Sposoby na szczęscie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9641
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9641

Gość
Gość
Ja też spróbowałem i to prawda!!!
Gdy było trzech graczy przy plądrowaniu zwłok nic nie znalazłem. Nie było nikogo tylko ja i proszę - Brzytwa Figara.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja miałem znowu odwritnie 4 razy sam byłem przy wyławianiu kamieni szlachetnych i polowałem na kamienie a tu nic;/ potem przyszedł jakiś inny gracz i byliśmy we dwóch i patrze a tu kamyczek;d
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Ale w tym temacie chodzi raczej o szczęście w znalezieniu PRZEDMIOTÓW a nie PRODUKTÓW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a to spx ale jak znalazłem pistolet śrutowy to było tak samo jak w moim poprzednim poście
 

DeletedUser

Gość
Gość
proponuje nie robic questa z mieczem hernanda- jest on przeklety i obniza szczescie. zniszczenie miecza pomaga ale chyba nie do konca, a jesli juz to wydaje mi sie ze nie od razu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na to raczej nie ma shematu, to są skrypty które losowo wywalają przedmiot, a nie że są jakieś techniki czy coś. To poprostu zależy czy będziesz miał szczęście na dany przedmiot trafić czy nie. Ale to tylko moja teoria...także xD
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
To jeszcze badam :) Jestem bardzo zadowolony z setu świątecznego, który również daje dużo większe szanse(a niby 2% więcej ;))

Set świąteczny daje % szansy powodzenia.Tylko co to znaczy?Szansa na znalezienie produktu określonego w pracy? Dlaczego nie przetłumaczono tego na "szczęście"??

Google translator:


Luck
1. szczęście
2. los
3. traf
4. wena
5. wypadek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11900

Gość
Gość
Snucie tego typu teorii nie ma większego sensu. Na to nie ma schematu. Wszystko zależy od farta. Zwykłe % szansy na znalezienie przedmiotu/produktu ;s
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10104

Gość
Gość
Snucie tego typu teorii nie ma większego sensu. Na to nie ma schematu. Wszystko zależy od farta. Zwykłe % szansy na znalezienie przedmiotu/produktu ;s

Idziesz plądrować liczysz na szczęście idziesz szukać bryłki brudu liczysz na powodzenie? Zastanawiam się czy ten set nie jest do tego typu zadań. Prac z ukrytym produktem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A założyłeś kiedyś set świąteczny i zauważyłeś jak pasek szczęścia obrazujący szansę na znalezienie przedmiotu się zwiększył?? Nie snuj tu dziwnych teorii skoro wiadomo co daje set.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś kiedyś napisał że aby znaleść coś fajnego trzeba być daleko od miasta - nie potwierdzam, nigdy nic nie znalazłam w plądrowaniu zwłok, nawet pierścionka, nie robie tej pracy mam cały set śpioszka łącznie z miesiem z rokowania
a set świąteczny daje naprawde dużo, ale robie w nim prace nie żeby znaleść unikat tylko dany przedmiot np polowanie na indyki - 3 indyki w godzine::DD:
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Chciałem się Was zapytać czy macie jakieś sposoby na szybkie i częste znajdowanie przedmiotów na przykład w plądrowaniu zwłok? Być może wielu będzie uważać, że to czysty przypadek, iż tak często znajduje przedmioty ale może to być coś wyjątkowego. Chodzi mi o to, że może ktoś ma jakiś ciekawy schemat typu:
15min modlenia -> 2 godz. plądrowania zwłok (nic nie znalazłem) -> 4godz. innej pracy -> 15min modlenia -> 2godz. plądrowanie zwłok (znalazłem przedmiot) itd.

Być może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby, którymi chcielibyście się podzielić?
Czekam na propozycję. Z góry dziękuję.


Jedyne co może przynieść Ci jakieś większe szczęście to ZAWSZE jednorazowa lub wielokrotna modlitwa przed jaką kol wiek pracą/pojedynkiem!!!
Możesz też nosić Set Świąteczny!
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Jedyne co może przynieść Ci jakieś większe szczęście to ZAWSZE jednorazowa lub wielokrotna modlitwa przed jaką kol wiek pracą/pojedynkiem!!!
Możesz też nosić Set Świąteczny!

cytat z pomocy:
Kościół jest miejscem prywatnych modlitw każdego z graczy. Skutki modlitwy są tajne i nie są przekazywane nikomu. Nawet support nie zna skutków modlitwy.
http://wiki.the-west.pl/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82

I co ty na to?
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Teorii w sprawie kościoła jest tyle co graczy ;]

Kilka razy się pomodliłem i miałem gorsze rezultaty w pracy (chodzi mi o znaleziska)
Teraz się wgl nie modlę i jest dobrze ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
proponuje nie robic questa z mieczem hernanda- jest on przeklety i obniza szczescie. zniszczenie miecza pomaga ale chyba nie do konca, a jesli juz to wydaje mi sie ze nie od razu

Lepiej zrobić ten quest i sprzedać go :) Jeśli wybrałem u Szeryfa quest ze skórami bobra , a nie u Indianina pułapki to moge zrobić zadanie na HDS ?
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Lepiej zrobić ten quest i sprzedać go :) Jeśli wybrałem u Szeryfa quest ze skórami bobra , a nie u Indianina pułapki to moge zrobić zadanie na HDS ?

Już nie zrobisz HDS.Ja go posiadam i nie zauważyłem różnicy w szczęściu ale nie odrzuciłem propozycji Indianina.A co do sprzedaży HDS to daje on do handlu.Najlepsza praca na dropienie w v1.30 ma 2x handel. Wszyscy którzy sprzedali ten miecz będą teraz płakać::DD:
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
W moim dawnym mieście widziałem na forum jak ktoś mówił, że za to że sie modli dostał bonus strzelania :D ale pozniej przestał sie modlic i bonusa ni widu ni słychu :(
Sam nie wiem czy to prawda ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry