Sytuacja na świecie Blackfoot

  • Rozpoczynający wątek dominex7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
tak się ostatnio zastanawiałem czy z okazji , że zmienia się praktycznie cała mechanika gry :
- prace ( krótsze prace )
- rzemiosło ( inny drop produktów )
- pojedynki ( większe skupienie graczy )
- forty ( ograniczenie liczby graczy )

czy obniżą ceny napojów reskillowych ? ( bo na darmowe na taką skalę raczej nie ma co liczyć :eek:kul: )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czas Galhilla, przez ostatni rok zwanego Banitą w TW dobiegł końca. Dzięki za 2 lata gry:)

pozdrawiam, Galhill, zwany Anitą/Banitą*


* niepotrzebne skreślić :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Patrząc na dzisiejsze wyzwane forty da się zauważyć że znów komuś coś z główka źle się dzieje lub jest to zamierzony cel zrobiony przez jedno z sojuszy.


Dziwnym zbiegiem okoliczności niejakie miasto YUMA fejkuje forty ( choć sami pewnie stwierdzą że oni naprawdę atakują w 3 osoby ::DD: w mieście ). Po zdobyciu takiego fortu nagle okazuje się że zdobycz ta trafia do jednego z sojuszy.

Zamierzone działanie ? Jak dla mnie tak.

Mi osobiście na dużej ilości fortów nie zależy ale jak już ktoś atakuje to niech będzie pewny że obrońcy będą i jakaś fajna bitwa się rozegra. Bo takie ataki wiedząc że już jakiś sojusz ma bitwę śmierdzą mi zwykłym fejkiem co zostaje odbierane przez resztę jako próba psucia atmosfery na BF.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dokładnie poldik zgadzam się z Tobą w 100 %....
Nie ma porządnych bitewek i ludziom się tutaj na BlackFoocie grać już nie chce :p Mnie również :)
Zacznie się "okres wegetacyjny" jeszcze ta aktualka wejdzie to będziemy mieli rolników i handlarzy od groma (totalny bezsens aktualka pif paf, powinni lvl zwiększyć, żeby było po co grać) na serwerze. ::DD:



Tak sobie czytam, wspominam wcześniejsze czasy , trafiłem na proroctwo osób z 2011 roku , które jednak się nie sprawdziło.
I bardzo się cieszę mimo tyle zawirowań na świecie ten cały czas żyje i nie daje o sobie zapomnieć, ba BF należy do ścisłej czołówki światów na których coś się dzieje.

Nasze potyczki wygrywają nawet z tym co się dzieje na nowszych światach, . Wiele innych światów powinno brać przykład z BF .


A te opowiadania, spinki , docinki które tu były na forum naprawdę przypominają fajne czasy.

Chyba nie ma drugiego światu na The West gdzie historia była tak zróżnicowana.




Ps.
espace

Gratulacje!
http://www.westforts.com/pl14/battles/battle/55494

Gratulacje dla obu drużyn za zebranie składów, a w szczególności dla koalicji Lisio!

Dziękujemy walka fajna , jednak zbyt mało zebraliśmy HP na tą bitwę , przewaga na starcie była zbyt duża, być może gdyby było 4 koksów więcej u nas ta bitwa miałaby inny wynik.
Jednakże walczy się tym co ma na daną chwilę.

Liczy się to że nadal są bitwy na BF i potrafimy zapełniać forty.
__________________
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
"Ktoś" chyba zwątpił w swoje ego i musi się dowartościować...
::DD: Ale chyba mam deja vu bo już kiedyś podobną akcję ten "Pan " zrobił i tylko się ośmieszył ( bodajże 21 fortów wywołanych czy cuś) \ Widocznie nie potrafi przyjąć do wiadomości,że nie każda bitwa na BFie musi odbywać się za zgodą i błogosławieństwem 77... Trudno, niech kolekcjonuje forty skoro go to kręci...:ind:
 

DeletedUser

Gość
Gość
http://i.imgur.com/8j5MdFG.png
http://i.imgur.com/8j5MdFG.png

Najlepsza koalicja świata zaczyna ponownie fejkować :).

============================================================
Daję góra 3 tygodnie na to że zniszczysz kolejną krypto koalicję jaka powstała.
Ciekawe jaki kurs obstawją u buka? :)

/połączono - mic222

"Ktoś" chyba zwątpił w swoje ego i musi się dowartościować...
::DD: Ale chyba mam deja vu bo już kiedyś podobną akcję ten "Pan " zrobił i tylko się ośmieszył ( bodajże 21 fortów wywołanych czy cuś) \ Widocznie nie potrafi przyjąć do wiadomości,że nie każda bitwa na BFie musi odbywać się za zgodą i błogosławieństwem 77... Trudno, niech kolekcjonuje forty skoro go to kręci...:ind:

A Ty jeszcze grasz?
Podobno jetseś tylko tam gdzie można coś wygrać więc co robisz na BF bo tutaj Lisy biegają z podkulonym ogonem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26815

Gość
Gość
Jak widać wielkiego pseudo wodza 77 nie obowiązuje Regulamin.
§4. Zabrania się tzw. spamowania, tj.:
Zamieszczania dwóch lub więcej postów bezpośrednio pod sobą; jeśli, po zamieszczeniu wiadomości, Użytkownik chciałby coś jeszcze dodać, powinien skorzystać z opcji "edytuj"; w wyjątkowych okolicznościach, określonych regulaminami działów, może istnieć odstępstwo od tej reguły

Teraz precyzyjna odpowiedź:
Ja nie niszczę, ja tworzę i nie usuwam co chwilę konta jak Ty. Nie robię też ogromu multikont i nie płacę ludziom za grę. Co do mojego sojuszu GooD SEKS to pragnę jedynie stwierdzić niezaprzeczalny fakt że takim składem powinniśmy grać od 2 lat. Niestety jedno nieporozumienie i stało się inaczej, na szczęście wspólnymi siłami odbudowaliśmy to co Tobie niegdyś sprawiało tak wielki łomot. Mieliście wtedy jakieś forty? Nie? Oj jak mi przykro.
Forty sobie bierzcie, ale bitew nie dostaniecie :D.

P.S. Skoro niszczę wszystko co napotkam to dlaczego nadal ludzie ze mną grają? Poza tym pragnę zauważyć że obecnie mamy chyba lepszą ekipę niż rankingowe siódemki :D.
Klik
Skoro nie potraficie nas pokonać na nierozbudowanym średniaczku to chylę czoła wielki wodzu xD.


Teraz zakomunikuj swoim ludziom że dzięki Twojej ambicji nie będziecie mieli bitew! Zapowiada się super konkurs fortowy nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A Ty jeszcze grasz?
Podobno jetseś tylko tam gdzie można coś wygrać więc co robisz na BF bo tutaj Lisy biegają z podkulonym ogonem ;)

Drogi "wodzu" , po pierwsze istnieje coś takiego jak :edytuj post, więc nie musisz sztucznie nabijać sobie licznika postów...::P:
Po drugie gram na BFie nieprzerwanie od dnia jego powstania ( ostatnio wprawdzie ze znacznie mniejszą aktywnością niż kiedyś bo sprawy realne mają dla mnie wyższy priorytet i nie mieszam życia realnego z grą )
Po trzecie poki co to Ty biegasz jakbyś "rozwolnienia" dostał i fejkujesz, bo nie potrafisz przyjąć do wiadomości,że inni potrafią się "bawić" bez Ciebie :I:
A po czwarte to podobno Kopernik była kobietą ( sa na to wyraźne poszlaki, wystarczy obejrzeć Seksmisję ::P: )
Tyle odemnie , bo sprawy realne wzywają ale tytułem podsumowania mała dedykacja dla Ciebie i 77... ::DD:
Spokojności
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak widać wielkiego pseudo wodza 77 nie obowiązuje Regulamin.


Teraz precyzyjna odpowiedź:
Ja nie niszczę, ja tworzę i nie usuwam co chwilę konta jak Ty. Nie robię też ogromu multikont i nie płacę ludziom za grę. Co do mojego sojuszu GooD SEKS to pragnę jedynie stwierdzić niezaprzeczalny fakt że takim składem powinniśmy grać od 2 lat. Niestety jedno nieporozumienie i stało się inaczej, na szczęście wspólnymi siłami odbudowaliśmy to co Tobie niegdyś sprawiało tak wielki łomot. Mieliście wtedy jakieś forty? Nie? Oj jak mi przykro.
Forty sobie bierzcie, ale bitew nie dostaniecie :D.

P.S. Skoro niszczę wszystko co napotkam to dlaczego nadal ludzie ze mną grają? Poza tym pragnę zauważyć że obecnie mamy chyba lepszą ekipę niż rankingowe siódemki :D.
Klik
Skoro nie potraficie nas pokonać na nierozbudowanym średniaczku to chylę czoła wielki wodzu xD.


Teraz zakomunikuj swoim ludziom że dzięki Twojej ambicji nie będziecie mieli bitew! Zapowiada się super konkurs fortowy nie?

=========================================================
""Skoro niszczę wszystko co napotkam to dlaczego nadal ludzie ze mną grają?""
Co do tego jak świetnie potrafisz zająć się koalicją i dobrą zabawą dla ludzi, a także lańskiem jakie serwujesz graczom swoim kunsztem "dowodzącego" niechaj będzie frekwencja jaką zaprezentowaliście w ostatnich bitwach na maluchach (aż 38 na atakujących - żenada!) nic dziwnego że rezygnują.
Człowieku ogarnij się i zrób przysługę temu światu przerzucając się na bierki :)

'Ja nie niszczę ja tworzę" hahaha, człowieku tworzą to ci się dziwne filmy w chorej główce :) coś ty stworzył? :)))

ogrom multi kont? bardzo ciekawe, dziennie jest na mnie kilka zgłoszeń o domniemane multi więc poddajesz w wątpliwość bezstronne działanie ludzi z support"u? jesteś jak te małe niedowartościowane kundelki które próbują obszczekiwać bo tylko na to je stać :)

"Co do mojego sojuszu GooD SEKS" co za bufonada :) mojego sojuszu :)))
Ciekawe co do "twojego" sojuszu mają do powiedzenia koledzy i koleżanki z GooD ? ;;)

Co do tego kto nie będzie mieć bitew to już wkrótce się przekonamy bo taki bystrzacha jak ty zrozumie to dopiero jak się obudzi z ręką w nocniku :)
Gdzie są ci wszyscy wielcy co we wcześniejszych postach napinki strzelali?
Już ich dawno nie ma w tej grze a -77- jest i pozostanie bo ludzie którzy ją tworzą są wyjątkowi!
Tak że powodzenia życzę i zobaczmy kto komu :I:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Espace co do ludzi to Ci przytaknę że są tam wartościowi ludzi, ale ty się do nich nie zaliczasz .
Ty jesteś człowiekiem z chorymi ambicjami , wystarczy poczytać Twoje wypowiedzi , spojrzeć na twój avatar i już widać że coś nie ten tego u Ciebie z głową.
Nie wszyscy ludzie z Tobą grają co powinieneś chyba pamiętać , bo część z nich jest w Good Sex, być może inni też by odeszli tyle że są przywiązani do sojuszu nie do Ciebie.
Gdzie Ty widziałeś Lisy latające z podkulonym ogonem ? Wygraliście jedną bitwę i już mokry latasz z wrażenia. Szczycisz się że macie taki skład że możecie walczyć jednocześnie ze wszystkimi a zbieracie mniej HP od Liska.

Czas ściągnąć okulary bo chyba Ci przesłoniły cały świat.

Jeśli myślisz że tymi fejkami coś zdziałasz to się grubo mylisz.
My poczekamy i zobaczymy jak zaczną Cię odbierać w Twoim sojuszu.
Napisałem Twoim bo nawet nie liczysz się ze zdaniem innych w 77.
Przykład przyjęcie miast SWM do siebie.
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Espace mój sojusz jest tak samo jak ojczyzna jest moja i jak dom jest mój. Wartość jest duchowa a nie materialna, zapamiętaj to na całe życie- nawet to którego najwyraźniej nie masz, bo zamiast kupić dziewczynie kwiatki, kupujesz ludziom bryłki, zamiast zabrać kochankę do kina jeździsz po Polsce w wiejskim pseudo busie który jest pięknym obrazem Twoich chorych ambicji :D.
A co do mojego dowodzenia... nikt nie narzeka, nie uważam się jak Ty za najlepszego dowódcę TW i nie dowartościowuję się wygranymi bitwami. Aczkolwiek nie raz i nie dwa razy na maluszku zrobiłem Ci wstydu :). Jak się ma silną ekipę to każdy potrafi wygrać.
Ja nie szufladkuję ludzi, dla mnie każdy jest równy, zasługuje na równą rangę i ma takie samo prawo do stania na baszcie (patrz kolesiostwo u was [pomijam kwestię HP]). Nie obchodzi mnie czy jest z miasta Free Good czy z SEKS Day of Glory :).
Bufonada to było akurat twoje zachowanie kiedy koledzy o nickach: jakurak, sellaw, cabanka (koleżanka :)) siedzieli na spikerii i próbowali po Tobie posprzątać. Oni zachowali się bardzo kulturalnie, siedzieli, rozmawiali z nami, ale Ty? Przerosłeś samego siebie :D.
Liczysz że jak nam wszystkie forty zabierzesz to będziesz mieć bitwę? Twoje niedoczekanie pseudo wodzu pseudo koalicji. Dostałeś okresu to idź do sklepu, kup sobie tampon i zatamuj krwawienie, a nie latasz jak kot z pęcherzem podpalając wszystko co mamy :D. Poza tym- kiedyś kasa się wam skończy :D.
 

DeletedUser19492

Gość
Gość
jesteś jak te małe niedowartościowane kundelki które próbują obszczekiwać bo tylko na to je stać

tak czytam sobie to wszystko z boku i te słowa pasują jak ulał do nikogo innego tylko do jaśniepana. 0tek potrafi zachować spokój (mimo, że zapewne nie lubi Cię w równym stopniu jak Ty jego) i podać sensowne argumenty. Ty z braku kontrargumentów potrafisz tylko nieudolnie ośmieszać i obrzucać wszystkich błotem :oops:
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Jestem zniesmaczony.Wydawało mi się,że na bf są konkretne sojusze.Bez cyrkowców,który teraz prezentuje co potrafi zrobić na skorupie o_O
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Espace, czekam na wychwałki odnośnie wspaniałej bitwy :).
 
Do góry