Sytuacja na świecie Blackfoot

  • Rozpoczynający wątek dominex7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26589

Gość
Gość
Bla-Bla

Tylko czekam aż te całe ' rozwydrzone towarzystwo' zniknie z map BF'a.
Przez Was jest tylko sam siejący się na dużą skalę popłoch i w pojedynkach ale także w fortach. Jak nie potraficie rozróżnić świata realnego od TW, to proszę chociaż udawać. Coraz mniej ludzi gra na tym świecie i tak po cichu sobie liczę, że także na BF zostanie udostępniona migracja. Dalej się tam Lisijcie i Siódemkójcie i czekajcie na większe efekty waszej gry :gwizd:

Tyle ode mnie 'wielcy gracze' ::D:

Pozdrawiam tych co dalej czekają na to co było rok lub troszeczkę więcej temu, zwłaszcza w świecie Pojedynków.

Chyba najbardziej Zły Damian w całym Dzikim Zachodzie :eek:kul:
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Idąc teorią kolegi: skasujmy wszyscy konta!

Blackfoot to najlepszy fortowo świat obecnie, więc wątpię żeby ktokolwiek go chciał gdziekolwiek przenosić :D.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Idąc teorią kolegi: skasujmy wszyscy konta!

Blackfoot to najlepszy fortowo świat obecnie, więc wątpię żeby ktokolwiek go chciał gdziekolwiek przenosić :D.

Nie mówię o żadnym przenoszeniu to po pierwsze. Mówię, że przez Wasze nieuchronne problemy wszelkiego typu, my pojedynkowicze na tym tracimy. Tylko ślepy nie zauważyłby problemu przez te ponad 2 lata gry na tym świecie. Kiedyś miałeś po kilka lub kilkanaście miast zapełnionych po full Pojedynkowiczami a teraz jak i na każdym świecie już tak nie ma pewnie, mówię pewnie bo gram już jedynie na BF'ie (stąd moje oczekiwanie na migrację). Jednym słowem POJEDYNKOWICZ NIE MA CO ROBIĆ NA BF!

Dobrze napisałeś 'Fortowy Świat' jak i wszystkie już na polskim TW niestety pif paf
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Ale czy to nasza wina że pojedynkowicze wyginęli? Raczej nie :p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam

Czy opłaca sie zaczynać gre na Blackfoot?
Chodzi mi głównie jaka jest sytułacja na tym świecie itp.


Z góry wielkie dzięki za info.
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Jeżeli forty to to najlepszy świat do gry obecnie. Masz wtedy do wyboru Good-SEKS- albo Looozny LiSio :). Dla mnie się opłaca, gram od startu serwa i dobrze mi jest :p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spoko

To jak tak mowisz to zaczne. Jaki nick masz w grze ?::):
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Najlepsza koalicja świata chyba przestała być najlepsza i musi psuć innym "tym gorszym" zabawę :).
 

DeletedUser26252

Gość
Gość
-77- to przecież ekipa z tradycjami. A jak wiadome obok kultu jedynego wodza wspaniałego (Coś mi to przypomina) jedną z ich największych tradycji jest fejkowanie i trollowanie innych koalicji. A za niedługo ich nowymi stałymi tradycjami będą zupełny brak normalnych walk i sparingi. Pewnie za jakiś czas powstanie nowy świat to wodzu zbierze swój tabór i pojadą wozy kolorowe. :gwizd:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26815

Gość
Gość
Fejkują bo dobrze wiedzą, że na normalnej bitwie zarówno od nas jak i od lisów dostaliby porządne bęcki :p. Twierdzą że są koalicją ludzi z pasją- no to mamy pasję pokazaną. Ogrom fejków, nieobstawianie fortów. Espace, Winterr i Sellaw chyba bardzo dobrze się dobrali. Nie ma to jak napalenie na topkę prawda? :D Szkoda że prócz topki nawet gry nie mają, bo winterr przyłazi do nas na bitwy.
Cabanka chyba nie o takie siódemki walczyła. Ale może w końcu do niej dotarło że wielkiemu wodzowi nie zależało nigdy na nich jako na ludziach i na fajnej atmosferze w koalicji- liczył się tylko ranking, a przyjęcie winterra jest tego doskonałym przykładem.
Dla mnie to nic innego jak zwykła banda hipokrytów :p.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ot3k nie do końca się z Tobą zgodzę. Nie można pakować wszystkich w 77 do jednego worka i oceniać ich jedną miarą.
 

DeletedUser30180

Gość
Gość
0tek nie dokazuj bo jeszcze nie przeprosiłeś Wielkiego Wodza za zmianę koalicji bez jego aprobaty , a szczytem twojej bezczelności było brak pokornego przyjęcia do wiadomości gdy zostałeś zaliczony do tępaków przez szanowaną przez wszystkich osobę.
 
25 lipca - 25 bitew :D

widze ze jakas szeroko zakrojona akcja multi fejkowa

77 sojusz z pasją - buhahaha o_O psujcie dalej walki

s10 , jedna bitwa jeden fort i pewnie 260 ludzi zadowolonych mniej lub bardziej z walki :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Niestety ale ciężko prowadzić jakąś dyskusję rozmowę gdy po przeciwnej stronie jest osoba zapatrzona w siebie i w swój twór . I to nie jest tak że ten osobnik chce dobrze dla swoich ludzi on chce dobrze dla swojego tworu .

Są osoby w 77 z którymi można rozmawiać. Problem w tym że nawet gdy byli niezadowoleni z dojścia do 77 miasta SWM ich wódz po prosty ich olał bo myślał nie o atmosferze w sojuszu ale o rankingu .

Lisek zawsze jest gotowy do rozmów ale z osobami takimi jak Jakurak , Cabanka do niedawna myślałem że i taką osobą będzie Sellaw ale jak widać poszedł w ślady swojego guru. I aż dziwię się że dorosłe osoby dały się tak zmanipulować jednej osobie.

A na koniec ciekawostka którą miałem okazję dostać wczoraj

[22:40]<b>Kapitan</b> winterr: ale desperacja, zupelny brak zycia prywatnego widac

I napisała to osoba która wbrew twardym zasadom swojego guru-wodza zabraniającego chodzenia na bitwy do innych sojuszy codziennie wbija na 10 s przed bitwą żeby sobie poexpić.
 

DeletedUser26252

Gość
Gość
Pozwolę sobie zacytować słowa "wodza" sprzed kilku postów.

Co do tego kto nie będzie mieć bitew to już wkrótce się przekonamy bo taki bystrzacha jak ty zrozumie to dopiero jak się obudzi z ręką w nocniku :)
Gdzie są ci wszyscy wielcy co we wcześniejszych postach napinki strzelali?
Już ich dawno nie ma w tej grze a -77- jest i pozostanie bo ludzie którzy ją tworzą są wyjątkowi!
Tak że powodzenia życzę i zobaczmy kto komu :I:

Jasno wynika z tego, że, dopóki w 77 będą ludzie "wyjątkowi", czyli tacy jak wódz espace to do porozumienia nie dojdziemy nigdy. Co do ręki w nocniku nie trzeba wielkiej filozofii wystarczy obejrzeć ostatnie walki -77- i, wtedy zastanowić się, kto na takiej opcji wyszedł najgorzej ::DD:. Koalicje "wyjątkowe" czy "zwykłe"?

A na koniec ciekawostka którą miałem okazję dostać wczoraj

[22:40]<b>Kapitan</b> winterr: ale desperacja, zupelny brak zycia prywatnego widac

I napisała to osoba która wbrew twardym zasadom swojego guru-wodza zabraniającego chodzenia na bitwy do innych sojuszy codziennie wbija na 10 s przed bitwą żeby sobie poexpić.

A ten hipokryta już dawno jest skończony. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Teraz pozostała mu próba utrzymania pozycji top 1 w rankingu. Żal tylko trochę tych co za, nim podążyli.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Ile to trzeba mieć lat żeby zachowywać się jak pewne osoby z "najpotężniejszego" sojuszu na BF ? 10 .. bo wydaje mi się że 11-sto latek wie jak się zachować w wirtualnym świecie , wie że nie powinno się utrudniać życia i zabawy innym współ-graczom .

To co -77- wyczynia w tej chwili nie mieści się w żadnej normie absurdu... dążycie do całkowitej zagłady walk na BF . Pomyślcie troszkę jeżeli macie czym i potraficie to coś zwane mózgiem wykorzystać.. bo najwidoczniej brakuje co poniektórym przysłowiowej 5 klepki .

Doprowadzacie do tego że ludzie wolą bawełne zbierać niż latać na bitwy... to żę Wy nie potraficie sie oderwać od kompa nie znaczy że cały świat taki jest... inni wolą , wyjść , spotkać sie ze znajomymi , po odpoczywać , spędzić normalne wakacje.

Dobra nie pisze więcej , pozdro od Q1 ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Piszecie, piszecie, piszecie... tylko po co? Kto gra na BF ten wie jaka jest sytuacja. Wasza gadanina nic tu nie wskóra ( chyba że zniechęci innych graczy do Blacka ). Było już dobrze i się ... Lepiej się zająć tym co teraz ciągle robimy i na nich nie patrzeć. Może do nas dołączą, może nie - od nich zależy. A im więcej będą mieli sparingów ala dzisiejszy tym bardziej siódemkowicze będą się zniechęcać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
juz od dawna nic się nie dzieje mam tu szczególnie na mysli pojedynki,nuda i jeszcze raz nuda.. przydała by się migracja szczególnie dla osób które są pod pojedynki na inny świat
 

DeletedUser29399

Gość
Gość
Wiesz jak to jest, jak nie możesz z kimś wygrać to uciekasz i bijesz słabszego.
Piszą na forum że psujemy im zabawę wyzywając ich forty, a czy to nie jest tak że jak była rozpiska na bitwy, to codziennie wszyscy byli zadowoleni?
I kto tu komu psuje zabawę.
Myślą że jak zabrali nam wodę to młyn się zatrzyma?
Nie, my cierpliwie zaczekamy na ulewny deszcz :)
Jeśli myślą że padniemy na kolana bo zabrali nam to co lubimy najbardziej w tej grze, to się ktoś grubo myli.
Ciągle tylko wyzywają nas na forum, a wiecie jak to jest, mały piesek najgłośniej szczeka..
Na koniec zapytam, co otek robi na obronie skoro podobno mają nie chodzić na walki z nami?

Ktoś pisał o napaleniu na topke, a powiedz mi kolego co ma na celu psucie zabawy konkretnej koalicji? po prostu chcesz być lepszy, a piszesz że chodzi ci o dobrą zabawę-gdyby tak było to nadal mielibyśmy rozpiskę na bitwy i wszyscy by się dobrze bawili.
I już wiem jakie będą odpowiedzi na ten post konkretnych osób, będą to albo oszczerstwa na siódemki, albo na konkretne osoby, bo nic więcej po was się nie spodziewam....
 
Do góry