Stare Klucze - ankieta

  • Rozpoczynający wątek triglav77
  • Data rozpoczęcia

Ile masz starych kluczy ?


  • W sumie głosujących
    336
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
poszkodowani ale do czasu az ktos w koncu odkryje quest na 3-ci klucz , bo nie ma watpliwosci ze taki quest istnieje

Skąd taka pewność, że istnieje? Może właśnie 3. klucz można znaleźć tylko ze znanych obecnie źródeł i nie ma żadnego zadania na niego.
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
poczytaj forum na becie

jak juz tak genialnie kity wciskasz.. to wciskaj takie zeby mialy jakikolwiek sens..

nie ma questu na klucz nr 3.. .. nie wertujcie bety.. bo to tylko wasza strata czasu.. a wybryk kogos z poczuciem humoru..
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
poczytaj forum na becie

Na ogólnym forum bety nie ma nic o queście na 3 klucz, o ile się nie myle był taki temat ale nie zawojował forum :p i tez tam nic ciekawego nie było. Jeżeli chodzi Ci o Quest forum w grze to też tam nic nie pisze na temat questu, są jedynie domysły co trzeba... jedynie co tam odkryli to to, że klucz nr3 nie jest niejako zwykłym itemem, bo wypada czasem z innymi przedmiotami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no wszystko ladnie pieknie, ale zakladajac ze mam klucz 1 i 3, a rajd skonczylem dawno temu, jak zdobyc nr 2?..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hm, na to są questy.. wszystko musisz wykonać.. zrobiłeś rajd ? i włamanie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
wkrótce Stary klucz

jeszcze tylko 5pkt w plądrowaniu na kluczyk :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak to ? na ten lvl powinieneś miec już ponad 7500 ;> ?

Ja na Arizonie mam poziom 92 i w wedrownym zakres powyżej 7600. :)
 
Azon napisał:
klucz z "Rajdu" nie jest przedmiotem zadania ponieważ można go zdobyć w inny sposób.

Naprawdę można go zdobyć w inny sposób ? Więc w jaki ?! Jeśli jest już coś wiadomo, to piszcie.
W "Rajdzie" wybrałem "złą" decyzję i tym samym straciłem szansę na psiadanie klucza. Liczę na to, że istnieje inny sposób na znalezienie go, i że już wiadomo jaki. hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Naprawdę można go zdobyć w inny sposób ? Więc w jaki ?! Jeśli jest już coś wiadomo, to piszcie.
W "Rajdzie" wybrałem "złą" decyzję i tym samym straciłem szansę na psiadanie klucza. Liczę na to, że istnieje inny sposób na znalezienie go, i że już wiadomo jaki. hmpf

Nie wiadomo niestety jak, jednak jeden z developerów powiedział kiedyś, że dokonane wybory nie przekreślają szansy na zdobycie na wykonanie zadnia z kluczami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to jazda

no to zaczynamy, 880pkt w plądrzeniu ;)
mam pytanie: jak się zrobi questa z skarbem i kluczami to klucz mi wyleci
ps. tak samo jak z grudką i metalem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez problemu Zadanie: Rajd 2. stary klucz
Tu będą komplikacje Zadanie: Skradziona sztuka 1. stary klucz
Pilotowanie parowców kołowych a później Włamanie trzeba będzie zmieniać i zmieniać umiejętności

Klucz 3 - Zdobycie klucza nr. 3 niezależny od posiadania klucza nr. 1 i 2. BDB lub można znaleźć z plądrowania zwłok przy 878 punktach pracy plus premium "zarobek" przy ogromnym szczęściu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
3 klucz właśnie przed momentem wpadł:
904 punkty + premka dała 7551.

Pędzę gasić pożary pif paf

8 świat

Poszukiwania zajęły jakieś 20 dni codziennie 3 x PZ rano lukrecja i tak w kółko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
3 klucz właśnie przed momentem wpadł:
904 punkty + premka dała 7551.

Pędzę gasić pożary pif paf

8 świat

Poszukiwania zajęły jakieś 20 dni codziennie 3 x PZ rano lukrecja i tak w kółko.

No to gratuluję.
Szkoda, że w ankiecie nie uwzgęldniono opcji : "Nie bawię się w dzikiego napaleńca latającego na premce full handel/SM szukając klucza nr.3, bo muszę mieć czym dobrze walić w fortach".

Nie mam ani jednego klucza i ani jednej złotej broni. Czemu? Myślałem, że liczy się taktyka i sposób grania a nie najlepsiejsza z najlepsiejszych broni w grze o_O
No i na dodatek chwalić się nie chciałoby mi się, że 400000$ wydałem po to by mieć jakiś bonus i trochę więcej obrażeń w forcie dzięki złotej strzelbie.,, :nie::nie:
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Ja na szczęście na jedynym świecie gdzie mam klucz nie wydawałem ani centa na jego zdobycie bo od początku ładuję tam tylko w SM i zręczność :D

Nie wiadomo niestety jak, jednak jeden z developerów powiedział kiedyś, że dokonane wybory nie przekreślają szansy na zdobycie na wykonanie zadnia z kluczami.

Lepiej żeby nie było bo ja się tak nie bawię, zwłaszcza że HDS przed targiem można było zdobyć tylko w jeden sposób i jak się źle wykonało jedno z dwóch zadań to się traciło szansę na zdobycie miecza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18989

Gość
Gość
Mi klucz nr.3 poleciał po trzech dniach poszukiwań... A bonusy są bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli jest kilka złotych fortówek na jednaj np, baszcie xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
fortóweczka już znaleziona, koniec problemu :gwizd:
 

DeletedUser16937

Gość
Gość
Mnie w tej ankiecie brakuje pozycji: Mam trzy klucze, albo szukam czwartego ;). Co podobno jest jak najbardziej możliwe :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ile wam skrzynka wpadała w poszukiwaniu skarbu? Ja pracuję już 18 godzinę i nic... wszystkie 3 klucze w ekwipunku, a mapa skarbu w slocie na produkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry