Sposoby na szczęscie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9641
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A mi modlitwa pomogła. Jak i w pojedynku tak i w dropieniu.
4h misjonarzy i nic nie dostałem, zabrakło mi energii i się modliłem żeby se medali nabić. Modliłem się może z 1-1,5h Jak wróciłem do misjonarzy to przy 2h dostałem modlitewnik i miecz konkwisty. Jakiś czas to było i niepamiętam ile miałem PP.
edit. A i w pojedynku z NPC modlitwa sprawiła że przy 20 w celowaniu cały czas trafiałem a NPC miał 55 uniku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Modlitwa- Praca- Modlitwa nie działa na dłuższą metę powiedzmy ok 10 prac potem przestaje działać a dropy to takie tam Granmonty i Noże Bowiego przy przy dobrej ilości PP
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam - Premium - Większy Zarobek - Modlenie się - Pracka - I git

Mi bez modlenia się wyleciał w Transportowaniu Amunicji, Indiański Pióropusz choć miałem bardzo mało PP
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może chodzi o to, aby zmieniać ten "schemat". Tzn. popracować 1 dzień daleko od miasta, w drugim się pomodlić, w trzecim pracować tam gdzie mało ludzi itp. A po miesiącu odwrotnie, blisko, na antychrysta i w tłoku.
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
bodzio zrób badania i opisz nam wyniki ;]
Jeśli ktoś ma jakieś teorie niech je sam sprawdza a nie pisze "a może to, a może tamto"
Taka mała uwaga ;]
 

DeletedUser995

Gość
Gość
Najwięcej dropów wypada mi po 30 minutach pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytając wszystkie wasze wypowiedzi zgadzam się całkowicie z modlitwą, godzina modlitwy i bez żadnego problemu znajduję szlacheckie przedmioty, wpadł mi również niedźwiedź do setu śpiocha.
 

DeletedUser

Gość
Gość
moje zdanie brzmi:
Nie ma żadnego sposobu na oszukanie systemu!
To scrypty losowo przydzielają dropa!
Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o informatyce i zdrowy rozsądek powiem wam że scrypt
np. 001001101 przydziela dropa :)
Dla wyjaśnienia :
1- tak
0-nie



Ciekawe czy ktoś zrozumie :D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zrozumiałem :D Chodzi o to, że skrypt 2 razy nie da albo da a potem znów nie daje nie daje i da..

Ja na napadzie na powóz pocztowy rakieta + kosa śmierci + dżentelmen i złoty colt przez około 20 h pracy nic a nastawiłem na noc poszedłem wchodze ostry tomahawk i brązowy żakiet
;) Nie ma teorii na szczęście ale wiem jedno. Kiedyś miałem tak, że zaatakowałem gracza przegrałem, potem pomodliłem się i zaatakowałem wygrałem. SPrawdzić to chciałem i gdy się modliłem to wygrywałem.. Ale to tylko z 1 graczem patrzyłem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te modlitwy itp. to jedna bujda akurat się dropło jak się pomodliliście to są przesądy .. Po prostu im więcej pkt pracy tym częstszy i bogatszy drop w tym jedynie może pomóc Set Świąteczny czym większy masz set tym lepiej dropi i tyle ... a jak chcecie dropnąć najlepiej mieć 100% motywacji i może cośz setu świątecznego wtedy zawsze coś dropnie z prac jak Plądrowanie transportowanie itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I taki był właśnie zamiar twórców gry... Owiać wszystko nutką tajemnicy... Tak by wszyscy z ciekawością grali w grę, która jest grą przeglądarkową i na dodatek nie można zobaczyć nieba..

Tak samo jak z 3 kluczami. Wszyscy chcieli grać jeszcze bardziej, bo była tajemnica jakaś..
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
a ja nadal swoje:
001011101001
-true
-false
Myślę że modlitwa jedynie zamienia skrypty.Nie na lepsze lub gorsze tylko na inne początki:
00010101111 lub 110110000
Jednak prawdopodobieństwo znalezienia pozostaje to samo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Różne kombinacje, także te opisywane w tym temacie, już wypróbowałem i nie ma jednoznacznych wyników. Raz się po modlitwie coś trafi, raz bez modlitwy.. raz przy małej motywacji w pracy, raz przy 100%..
Niektórzy już pisali i ja się pod tym podpisuję: są skrypty w grze, które odpowiadają za wyrzucanie produktów i przedmiotów.
Jak skrypt będzie łaskaw, to wyrzuci coś ciekawego, jak nie.. to nie wyrzuci.

A to, że niektórym więcej przedmiotów wpada daleko od miasta czy po kilku dniach bez modlitwy, to już tylko zwykłe.. szczęście.. czy raczej zwykły szczęśliwy wynik skryptu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z reguły to koniczynka lub podkowa, ale jeżeli to nie pomgaga to konkretny kopniak na szczeście...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewne są 3 rzeczy:
-We wszystkich pracach szansa na znalezienie przedmiotu jest taka sama. Różni się tylko jego wartość
-Modlitwa zwiększa szansę na znalezienie przedmiotu ale cudów nie ma :gwizd:
-Zestaw świąteczny może znacząco podnieść szansę znalezienia przedmiotu kiedy mamy założone większość jego elementów.

Nie pytajcie skąd to wiem... Niewiedza jest złotem
 

DeletedUser14201

Gość
Gość
Mi poniżej 95% motywacji ZAWSZE wypadnie itemek.
Wiecie dlaczego? Macie 100% motywacji to wam się chce pracowac i nic nie wypadnie, a jeżeli macie ponizej 90% motywki to wam już się nie chce.
A jak się nie chce i pracujecie to możecie coś znaleśc
::DD:::D:::D:::D:::D:::D:::D:::D:::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy to może dzięki temu ale jak pracowałem w pony expres i były 3 osoby to nic nie wpadło a w następnych 2h jak nikogo nie bylo wpadly 3 trąbki xD

To przypadek nawet jak masz ułożony schemat to raz coś wyleci a raz nie zależy od szczęścia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy to może dzięki temu ale jak pracowałem w pony expres i były 3 osoby to nic nie wpadło a w następnych 2h jak nikogo nie bylo wpadly 3 trąbki xD

coś w tym jest
przetestowałem w kilku pracach (wcześniej, jak zwykle z rana, odwiedziłem kościółek) i dropki wpadają wyraźnie częściej niż "bez pokłonu" i w tłoku :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry