Stare Klucze - ankieta

  • Rozpoczynający wątek triglav77
  • Data rozpoczęcia

Ile masz starych kluczy ?


  • W sumie głosujących
    336
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Od czasu pojawienia - znalezienia pierwszego klucza nr.3 wielu z nas zastanawia się kto ma pozostałe 2 klucze i kto ma największe szanse na rozwiązanie całej zagadki związanej z kluczami. Postanowiłem więc założyć ten temat, proszę w nim nie spamować, nie śmiecić :D, lecz tylko oddać głos.
Ankieta jest jawna więc będzie wszystko wiadomo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Posiadam już jeden, zdobycie drugiego to kwestia kilku dni.

ale pamietajcie ze tu jest zaznaczone ze to kwestia kilku dni..

ja mam takie pytanko.. jak najlepiej ustawic sie pod 2 klucz ? mam pierwszy i jestem 100% strzelanie i teraz nie wiem, reskil w dowodzenie czy taktyke, czy w co innego ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba najlepiej ustawić się pod 100% wszystkich prac ale wtedy trzeba praktycznie zrezygnować z pojedynków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pozwolę się nie zgodzić. Można tak rozłożyć punkty cech i umiejętności, że nie dość, że ma się dostęp do wszystkich istniejących prac, to i w pojedynkach można coś zwojować.

A co do ankiety brakuje odpowiedzi typu "Mam już jeden klucz, ale choćbym i zdobył trzeci, to nijak nie zdobędę drugiego"... :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co do ankiety brakuje odpowiedzi typu "Mam już jeden klucz, ale choćbym i zdobył trzeci, to nijak nie zdobędę drugiego"... :)

wszystko da sie.. kwestia ceny ;p sprawa jest taka.. rajd jest BANALNY o ile dajesz 100% strzelanie.. jedyne co to pladrowanie zwlok i 60 chowanie sie ale to i tak malo ;p za to ten ze skradziona sztuka.. dowodzenie + taktyka ? gdyby nie wlamanie to bylby to banal ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Adios123 nie pisz o rzeczach oczywistych. Skoro napisałem, że "nijak nie zdobędę", to coś w tym musi być, prawda? Ciąg zadaniowy pt. "rajd" wykonałem dawno temu. Chyba, że znasz jakiś sprytny sposób, żeby wykonać dany quest po raz kolejny, ale wybierając inną decyzję. Jeśli tak, zwrócę Ci honor i zafunduję lap dance (oczywiście nie osobiście, nie myśl sobie) w nagrodę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mozecie mi powiedziec kto i najakim swiecie znalazl klucz 3
i gdzie go znalazl
 

DeletedUser

Gość
Gość
5 osób posiada klucz trzeci, ciekawostka bo ja słyszałem o 3 takich (w tym osoba z S1 nie głosowała, więc wyszło by że jest 6 znalezionych kluczy) :mad: może osoby głosujące na tą opcję jakoś udowodnią posiadanie tego klucza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak to mówią.. kiepscy żartownisie z nich :)


Co do skradzionej sztuki, to ja po rajdzie władowałem mnóstwo umiejętności w chowanie się i wytrzymałość + trochę dowodzenia, przy okazji odblokowując wszystkie prace ;P
 

DeletedUser16700

Gość
Gość
Może to dziwne ale dostrzegłem iż klucz z "Skradziona sztuka" jest przedmiotem zadania znów klucz z "Rajd" nim nie jest.Śmieszne ale prawdziwe.Wiem nie na temat.Największe szanse ma ten kto zdobył dwa z zadań bo ja uważam iż klucz z zadania "Skradziona sztuka" daje możliwość znalezienia trzeciego.Ja osobiście jestem w trakcie reskill-u tak więc góra tydzień a zdobędę dwa pierwsze klucze z w/w zadań.Jak coś odkryję napewno coś Wam napisze.

Pozdrawiam Andrzej (",)
 

DeletedUser

Gość
Gość
klucz z "Rajdu" nie jest przedmiotem zadania ponieważ można go zdobyć w inny sposób.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja się nie zaliczam do opcji ankiety, bo mam klucz 1, ale następnego już nie zdobędę:( Zła decyzja w rajdzie.

Azon napisał:
klucz z "Rajdu" nie jest przedmiotem zadania ponieważ można go zdobyć w inny sposób.

Jaki to inny sposób?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja się nie zaliczam do opcji ankiety, bo mam klucz 1, ale następnego już nie zdobędę:( Zła decyzja w rajdzie.



Jaki to inny sposób?
Gdzieś na zagranicznym forum, wypowiadała się osoba odpowiedzialna za zadania, twierdząc iż klucze można zdobyć na różne sposoby i nie ma złych decyzji, które by uniemożliwiały zdobycie klucza. Ale jakie to sposoby nie zdradził.
 

DeletedUser15711

Gość
Gość
niedługo ktoś zdobędzie komplet bo juz 10 osób na nr 3
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
a kto ich sprawdził? to zwykły żart jest a nie że posiada klucz
 

DeletedUser

Gość
Gość
bo wg mnie w ankiecie brakuje nie mam żadnego klucza. niektórzy klikają jakąś opcję żeby widzieć kto ma klucze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwne, że ten klucz nie ma numeru... A osoba, która go wyciągnęła ma jakieś inne klucze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry