Sytuacja na świecie Dakota

  • Rozpoczynający wątek Mateusz251296
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3071

Gość
Gość
Widzę,że ljuki w końcu odnalazł swoje powołanie i w końcu zajął się czymś pożytecznym...
Ale żeby nie offtopować to ostatnio na Dakocie sytuacja pod względem fortowym jest chyba najciekawsza ze wszystkich światów...
Bo jest kilka koalicji które mogą spokojnie ze sobą powalczyć...
No i mamy konflikt w obrębie koalicji która do niedawna dominowała czyli DSD vs FaP...
PV w tym konflikcie nie będzie się raczej oficjalnie angażować po żadnej ze stron, każdy członek PV będzie mógł wg własnego uznania walczyć na bitwach DSD vs FaP zarówno po jednej jak i po drugiej stronie...
W końcu liczy się exp i dobra zabawa :):gwizd:



Masz racje Morgo. Zrobiło się dość ciekawie. I nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać po drugiej stronie fortu. Jak jednym zagraniem można ponownie poruszyć do życia świat :) Jeśli nikt nie wpadnie znów na pomysł zdominowania świata mega wielką koalicją to przez jakiś czas można się spodziewać wesołych bitw :)
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Teraz tylko trzeba się dogadać co by bitwy były :).

P.S. Nadchodzę wielkimi krokami, wszystkie pojedynki z rajdu wygrane za pierwszym podejściem ;>

strzelba kolekcjonera

Pierwsza? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26840

Gość
Gość
Fajnie że 0tek wpada może sytuacja się troszkę ożywi ::)):

Chociaż i tak jest w miarę ciekawie::D:
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Halloween jest na każdym z serwerów.

Można już robić zadania na kosę śmierci (od 30.10) i Psikus oraz prezent na Halloween (od 28.10)
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Ale cisza ^ ^.
Na przełamanie: sztuka skończona. Reskill pod plądrowanie- skończony ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
baa14446e7.jpeg


pierwsza kosa z tego Halloween ?
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Ale te trupy są biedne! Nawet kluczy przy sobie nie noszą ;/
Ale ukradłem ludziowi pas ala. nieźle nie? :D
 

DeletedUser26840

Gość
Gość
Na servie tak nudno aż nie jest :gwizd: a tu taka cisza pif paf
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
bo te trupy coś biedne są. Jakiś allen, pas ala, drake'a i inne dziadostwa. A tego kluczyka to żaden nie ma.... no to jak mam zrobić to zloto?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przestrzegam wszystkich przed graczem ttomek10192.
Oszukał dzisiaj mnie na 10k $ i jeszcze włączył blokowanie wiadomości ode mnie.

A jak u was - też zdarzyło się wam zostać oszukanym?
 

DeletedUser26840

Gość
Gość
0tek podobno czczarnulka chce selnąć także kwestia dogadania ::)):
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Kupić to ja mogę czapsy billego kida :). Najlepiej by było wymiana za inny unikat- najlepiej za ike'a ;p
 

DeletedUser20258

Gość
Gość
Otek gdybys mial 1-wszy strzelbe kolekcjonera na serwie to bys byl poinformowany o tym:)

"Otek jest pierwszym graczem,ktory zdobyl osiagniecie wladca lewej reki" bodajze:) skoro tego nie miales to 1-wszy nie byles ; )

niedlugo i ja wroce do zabawy,pobawie sie tylko w poszukiwanie klucza : )


zawsze to jeden expiarz wiecej;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
No na serwerze zdeka monotonnie się zrobiło, Kropciu zaatakowałabyś nam coś, bo ostatnimi dniami ciągle my Was atakujemy... A kasa miejska ma swoje ograniczenia... :meks:
P.S. 0t3k może to i lepiej,ze to nie ty pierwszy zdobyłeś to osiągnięcie... Przynajmniej można CI spokojnie rękę podać, bo ten "władca lewej ręki brzmi dwuznacznie"...::DD: A co do klucza to pożycz od czarnulki, idź sobie go dorobić i po sprawie... :eek:kul:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
dziś o godzinie 22:58

Rozpoczęto bitwę o fort FaP Nie Do Wygrania. Premier69 z Osada Komanczów wykopał topór wojenny!


Nie widzicie że mamy już bitwę? Widać parcie na ranking przede wszystkim...
Graty sięgacie już samego dna;]
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
W najbliższym tygodniu zrobię skarb, potem tylko dropnąć klucz i forty :).
Miszczu nie spinaj bo ci żyłka pęknie. Zawsze się fejkowało i zabierało forty. Jedni mniej inni bardziej wykorzystywali sytuację.
Ogolnie ostatnio nie ma ciekawych bitew... nie jest to ciekawa sytuacja dla świata... no ale ja nie rządzę więc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Otek jak to nie ma ciekawych bitew?
Przykład wczoraj na maluchu osady nas atakowały. Mieli na ataku prawie 70k hp przewagi i przegrali bitwe ;]
Nie powiesz mi chyba ze takie bitwy sa nieciekawe :):traper:
 
Do góry