Spotkanie z Etriel(CM)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31491
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19932

Gość
Gość
Kanuto, nie znasz potęgi Movie Maker'a? Przecież możesz wyedytować każdą niepotrzebną myśl, a nawet złożyć z tego, co jakiś gracz powiedział myśl całkowicie inną, aniżeli wypowiedział. (Tak, wiem, że są inne programy, ale Movie Maker starczy :>)
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Szukamy ochotników, którzy odważnie wypowiedzą się na tematy związane m.in. z grą i skonfrontują swoją opinię z innymi.



Debata to coś innego niż spotkanie z CM Etriel, tam były pytania i CM mówiła o ważnych kwestiach, to szukanie rozwiązań danych problemów w bardziej formalnej formie, jeżeli komuś zależy na grze ja bym się nie zastanawiał i zgłosił.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Co znaczy "bardziej formalna forma"? Jest to pojęcie znane chyba tylko dla TWT.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Debata to coś innego niż spotkanie z CM Etriel, tam były pytania i CM mówiła o ważnych kwestiach, to szukanie rozwiązań danych problemów w bardziej formalnej formie, jeżeli komuś zależy na grze ja bym się nie zastanawiał i zgłosił.

Raczej na jedno wychodzi. Spotkania z CM to też próba wpłynięcia graczy na zmiany w grze . Więc nie ważne jakby to się miało nazywać czy spotkanie z CM czy Debata to na jedno wyjdzie , że i tak My jako gracze nie mamy co się starać bo Pani z maskotką dino i tak zrobi swoje.

Za każdym razem słyszę że prowadzone są pracę nad fortami ale jakoś ani razu nie potrafią się nawet o tym zająknąć podczas tych filmów. Zamiast tego non stop pracujemy nad loterią ale innym badziewiem nikomu niepotrzebnym .

Zresztą można fachowców porównać pracujących na TW a pracujących nad innymi grami IG po filmikach z reklamą danej gry jak i po tym efekcie specjalnym z latającym obrazem przy ostatniej prezentacji Stefci.

Poza tym ta debata to chyba jest tylko dla odwiedzających DTW tzw. napaleńców na nagrody z konkursów tam zamieszczanych. Ciekawi mnie czy któryś "pazerniak" z tych konkursów był kiedyś na spotkaniu z CM lub czy będzie na tej Debacie.

Jakoś nie zauważyłem ani informacji ani w grze ani na forum o tej Debacie i pewnie gdyby nie Kyniu to nie widziałbym o niej.

A druga sprawa nie zamierzam jakichś próśb wysyłać o możliwość wzięcia udziału w tym czymś do osoby która ukrywa się na forum przed graczami i po cichu kasuje posty.

Ale z chęcią posłucham co tam będą mieli do powiedzenia Ci tak chętnie wchodzący na stronę DTW skoro nawet nie potrafią tam skomentować artykułu a jedynie wywalają ślepia na nagrody z kolejnych konkursów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22239

Gość
Gość
Nie wiem jakim cudem dyskusja na ten temat toczy się w temacie o spotkaniu z etriel. Debata to zupełnie inna rzecz, która jest organizowana przez Dziennik The West. Nie ma więc żadnej informacji o tym w grze, ani na forum. W debacie wezmą udział 3 lub 4 osoby, które będą ze sobą dyskutować. Nikogo innego nie będzie. Już niedługo zostaną opublikowane szczegółowe informacje wraz z regulaminem.

Tyle z mojej strony na ten moment.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Dyskusja toczyła się na ten temat takim cudem, że zwykli użytkownicy TW nie mieli pojęcia, że debaty to jest rzecz odrębna od spotkań z etriel. Skojarzenia nasuwały się same, a post Premiera zdawał się potwierdzać te przypuszczenia. Niemniej dziękujemy za informację, że debaty to są odrębne spotkania.

Wyrażam nadzieję, że będzie osobny temat na forum, gdzie będzie można dyskutować przebieg debat - a raczej tego, co zostanie na nich opublikowane.
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Informuję w takim razie, że jak znajdę czas to wpadnę zadam parę pytań.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Nie wiem jakim cudem dyskusja na ten temat toczy się w temacie o spotkaniu z etriel. Debata to zupełnie inna rzecz, która jest organizowana przez Dziennik The West. Nie ma więc żadnej informacji o tym w grze, ani na forum. W debacie wezmą udział 3 lub 4 osoby, które będą ze sobą dyskutować. Nikogo innego nie będzie. Już niedługo zostaną opublikowane szczegółowe informacje wraz z regulaminem.

Tyle z mojej strony na ten moment.

A na ten moment?
Informacje miały być "niedługo" podane, a ja o niczym nie słyszałem.

Czy w tym lub kolejnym miesiącu jest planowane spotkanie z CM i resztą teamu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry