Spotkanie z Etriel(CM)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31491
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Przypominamy, że w dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie. Mamy nowy serwer więc proszę o zgłaszanie się po adres serwera. Liczba miejsc jest ograniczona z powodu wielkości serwera.

Pozdrawiam i do usłyszenia.
Etriel/Magda
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
To dajcie te namiary. Znając życie i tak tłoków nie będzie.
 
nalezaloby w tym miejscu dodac, ze jesli ilosc zalogowanych uzytkownikow na forum przekracza jedną linijkę nickow to juz jest ich wyjatkowo duzo(chyba tylko raz widzialem tylu w ciagu ubieglego tygodnia ::DD: ) wiec raczej o liczbe miejsc na tsie mozemy byc spokojni

az sie sam wybiore z racji tego, ze popsula mi sie wlasnie pogoda hmpf
 
Spotkanie jest dziś o 18:30.
Każdy chętny może otrzymać adres serwera, po napisaniu prywatnej wiadomości do mnie, lub wiadomości do supportu, albo po rozmowie na czacie z GMem.

Pozdrawiam,
Etriel
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie raczej śmieszne jest że adres tego kanału nie jest podany do publicznej wiadomości, tylko trzeba sięprosić żeby łaskawie każdej osobie z osobna go podano.

to raczej pokazuje poziom dziecinady jakie osiągneły osoby pilnującego tego forum
 
dla mnie raczej śmieszne jest że adres tego kanału nie jest podany do publicznej wiadomości, tylko trzeba sięprosić żeby łaskawie każdej osobie z osobna go podano.

to raczej pokazuje poziom dziecinady jakie osiągneły osoby pilnującego tego forum

Jeśli ktoś chce wejść i porozmawiać z nami myślę, że to nie problem napisać PW. A do publicznego wzglądu się nie podaje, bo a nuż będą tłumy :)
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
nuż chryste panie o_O

dobrze napisane, tak sie pisze- to nie nóż, a nuż, sam ostatnio to skumałem



@co do spotkania:

kyniu gdzie byłeś? tyle do napisania a do powiedzenia nic? :S
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nuż (język polski)

znaczenia:
wyraz o charakterze ekspresywnym
(1.1) daw. oznaczający, że coś się nagle, nieoczekiwanie i zarazem w sposób gwałtowny zaczyna
(1.2) nadający wypowiedzi odcień obawy, czasem nadziei
przykłady:
(1.2) A nuż trafię na jakiego łotra, który mię okradnie i na koszu osadzi, trzeba być ostrożnym[3].
----------------------------------------------------

faktycznie, no coz czlowiek sie uczy prze cale zycie o_O
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Kyniu wiedząc że z TwT nici będą pewnie położył lachę na spotkanie :D

Ja jestem ciekaw tego turnieju fortowego czy taki szarak jak ja moge brać w nim udział ?? Czy z Polski 1 ekipa idzie czy kilka ktoś coś więcej wie.
 
ja tam pewnie go zleje, to juz nie te czasy co sie chcialo bic niemcow czy ruskich na ich serwerach ::DD:

juz i tak Klon mi zabiera zbyt duzo czasu :huh:

zastanawiam sie jedynie, czy caly polski TW stac na 140 osob online, bo tak jakbym troszke powątpiewał o_O
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
ja tam pewnie go zleje, to juz nie te czasy co sie chcialo bic niemcow czy ruskich na ich serwerach ::DD:

juz i tak Klon mi zabiera zbyt duzo czasu :huh:

zastanawiam sie jedynie, czy caly polski TW stac na 140 osob online, bo tak jakbym troszke powątpiewał o_O

Kanuto pisał 100 osób.

Spokojnie 100 online z polskich serwerów sie zbierze, pytanie czy to 1 ekipa z Polski ma byc czy kilka bo tam ktoś mówił o kilku dowódcach i 100 najlepszych z Mistrzostw fortowych.

Jednak wypada wpaść pokazać klasę i zjechać ich.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Kyniu wiedząc że z TwT nici będą pewnie położył lachę na spotkanie :D

Ja jestem ciekaw tego turnieju fortowego czy taki szarak jak ja moge brać w nim udział ?? Czy z Polski 1 ekipa idzie czy kilka ktoś coś więcej wie.

Możesz coś więcej napisać o tym turnieju?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Spotkanie według mnie wyszło na +, miła atmosfera, ciekawe tematy a czasami można było się pośmiać.

Jak kogoś nie było to główne tematy które były w rozmowie, i nowości to:
Speed serwer niedługo zostanie otwarty do naszej dyspozycji.

Migracji na razie brak, z powodu dużej aktywności na serwerach. Podobno mamy jedną z wyższych, a takie światy jak s11 to podobne jak na francuskich zwykłe serwery. CM stara się nakłonić IG do zmiany zdania co do migracji, ale jak widać firma ma inne plany na nas.

Wrócą bitwy na środkowym forcie. Nagrody nie będą tak jak teraz, lecz losowane. Zapobiegnie to zapisywaniu się wszystkich na jedną stronę. Powstanie kalendarz z planem wywołania tych bitw.

Będzie więcej konkursów na czatach, w których do wygrania będą kody na przedmioty.

Nastąpi zmiana regulaminu. Wszystkie narodowości będą miały ten sam.

IG pracuje nad nowościami w fortach, lecz nie wiadomo co to, ani kiedy będzie (jak zwykle...)

Będą mistrzostwa w bitwach o fort międzynarodowe. Wybrani przez CM dowódcy mają zebrać drużynę. Co do formy tych mistrzostw to trwają dyskusję prowadzone przez ,,górę".

UWAGA!
To są tylko luźne rozmowy z CM, które tak naprawdę do niczego nie zobowiązują. Nie znamy terminów, wiemy tylko tyle, że jest prawdopodobne, że takie zmiany nadejdą. Proszę nie męczyć TWT/CM i innych użytkowników forum pytaniami ,,Kiedy to wprowadzą".

Mamy szczęście, że takie rozmowy są z CM i TWT, ponieważ chyba tylko u Nas są takie akcje organizowane.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
sluszna jest linia naszej partii!


no sorry, ale tak to zabrzmialo Wojcieszy :huh:

Sama Etriel powiedziała, że po takich rozmowach z nami, ma wiele wiadomości typu ,,Kiedy to wejdzie", ,,Było mówione o tym... Czemu tego nie ma?". Więc już teraz chciałem uprzedzić takich graczy jak kyniu przed pytaniami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry