ma micro)

Tu chodzi o szybką decyzję w prawdziwym forcie musieli jeszcze szybciej decydować a szanse na powodzenie sabotażu są znikome.
A dowódca bez mikro nie istnieje:)
Trochę z tym czasem przesadzasz ma się przecież 1min a na początku bitwy 4min.
 

DeletedUser22138

Gość
Gość
choć pomysł przychylny tylko dla atakujących to moim zdaniem może być, tylko pod jednym warunkiem trzeba byłoby zrównoważyć to dla obrońców i atakujących. a i jeszcze rada następnym razem włącz opcję "sprawdź pisownię" :)
 

DeletedUser13826

Gość
Gość
...I do kolegi wyżej: nie możesz wiedziec czy ludzie na NIE nie są fanami fortów, wręcz przeciwnie, wg. mnie są nimi i nie chcą aby ich lubiana rzecz się zmieniła.

Ja mam swoje zdanie, a ty masz swoje. Choć przyznam, że ściana ognia brzmi jak magia na zachodzie.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Ja mam swoje zdanie, a ty masz swoje. Choć przyznam, że ściana ognia brzmi jak magia na zachodzie.

Nie tak znowu rzadko używano " ściany ognia ", jak ty to nazywasz?? Przykłady??
1. Indianie Wielkich Równin podczas polowań na bizony wykorzystywali to, że trawa była sucha. Za pomocą ognia zapędzano bizony w żądanym kierunku - przeważnie był to jakiś jar w trzech stron otoczony skałami nie do przebycia. Potem wejście " zamykano ".
2. Duża część obrońców myślała, że ściana ognia pomoże obronić się przed szturmującymi Indianinami. Nic z tego, czerwonoskórzy przeważnie czekali, aż wszystko się wypali, i rozbijali dalszą część obrony.
Więcej przykładów można sobie nawet wyobrazić :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
całkiem ciekawy pomysł ale nie przejdzie z powodu lagów i kłopotów z ogarnięciem wszystkiego przez dowódców i nie tylko
 

DeletedUser25339

Gość
Gość
Moim zdaniem jest to dobry pomysł, lecz trzeba by było trochę zmniejszyć możliwości, a by wszyscy mogli się połapać. Najwyżej później dodać więcej.

Pozdrawiam Ozijhar :)
 

DeletedUser26194

Gość
Gość
Mnie denerwuje to:
50% szans na otrzymanie obrażeń 100000000000000000000000000hp
Nie lepiej 50% szans na otrzymanie obrażeń 10000hp? Hmm...
 

DeletedUser2731

Gość
Gość
Ciekawy pomysł ale trzeba by było go troszeczkę dopracować :)
np. 3 opcje dla atakujących
i 3 opcje dla obrońców by nie było później walki o to kto ma lepsze bonusy

bitwy fortowe stały by się dużo ciekawsze i podniosło by to adrenalinę :D to lubię ;p

jestem na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Topic

Pomysł ciekawy ale myślę że Inno by takiego pomysłu nie chciało..
Ponieważ:
Inno są leniami :p
Wybierają tylko te pomysły które są na prawdę dobre albo te na których zyskają.
Np. jakbyś dodał że coś jest za bryłki na pewno by to powiększyło szanse :)
Dla mnie pomysł jest na prawdę fajny :)
I wgl. powinni dodać coś nowego związane z fortami bo bitwy zaczynają mi się nudzić :( Teraz tylko pif paf :)

Ps. Mogę ci zrobić lepszą grafikę jeśli chcesz :)
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
eech ja bym jednak bardziej dał taką możliwość atakującym- mają i tak trudno, a to tylko pogorszy sytuację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry