Sytuacja na świecie Dakota

  • Rozpoczynający wątek Mateusz251296
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Nie powiesz mi chyba ze takie bitwy sa nieciekawe :):traper:

Oczywiście, że nie są ciekawe, bo się z wami tam nie strzelam (pro* koxy :eek:kul:)
Petra, hehehee co tam na Dakocie słychać ?;P

Znowu PV + Osada vs Jak to było miszczu + kropcia chyba :D

Pozdro :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Peter właśnie to jest nudne :p Cały czas z tymi samymi przeciwnikami trzeba walczyć ;;) Dlatego odpuściłem na jakiś czas forty i udaję "pro pojedynkowicza".
 

DeletedUser

Gość
Gość
o proszę to chyba jakaś zorganizowana akcja bo i peter przemówił na FO po tak długim czasie :p
 

DeletedUser26840

Gość
Gość
Jeżeli chodzi o forty to Peter sytuacja na średniaku była ciekawa kiedy E miała komplet na obronie i tak przegrała z bodajże 77 atakującymi .

RESPECT ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
no byla sytuacja... my 77 ludzi na ataku obrona 84 (sojusz E), obroncy ok. 20 ludzi wiecej na czacie + ok 30-40k hp przewagi (a to zwykle atak ma przewage hp ... tak powiadają) :p no i obrona przegrała :p Przyznam że to była jedna z moich lepszych bitew ;]:mel:
A co do mojego powrotu na FO to tak jakoś się nudziłem i wszedłem troche poczytać.
El i Kożuch ;p ja nic nie mówie ale przecież możecie mieć i wy takie ciekawe bitwy jak i ja ;p Nie żebym Wam coś sugerował :p
:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
El i Kożuch ;p ja nic nie mówie ale przecież możecie mieć i wy takie ciekawe bitwy jak i ja ;p Nie żebym Wam coś sugerował :p
:gwizd:

Jak to się mówi "Na najlepsze warto poczekać".Ja mam czas nigdzie mi się nie śpieszy ;;)
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Peter poka linka do tej bitwy, chętnie ją zobaczę.
Właśnie idąc ideologią kożucha ja się nigdzie nie śpieszę, zrobię złotko jak zrobię i gra gitara. Jeszcze questy 2 na 2 cechy, jeszcze 24h rokowań, jeszcze 3h zrywania tytoniu, potem plądra :)
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Policz offy które zajęły wszystkie baszty, odejmij możliwość rotacji...
Co do waszej obrony to na bf było niekiedy 100k przewagi i liski przegrywały :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
policz offy ktore my mielismy ;] a z racji ze poszlismy w gore to ogony offowe nam padaly... a mielismy troche wiecej offow niz oni ;]
a co do malego nie pamietam takich bitew na bf ale mozliwe ze byly, niczemu nie zaprzeczam. W kazdym badz razie dyskutujemy o dakocie a nie bf a tutaj jeszcze takich bitew chyba nie bylo :)
;;)
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Szczyciłeś się swoją obroną, no to ci mówię tylko że niektórzy bronią fortów z większą stratą. Światy nie mają znaczenia.
Za 15minut kończę skarb i znowu plądruję. Może już czas? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jednak bylo to 70k przewagi i mysle ze jednak jest sie czym pochwalic :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jednak bylo to 70k przewagi i mysle ze jednak jest sie czym pochwalic :)
Dołóż do tego ze 30 krytyków po 1100-1500 HP i przewaga znika w kilka rund, więc raczej nie ma się czym chwalić...
Zresztą najlepszy przykład to 2 ostatnie dni: atakowaliście i to my najpierw strzelaliśmy, potem Wy i krytyki już tak dużego znaczenia nie miały...
Ale najważniejsze że są dobre bitwy pomimo tego,że niektórzy próbują to sabotować, bo "nie będziemy chodzić tam gdzie Wy chcecie"...
Chociaż z drugiej strony to chyba zacznę Miszcza kielnią razić po oczach, bo skubany ostatnio za często we mnie trafią, wczoraj 2 krytyki po 1000-1100 HP z rzędu od niego dostałem, przedwczoraj też kryt od niego wszedł...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26840

Gość
Gość
Heh Morgo w tej kwestii ja mam tak samo z trytonem :p

Tylko że albo nie trafia z 3-4 rundy a jak trafi to za 1400 HP :nie:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Morgi ale co z tego że zawadiacy... Zawadiaka owszem wlepia krytyki, ale w końcu żołnierz ma od zawadiaki przeciętnie 2x więcej hp ;] A żołnierz też strzela do zawadiaków :p Więc jakby nie patrzeć szanse są praktycznie równe.:mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tu się z Tobą Peter nie zgodzę, zawadiaka wali krytyki średnio po 1000-1200 obrażeń, żołnierz po około 400-45obrażeń ( i to w złotku i z bagnetem), więć stosunek strzału zawadiaki do strzału żołnierza to 1:2,5 1:3, poza tym im większy koks tym mocniejsze krytyki w niego wchodzą...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dajmy na to, że zawadiaka ma 5k hp a żołnierz 10k hp biorąc pod uwagę koksów.
Zawadiaka walnie żołnierzowi ok.3 krytyki po 1200 hp (bo przeciętnie po tyle wchodzi na bitwe chyba ze ktos ma farta to wejdzie i 5 ;p)
Zołnierz walnie zawadiace 3 strzaly po 400 hp. żołnierzowi zostaje 6400 hp, zawadiace zostaje 3800 hp. Więc żołnierz koks jak widać ma przewagę, bo licząc później że walą do siebie po mniej więcej tyle samo zawadiaka padnie pierwszy :) Policz sobie nawet choćby zawadiaka walnął 4 czy 5 krytyków (a 5 krytyków się każdemu nie trafi na bitwie) to żołnierz i tak wychodzi albo na + albo na równi z zawadiaką. Czyste fakty :)
:ind:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko Peter ilu zawadiaków ustawi się sam na sam z żołnierzem? Większość będzie się kitrać za plecami bobów albo żołnierzy...::DD:
 
Do góry