Spotkanie z Etriel(CM)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31491
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
no ja wiem ze musisz byc taki slodziutki, zeby Ci nie zabronili Twojej strony reklamowac :gwizd:

jak juz robisz taki raport to wspomnij tez o:
- spieprzonym rzemiosle
- o tym ze twt woli pisac w ticketach niz na forum bo tam maja z tego profity, a tu nas maja gleboko z powodu 'jakis fochow z przeszlosci'
- aprobacie dla zlodziejstwa w TW w tym posrod 'szanownych' graczy(to akurat nie zarzut w strone etriel bo regulamin gry tego nie dotyczy)
- braku konsekwencji za spam, ktory rowniez lamie regulamin forum
- banow za 'ustawiony pojek' kiedy ktos celowo sie oslabia bo chce miec 72h spokoju bo mu 48 za pracki odebrali


jak juz referowac to to co na plus jak i na minus, nie sadzisz? hmpf
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
A o co właśnie z tymi pojami chodziło na spotkaniu ktos tam bana dostał itp.

Ja tam jak pisałem ubijam hp na NPC lub w pracy do min, wyłączam uniki, ubieram najlepszy set pod poje i atakuje. 1 poj i 72h mam. Za to banów przeciez chyba niema
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
A więc tak:
1) Mam już trochę pkt. na forum, w grze i nie chciałem dostać kolejnych.
2) Ja się staram wierzyć TwT, że na serio coś robią. Niestety ale ciężko zauważyć jakiś efekt ich pracy (oczywiście nie wszystkich).
3) Chciałem tylko zobaczyć jak takie spotkanie wygląda.
4) Ewentualnie wnioskować o zabronienie wymian między światami. Tu nowość ostatnio na niemieckim Welt1 gość oferował dolary za hajs na jednym z rosyjskich serwerów xd.
5) Jestem w trakcie pisania kolejnych części dziennika weterana.
6) I zgubił mi się gdzieś mikrofon :(

Tak to mniej więcej wyglądało.
P.S Podziwiam wasze zgranie. W jednej minucie zaczęły mi przypominać o spotkaniu nawet łamiąc regulamin forum xd.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Chciałem wczoraj tez od siebie coś dodać ale coś mikro nie działało , chyba że ktoś mnie wyciszył.

Więc odniosę się tutaj do kilku spraw

- sprawa z czytaniem szeptów czy też rozmów na czacie
kiedyś jeden z członków supportu sam napisał , że jeśli kogoś zgłaszacie to admin sprawdzając to dostaje dostęp do wszelkich wiadomości z czatu

- usypianie się w pojkach
należy poprawić regulamin który w tej chwili nie jest dostosowany do tych zmian które weszły , równie dobrze mógłbym zgłaszać każdą osobę które mnie atakuje gdy jestem w secie pod budowanie a przecież mam w EQ sety pod pojedynki. Czyli jest to zwykłe nieregulaminowe pojedynkowanie się. Tak samo gdy ktoś atakując założy sobie poduszkę lub gorszy set , przecież nie można narzucać graczom jakiego EQ mają używać do pojedynków. Zresztą jak support chce karać za usypianie się to zaraz mu graczy ubędzie to takich ludzi jest od groma. Nie jest winą graczy , że IG wprowadza coś niedopracowanego faworyzując np. pojedynkowiczów kosztem budowlańców, fortowców, zbieraczy itp.

-targ i kradzieże

zrobiłem propozycję https://forum.the-west.pl/showthread.php?t=59444 i myślę że gdyby weszła to rozwiązałaby problem.
A skoro większa ilosc graczy napiętnuje kradzieże to support powinien jednak stanąć po ich stronie. W końcu regulamin można zmienić.

- co do pisania na forum przez TWT i odbijania piłeczki że to wina graczy

ktoś tam dobrze mówił , że gdyby to co pisze członek supportu na forum pokrywało się z prawdą to nikt by się nie czepiał. I tu wychodzi sprawa rekrutacji. Etriel to ze ktoś nauczy się wiki nie znaczy , że ma pojęcie jak to działa w praktyce.
Co do osób takich jak zapewne ja którzy atakują czasami TWT to pamiętajcie , ze gdyby takie osoby tego nie robiły to cały czas żyli byście w przeświadczeniu ze wszystko u Was jest cacy i nic nie trzeba poprawiać, a wiadomo że jednak Etriel reagujesz na to i starasz się poprawiać pracę TWT.


