Stare Klucze - ankieta

  • Rozpoczynający wątek triglav77
  • Data rozpoczęcia

Ile masz starych kluczy ?


  • W sumie głosujących
    336
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
? czy zmniejszono szczęście na skrzynkę

wpadała przy 30%-40% motywacji
teraz przypomina szanse jak na klucz
za czasu gdy był rarytasem


czyli co dali klucze i zabrali szanse na skrzynki
:D:D:D
ale kręcą szkoda ze bez oficjalnych potwierdzeń
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Mi wypadł kluczyk po 6h dropienia ^^

A co do pytania to ja w poszukiwaniu skarbów spędziłem 12h, no ale miałem szczęście bo znajomi dłużej się męczyli.
 

DeletedUser7565

Gość
Gość
...

Ja dropiem bardzo długo klucz a co do skrzyni to mi po 23 godzinach wleciała


 

DeletedUser

Gość
Gość
wlasnie 2 klucze zdobylem i czaje sie na trzeciego:0
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Ja jak narazie mam aż 0 kluczy xD. Chociaż kumpel na s11 obiecał mi klucz, że jak wydropi to mi go da więc jak już go będę posiadał, zrobię reskill pod rajd:)
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
w plądrowaniu od ilu pkt. pracy może dropnąć kluczyk ?
tylko nie mówcie mi że musi być 7500$ ani nie wysyłajcie na tw-db.info, pytam się was i waszego doświadczenia :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja osobiście znalazłem klucz mając ok. 777 punktów pracy, niepamiętam ile dokładnie, coś koło tej liczby. Na dodatek bez premium - w 18 godzin.
Według mnie znalezienie klucza nr.3 zależy do ilości punktów pracy, oraz od posiadania dwóch poprzednich kluczy.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Ja osobiście znalazłem klucz mając ok. 777 punktów pracy, niepamiętam ile dokładnie, coś koło tej liczby. Na dodatek bez premium - w 18 godzin.
Według mnie znalezienie klucza nr.3 zależy do ilości punktów pracy, oraz od posiadania dwóch poprzednich kluczy.

FALSE :D
Ja miałem przedział w plądrowaniu do 7230 :D i znalazłem a kluczy 1 i 2 nawet nie ruszałem , nawet nie ruszyłem zadań ,więc to zależy tylko i wyłącznie od SZCZĘŚCIA...ja szukałem 3 tygodnie ;]
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Ja aktualnie posiadam 0 kluczy:) ale niedługo to się zmieni
 

DeletedUser

Gość
Gość
FALSE :D
Ja miałem przedział w plądrowaniu do 7230 :D i znalazłem a kluczy 1 i 2 nawet nie ruszałem , nawet nie ruszyłem zadań ,więc to zależy tylko i wyłącznie od SZCZĘŚCIA...ja szukałem 3 tygodnie ;]

Trzy tygodnie szukania mówisz? No to może się okazać że szansa znalezienia klucza wzrasta wraz z posiadaniem poprzednich kluczy... Chociaż... Nieee. Jednak nie. Taki jeden gracz znalazł klucz w 14h nie posiadając dwóch poprzednich kluczyków.
No to ja już niewiem jak to jest z tym kluczem :confused:



Ja aktualnie posiadam 0 kluczy:) ale niedługo to się zmieni

Już to pisałeś :gwizd:
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
i mam pytanie, w serii zadań "Miasto widmo" jest mowa o skrzynce i wejściach na 3 klucze, a więc wiadomo o złotej strzelbie dlatego mam pytanie czy każdy kto dropnął klucz a miał ukończone zadania przyszło mu to bez problemu i czy ktoś nie zrobił tych zadań a dalej ma problemy z znalezieniem klucza ?
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
kiedy była zakładana klucze były zagadką, zresztą jak cała gra :)
To był czasy :p
 

DeletedUser22724

Gość
Gość
ja nie mam kluczy żadnego ::(:

zostawiłem na polanie ::DD:::P:
 
Status
Zamknięty.
Do góry