Sytuacja na świecie Blackfoot

  • Rozpoczynający wątek dominex7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Spodziewałem się takiej odpowiedzi Smoke'a. I powiem, że mnie o na nie dziwi, bo taki się przyjął stereotyp. Irytuję mnie natomiast to, że postrzegacie tak każdego gracza 77. Bitwa w święta miała dobre i złe strony - niektórzy mają wtedy wolną chwilę na grę lub coś w tym stylu, inni wolą go całkowicie spędzić z rodziną. Jestem przekonany, że każdy gracz 77 spędził święta z rodzina, tylko niektórzy wieczorkiem usiedli na godzinę do komputera. Zresztą nie tylko 77 siedzieli przy tw. Z ciekawości przyjrzałem się szczegółom bitwy na westforts i powiem, że stosunek online był zbliżony 25:29 onlinów w 2-giej rundzie.

Najbardziej to mnie śmieszy gra słowna typu ten Espace to taki owaki, ten Smoke to taki tam. Z przeciwnikiem może być źle, ale bez niego jeszcze gorzej, więc radzę szanować się nawzajem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie w 77 są raczej tacy jak wszędzie.Jedynie wasi przywódcy są trochę "inni".
 

DeletedUser

Gość
Gość
nom wogóle coś nie ma żadnych komentarzy od kilku miesięcy:) forum nam wymiera a zawsze lubiłem te żywiołowe dyskusje:)ale o czym tu gadać jak wszystko jest dobrze:)
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Ot3k już chyba nie gra, przynajmniej nie pod tym nickiem więc jest cisza :p
 
No i robi nam się dyskusja o tym, co jest najlepsze. Forty, pojedynki, czy bycie jagodziarzem i tak dalej... Na Dakocie byłem przez pewien czas pojedynkowiczem, potem fortowcem. Na Arizonie 100 % zaskoczenie, na Cheyenne 100 % bob, tu chciałem po prostu czego innego spróbować, a wy mi to w niecałą godzinę obrzydzacie :D Nieładnie, nieładnie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale na początek proponuję pojedynki później jak już przyzwoity lvl wbijesz idź na jagodziarza będę miał komu kasę zabierać:)A może i trochę expa się trafi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z Ciebie taki pojedynkowicz jak ze mnie jagodziarz ::D:

No jakoś mi to idzie:) Może nie jestem najlepszy ale większość swoich pojedynków wygrywam:) Ale pojedynki tylko chwilowo.Wbiję 80-90 lvl i wracam pod forty i zobaczymy kto kogo będzie się bał:)
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
UNIA już nie słynie- UNIA została zdemolowana przez CSA- Brawo Mumin.
 
Otek Ty to chyba masz jakieś problemy emocjonalne , duży byś chciał a rzeczywistość niestety jest zgoła inna.
Zachłystujesz się super niesamowitymi bitwami na ? ... małych fortach ... a dobra żyj tam w swoim świecie :)
Bf ma niesamowite walki na maluchach a s10 walki na dużych .
Btw dziś padł kolejny rekord TW - H.p. 1.048.204 : 902.306
A my się dopiero rozkręcamy :D
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Otek Ty to chyba masz jakieś problemy emocjonalne , duży byś chciał a rzeczywistość niestety jest zgoła inna.
Zachłystujesz się super niesamowitymi bitwami na ? ... małych fortach ... a dobra żyj tam w swoim świecie :)
Bf ma niesamowite walki na maluchach a s10 walki na dużych .
Btw dziś padł kolejny rekord TW - H.p. 1.048.204 : 902.306
A my się dopiero rozkręcamy :D

Już nie :D Ruscy na s1 u siebie chyba po migracji i połączeniach zbierają ponad 1,1 mln hp w ataku i podobnie w obronie, no ale tam jedna koalicja ma 44 miast i 600 typa.
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Podbipięta niestety to ty krytykujesz nasz świat :). To była jedynie kontra w twoim kierunku, równie bezsensowna co i twoja odzywka. Tylko że problem w tym że ja o tym wiem a ty chyba nie.
To był sarkazm w twoim kierunku: Nie warto wprowadzać fermentu w kulturalne rozmowy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No proszę proszę a myślałem ze forum umarło zupełnie a tu i ot3k i podbipięta zawitali ;]
A tak bardziej o BF widzę że góral wrócił do lisków nie wiem co się stało nie chce chyba wiedzieć ale może liski w końcu się ogarną ;] Dobrze by było gdyby na BF znowu zawitały walki na dużych fortach bo maluchów jakoś nie lubię ;p

P.S - miałem znowu małą przerwę bo praca nie daje mi żyć lecz niedługo zaczniecie mnie widywać regularnie na fortach pif paf więc zacznijcie się bać ;]
Może i pozwolą mi czasem dowodzić ::D:

P.S2 -
A ja zawsze myślałem że 77-ki to dzieciaczki 15-18 lat :p miłe zaskoczenia? a może dziwne rozczarowanie ;]
Pozdrawiam
Rayka19899
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26589

Gość
Gość
Prawda jest taka, że z tego co widzę od dawien dawna gra traci graczy a nasz kochany Blackfoot z tygodnia na tydzień staje się coraz mniej popularny co za tym idzie mniejsza aktywność w całej grze. Zamiast byłoby zrobić około 5 światów i gracze wtedy skupiliby się bardziej na życiu Dzikiego Zachodu bez żadnych zbędnych aktualizacji i co raz bardziej zmyślonych nie z tej ziemi a co dopiero na tamte czasy prac, zadań itp. Ludzie panujący nad grą skupiliby się na rozpowszechnianiu gry w sieci i The West znów stałby się nawet czołówką w swojej klasie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale trzeba też pamiętać że to tylko gra i niektóre rzeczy mogą się różnić od tych na prawdziwym Dzikim Zachodzie. Moim zdaniem za mało tu Indian:)The West jest dobrą grą ale dla tych nieogarniętych początki są trudne i to niektórych zniechęca a teraz jest tyle gier przeglądarkowych że cięzko coś fajnego znaleźć. Ostatnio patrzyłem ilość graczy na polskim TW to było około 110 tys teraz około 90 jest.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie zapominaj że przynajmniej 1/4 tych kont to rejestracje na kilku światach tych samych graczy , nie wspominając już o multikontach ludzi którzy nie potrafią bawić się bez wspomagaczy.

Ale prawdą jest że największym błędem było zrobienie tylu światów i porozrzucanie przez to graczy. Często spotykam się z sytuacją gdy ktos pisze że nie będzie go na bitwie bo ma w tym czasie inną na jakimś tam świecie.

Mam nadzieję że po wykasowaniu paru światów następne pójdą do kasacji i zaczną się ludzie gromadzić na 3-4 światach i to byłaby wystarczająca ilość.


I jeszcze jedno autorzy nie powinni skupiać się nad grafiką gry i duperelami innymi tylko powinni zając się uatrakcyjnieniem np. bitw fortowych.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Nie można zapominać także o POJEDYNKACH, stwierdzam po wieloletnim doświadczeniu, że bardzo pogorszyły się stosunki wobec świata pojedynkowego jak dla mnie a szkoda. Myślę, że z biegiem czasu dojdzie do normalnej i bardzo aktywnej rozgrywki w pojedynkach.

Pozdrawiam wszystkich Pojedynkowiczów jak i wszystkich graczy TW, Zły :)
 
Do góry