A na koniec o mistrzostwach.
Niech ktoś z supportu wrzuci listę graczy którzy mają się za to zabrać ale też napiszcie coś więcej jak te mistrzostwa będą wyglądały.
Zróbcie jakiś dział czy jakiś temat nowy do dyskusji o tym, i nie czekajcie z tym zbyt długo bo zebranie 100 osób to też nie jest prosta sprawa.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ja tam nie wiem gdzie wy widzicie problem z pojami.

Ja tam jak była potrzeba ubijałem się w pojach jakoś nigdy bana nie wyłapałem, jeśli ktoś atakuje poduszką to ma bana i koniec kropka,jak jest atakowany przez gościa z poduszką to bana obrońca nie dostanie przecież.

Raz był kolega atakowany przez gościa który był pod poje ( kolega hp) typ zamiast bronią palną atakował najleposzą bronią białą dlaczego ?? Żeby zadać jak najmniej obrażen żeby bić go jak najdłużej co godz :D
 
z tym usypianiem sie jest taki problem, ze ja np na Klonie gdy pracuje zazwyczaj na srodku to nie mam pod reka zadnego pojedynkowicza(no chyba ze jakas hiena przyjdzie expic na pracusiach zeby poprawiac swoja 'topke'), a gdy ubiore sie w najlepsze eq pod pojki to jestem nietykalny ze wzgledu na cechy pod sile, umki w refleks(do dropienia kul) i to, co daje eastwood/pinter

a zbijanie sobie hp na npc moze tez nie byc super idealne bo ciezko wykalkulowac tak, aby zostalo Ci akurat <200 zeby kazdy na 8 strzalow mogl Cie sciagnac, ponadto takie kolejne pojki z npc z kombinowanym eq aby dac sobie zbic hp ale ni dac sie zabic tez kosztuja energie i o wiele wygodniej dla gracza jest ubrac sie niepojedynkowo i zakolejkowac jeden pojedynek

wiec albo mam do wyboru sie oslabic w aspekcie eq albo naginac 15-20 minut do jakiegos pojedynkowicza, gdyz ten pracus moze mnie w sumie nawet te 8x nie trafic zeby chocby ww 200 obrazen zadac


poza tym ten regulamin jest niezyciowy, wg niego powinienem dostac tez bana za kazdy pojedynek, w ktorym mialem zaprzeg budowniczego zamiast zaprzegu zwiadowcy, gdyz ten drugi jest niewatpliwie lepszy pojedynkowo od pierwszego, ale ja bedac pewnym wygranej ubieralem sie pod bonusowy % expa no ale oslabialem jednoczesnie swoje zdolnosci pojedynkowe nie ubierajac najlepszego eq pod pojki. i to nie wazne, ze dzialalem pod siebie, zeby lepiej przexpic, tak samo jak dzialam pod siebie zapewniajac sobie 72h spokoju od pojedynkow, wg regulaminu jest to przestepstwo

a najzabawniejsze jest to, ze jedyne na co mozemy liczyc to 'na zdrowy rozsadek osoby rozpatrujacej odwolanie' jak juz ktos inny sprzeda nam bana o_O
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Jak nie NPC polecam pracki 15 sekundowe i zbicie połowe hp a potem wybranie jakiegoś NPC i mieć te 1k hp max. Teraz jak max 450 lvl pojów jest można spokojnie znaleść kogoś żeby się ubić.

A bany raczej dają za nabijanie komuś exp kilka razy czyli gość chce się ubić i wali po kilka ataków zamiast walnąć raz i paść, no chyba że znalazł się w teamie jakiś ogór który za 1 poj daje bana, najważniejsze wyłączyć uniki w poju i dobrać eq bardziej pod cel niż unik zawsze można użyć argumentu że podstawiłeś na trafienia a nie na unik :D

Jak dla mnie to dobrze jest jak jest bo mam 72h spokoju a nie jak wcześniej 48h, wiadomo trzeba się ubijać i traci się exp, ale za topke ranku nic nie dają z tego co wiem to co za różnica być 10 czy 120 :D

Plusem też jest że po 24h od ubicia moge znów iśc się ubić na nowe 72 wydając 1 pkt energii :p

Ja np ubieram się pod SU i cel jako że jestem siłacz i atakuje zawsze strzelca, oczywiście po 1 ataku leże a co 72h atakuje innego gracza żeby nie zarzucili mi ustawki :p

Więc nie wiem co tam premier gadał że pkt czy bana dostał bo latał z poduszką chyba.
 
no tak, Ty nazwiesz ogórem i wysmiejesz, a ktos inny dostanie bana i sie bedzie tlumaczyl bo 'nie interesuje mnie, ze chciales sie omdlic, obnizyles swoje zdolnosci pojedynkowe i koniec kropka! w regulaminie nie jest napisane, ze trzeba wiecej niz raz - BAN!' :gwizd:

poza tym na starszym swiecie latwiej bo i wiecej pojedynkowiczow z poziomem i z dobrym eq, ba jak jestes pracusiem to nawet mozesz wybrac goscia, ktory za wygrana z Toba dostanie 5 expa i wtedy raczej nikt Ci nie mowi ze ustawiles pojedynek, aby przekazac gosciowi taka fure doswiadczenia ::)):

no ja mam niestety nieco gorzej, gdyz mimo buildu w pracki jestem na samej gorze lvli pojedynkowych i kazdy ma za mnie baaardzo przyzwoity jak na(aktualny stan pojedynkow) na Klondike exp o_O

przeciez jak sie gosc uprze to i bana dostaniesz za to, ze wystartowales do pojka z 200hp, a skoro maxa masz powiedzmy 2000 to obnizyles w znaczacy sposob swoja wytrzymalosc pojedynkowa czym ulatwiles wygrana Twojemu rywalowi ::)):

wszystko da sie podpiac teraz pod to oslabianie zdolnosci pojedynkowej, nawet jesli przy okazji zlapiesz 72h
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Odniosę się tylko do raportu Wojcieszego - nie od dziś wiadomo, że on się stara w większym stopniu o stanowisko w TWT niż Kyniu. Śmieszny list tego dowodem.

Wracając do tematu: jako, że nie było mnie nie spotkaniu, pozwolę sobie skomentować całą zaistniałą dyskusję. Jestem zadowolony, że w końcu regulamin będzie taki sam na wszystkich światach. Mam tylko odnośnie tego dwa pytania (ponieważ na otwartym forum nie otrzymam odpowiedzi od członka TWT, w takim wypadku proszę o odpowiedź na PW) - 1. O który regulamin konkretnie chodzi? Regulamin gry, forum, czy oba? Generalnie w pierwszej kolejności do poprawy jest regulamin forum, ale... 2.Z racji faktu, że podobno jesteśmy "drugą betą", to czy zmiany regulaminu nastąpią tylko na innych serwerach, a u Nas nie ma potrzeby, bowiem ten jest dostosowany do polskiego prawa i potrzeb IG?
Losowanie nagród na środkowym forcie jedynie nieznacznie poprawi frekwencję wśród obrońców. Logiczniejszym wyjściem jest albo podział miast (1 i 4 miejsce pod kątem ilości mieszkańców po stronie ataku, 2 i 3 do obrony; 5 i 8 atak, 6 i 7 obrona itd. - w wypadku tej samej ilości mieszkańców decydujące byłyby punkty miasta - ale taki podział jest niemożliwy, a byłby chyba najbardziej sprawiedliwy, łącząc go oczywiście z "losowymi" nagrodami).
Jak możesz Wojtek narzekać na to, że nie wiadomo, kiedy będą zmiany na fortach (i do pojedynkowiczów - w pojedynkach) - skoro spotkania nie są w żadnym stopniu zobowiązujące? :) Spotkania na 100% odbywają się w Wielkiej Brytanii, a przynajmniej odbywały się.
Przykro, że fochy z przeszłości mają wpływ na to, że TWT nie odzywa się na forum, tym bardziej, że środowisko na forum znacznie się zmieniło.
Jeżeli TWT ma profity z pisania ticketów, to wystarczy zaprzestać ich pisania... proste. Zacenzurowana stronka nie jest pod kątem pomocy gorsza.
Punkt tyczący się spamu jest akurat dobrze sformułowany. Nic nie zrobisz na to, że taki Kyniu z Kanutem będą pisać Ci 50 postów na dzień. Mają takie prawo (bez obrazy w kierunku wspomnianych graczy, tu było to po prostu jako przykład).
Punkt regulaminu dotyczący ustawionych pojedynków jest martwą literą prawa. W przeszłości na s1 wielokrotnie jako fortowiec ubierałem się pod pojedynki i biłem poduszkowce lub zardzewiałki. Teraz też nie można temu przeszkodzić. Wystarczy, że taki człowiek z zardzewiałką zgłosi do supportu taki pojedynek i człowiek, który wyzwał do pojedynku ma bana. Co taki człowiek, który wyzywa przez menu pojedynkowe ma zrobić? Nie udowodni niczego, bowiem screenshoty mogą być podrobione i nie mogą być brane pod uwagę jako dowód (powinno być sprecyzowane - programy, które eksportują screenshoty bezpośrednio do internetu, takie jak Lightshot mają niewielką możliwość ingerencji poprzez programy do obróbki obrazu). Nie wiem, jakie opcje ma Nasz support, jeżeli chodzi o przeglądanie rozmów na czacie lub na PW, ale argument o braku rozmów może zostać zbity poprzez argument, że rozmowa dotycząca pojedynku odbyła się poza TW. Tutaj wracamy do punktu wyjścia, czyli screenshotu jako dowódu... TWT chyba tutaj widzi, że screenshoty są niezbędne pod tym kątem. Wypadałoby, aby doszło do specyzowania, jakie screenshoty powinny być dopuszczane jako dowody, bowiem one (jak widać) są niezbędne. To jest wg mnie jeden z palących problemów do rozwiązania; jeżeli to nie zostanie rozwiązane za wczasu, to wtedy ten punkt regulaminu może być nadużywany.

Podsumowując: jest wiele rzeczy do poprawy z obu stron, zarówno ze strony TWT (potrzeba prac nad regulaminem - tutaj kwestia zgłoszenia takiej potrzeby do IG, tak samo, jak i kwestia poluzowania śruby - to właśnie przez tickety wiele osób odchodzi z TW - w tym i ja), jak i IG (wprowadzenie nowych map fortowych jest wałkowane od 2011 roku, jeżeli dobrze pamiętam, o olaniu pojedynkowiczów nie wspominam).
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Uwaga Hejterzy (ulubione słowo TwT),wiemy jedno że ktoś coś tam robi, dat niema ,wiemy że ,,coś" ma być. Nie od dziś wiemy że Regulamin jest dziurawy ,inaczej nie dziurawy a jest dla TwT nie dlla nas, można powiedzieć dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf , tak wygląda regulamin który można interpretować jak się chce a ostateczna decyzja należy do Admina.

Pytanie ile lat trzeba żeby zmienić nawet 1 pkt regulaminu ??

Bitwy na środkowym forcie jak dla mnie to jedna wielka kicha,rzucą kilka obl losowych nie daj Boże jakiś łoś wymyśli jak kiedyś danie um i co to ma niby zmienić ??

Pamiętam jak etrial ( to nie hejt to fakt), tłumaczyła łosia który dał um za bitwe na środkowym dla wygranych czyli zazwyczaj atakujący kto się dostał miał szczęście i padły tłumaczenmia gościa że typ chciał żeby bitwa była ciekawsza ,płakałem jak dziecko na s10 ( gdzie gram) na czacie, co ma danie 2 um z ciekawą rozgrywką fortową ?? Kiedyś Ta Mangraton czy jakoś tak kobieta Onufrego która była w TwT też głupio tłumaczyła bitwy o środkowy fort że Onufry mi na PW pisał żebym nie jechał po nich,takie pierdoły pisali że oczy bolały.

Bitwa o środkowy fort to kpina i plunięcie w twarz nam zwykłym fortowców którzy codziennie chodzą na bitwy,ilu jest graczy naszych znajomych którzy nie grają aktywnie czyli wpadają raz dziennie wysyłają offa i taki gracz stoi od rana pod fortem żeby nie być ubitym ?? Mnóstwo takich jest co oni z bitwy mają ?? Zależy od szczęścia jeden podejdzie 1 pod przeciwnika 4-5 rund i pada,inny żyją do końca i mają te exp i obli,to taki fortowiec który codziennie pomaga żeby bitwa jakoś wyglądało ma zero z takiej bitwy a oszołomy które nie znają słowa ,,bitwa" raz na jakiś czas wpadają na taką bitwe o środkowy fort tylko i wyłącznie po nagrode dostają więcej niż fortowiec.

Niech mi nikt nie mówi że takie bitwy mają poprawić sytuację na bitwach bo chyba plune mu w twarz ( w monitor i będę musiał wycierać :p).

Czym się różni taka bhitwa od zwykłej bitwy ?? Niczym, padały kiedyś ,,niby" argum,enty że na zwykłą bitwe sie chłopak nie dostanie, popatrzmy na bitwy na światach mało kiedy są pełne forty a nie problem jest przejście na większy fort.


Też nie wiem jak z apoje można dostać bana jeszcze bana że ktoś mnie np atakuje i ja z ato bana mam :D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Odniosę się tylko do raportu Wojcieszego - nie od dziś wiadomo, że on się stara w większym stopniu o stanowisko w TWT niż Kyniu. Śmieszny list tego dowodem.

Hmm... Może nie wiecie, ale żeby dołączyć do TWT trzeba mieć 18lat... To jest podstawowy wymóg, a ja niestety go niespełniam, i przez kilka lat spełniać go nie będę.

A jeśli chodzi o moje stanowisko do członków TWT... Nie są idealni, ale no niestety życie to nie bajka, i trzeba się cieszyć z tego co jest. Zawsze mogliśmy trafić na dyktatorów, którzy zamiast kasować posty to kasują konta (miałem takie doświadczenie z innych gier).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... Może nie wiecie, ale żeby dołączyć do TWT trzeba mieć 18lat... To jest podstawowy wymóg, a ja niestety go niespełniam, i przez kilka lat spełniać go nie będę.

A jeśli chodzi o moje stanowisko do członków TWT... Nie są idealni, ale no niestety życie to nie bajka, i trzeba się cieszyć z tego co jest. Zawsze mogliśmy trafić na dyktatorów, którzy zamiast kasować posty to kasują konta (miałem takie doświadczenie z innych gier).

No kolego nie wiem jak tam jest w innych grach ponieważ nie gram w nic innego niż tw.

Późno wbiłem na spotkanie ale interesuje mnie dalsze info na temat walk międzynarodowych i czekam tutaj na jakieś ciekawostki jak to będzie wyglądało.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Późno wbiłem na spotkanie ale interesuje mnie dalsze info na temat walk międzynarodowych i czekam tutaj na jakieś ciekawostki jak to będzie wyglądało.

Jak dla mnie to rozmowa o mistrzostwach była najciekawsza i jednocześnie najważniejsza :p CM'owie jeszcze chyba dyskutują jak to będzie wyglądać (głównie sprawa ekwipunku). Czekam na jak najszybszą wiadomość o tym ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jak dla mnie to rozmowa o mistrzostwach była najciekawsza i jednocześnie najważniejsza :p CM'owie jeszcze chyba dyskutują jak to będzie wyglądać (głównie sprawa ekwipunku). Czekam na jak najszybszą wiadomość o tym ;)

Przede wszystkim to skoro na ta chwilę nie jest wszystko dogadane to powinien powstać temat na forum do dyskusji o tych mistrzostwach.
Zapewne nawet Ci co byli na spotkaniu wciąż mają sporo pytań.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jaki cel ma mieć debata, którą planujecie? Mało graczy pisze co im nie pasuje?
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Nie, to jest po prostu kontynuacja spotkań graczy z TWT, z tą różnicą, że bez graczy.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja to na ich miejscu bym nie nagrywał rozmów bo jak gracze zagną support to dopiero będą jaja;;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry