Sposoby na szczęscie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9641
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9641

Gość
Gość
Chciałem się Was zapytać czy macie jakieś sposoby na szybkie i częste znajdowanie przedmiotów na przykład w plądrowaniu zwłok? Być może wielu będzie uważać, że to czysty przypadek, iż tak często znajduje przedmioty ale może to być coś wyjątkowego. Chodzi mi o to, że może ktoś ma jakiś ciekawy schemat typu:
15min modlenia -> 2 godz. plądrowania zwłok (nic nie znalazłem) -> 4godz. innej pracy -> 15min modlenia -> 2godz. plądrowanie zwłok (znalazłem przedmiot) itd.

Być może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby, którymi chcielibyście się podzielić?
Czekam na propozycję. Z góry dziękuję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Systemu może żadnego nie mam, ale więcej pkt. pracy na 100 i więcej %% wpływa na ilość znajdowanych przedmiotów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zauważyłem, że jak jestem wylogowany, to przedmioty wpadają, a jak jestem zalogowany, to nawet kasy i expa mało jest :) Sprawdzone!
 

DeletedUser

Gość
Gość
na świecie 10 na plądrowaniu nie miałem problemu większego z 10 pkt pracy czy z 200, ale za to na świecie Niemieckim tydzień męczyłem z małą ilością pkt zanim coś znalazło
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja nie mam żądnego schematu. Robię plądrowanie aż do motywacji 0<10% potem robię transportowanie ammo aż w plądrowaniu będę miał 100% motywacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
U mnie jest tak:

Napad na powóz x2 - Napad na pociąg x2 - Hotel - Napad na powóz x2 - Plądrowanie x2 - Hotel - Npad na pociąg.

Najlepiej robić sobie schemat z najlepszymi pracami do szczęśćia.
PS.U mnie często przedmioty wypadają z motywacją poniżej 95%
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem, pewnie to przypadek, ale jak długo nie robię jakiejś pracy, potem ustawiam 4h tej pracy to zwykle znajduje w obu 2h po jakimś przedmiocie
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Ja zauważyłem, że jak jestem wylogowany, to przedmioty wpadają, a jak jestem zalogowany, to nawet kasy i expa mało jest :) Sprawdzone!

Ale przez cały okres pracy czy tylko przed zakończeniem jesteś wylogowanym i ci dropi:D?
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Zgadzam się z którymś z tam poprzedników jak jestem zalogowany nic nie dropi a jak wylogowany to czasami nawet 3 rzeczy !

SPRAWDZONE
! x2
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Zgadzam się z którymś z tam poprzedników jak jestem zalogowany nic nie dropi a jak wylogowany to czasami nawet 3 rzeczy !

SPRAWDZONE
! x2

Tak to jest prawda na pewno. Dziś tak miałem byłem zalogowany nic. Nie byłem - karta:D

Jeszcze jedno. Ale to musi być tak zrobione że wylogowuje się wtedy jak jeszcze nie doszedł czy gdy w ogóle nie wyruszył?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się z którymś z tam poprzedników jak jestem zalogowany nic nie dropi a jak wylogowany to czasami nawet 3 rzeczy !

SPRAWDZONE
! x2

Fajnie że ja tak mam zawsze, i mi prawie nic nie dropi. Wstaje ok. 6:00 nastawiam prace, wracam ze szkoły i nic.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszy sposób na szczęście to premium większy zarobek.
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Mam pewna teorię na temat częstotliwości znajdowania przedmiotów do której zainspirował mnie kolega z miasta piszący na forum miasta. Nie próbowałem jeszcze tego, ale może spróbuje.
A mianowicie:
Chodzi o ilość osób wykonujących daną pracę na przykład plądrowanie zwłok. Być może jest tak, że im więcej osób stoi w tym samym miejscu pracy i wykonuje przez ten czas tą pracę to trudniej jest znaleźć przedmiot.
Chodzi o to że stoi i na przykład 5 osób razem z tobą i nic nie znajdują. A następnym razem stoi jedna i drop.

Jeśli ktoś chce może to wypróbować. Proszę o podzieleniu się swoimi spostrzeżeniami po przetestowaniu pomysłu.

PS: Dzięki za zainteresowanie wątkiem:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy to może dzięki temu ale jak pracowałem w pony expres i były 3 osoby to nic nie wpadło a w następnych 2h jak nikogo nie bylo wpadly 3 trąbki xD
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Ha i mamy dowód. Jeszcze może ktoś wypróbuje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry