Sytuacja na świecie Dakota

  • Rozpoczynający wątek Mateusz251296
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Nie widzę związku Morgi :p Error 404 not found ::D:
Mówimy o strzelaniu się zawadiaków z koksami i jak Ci pokazałem w poprzednim poście koks vs. zawadiaka wypadają podobnie a nawet powiedziałbym że koks ma niewielką przewagę :):kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Peter właśnie związek jest i to dość istotny, bo mi nie chodzi tylko o pojedynek 1 zawadiaka vs. 1 żołnierz tylko ogólnie o bitwy fortowe...

Bo pisałeś o HP na bitwach i o tym,że mimo przewagi HP przegrywaliśmy z nami wiec wyjaśniłem z czego wynika ta sytuacja...
P.S. Te server errory na bitwach jakby się kto pytał to tez moja wina bo z nudów bezpieczniki wykręcam...::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra widzę że się nie dogadamy :) A nie chcę się z Tobą kłócić, bo wiem że żaden z nas nie odpuści :p Mamy swoje zdania na ten temat i wydaje mi się że czas skończyć temat :)
A te error-y na bitwach to masakra faktycznie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
I co tak ucichło? Piszcie coś bo nudno :gwizd:
Btw. Wam też ostatnio tak muli west przy logowaniu się? Czy to ja mam coś nie tak ? o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że FaP ostatnimi czasy pokazuje swoją "prawdziwą potęgę" pytanie mam:bierzecie przykład z -77- z bf'a?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No skoro 4 bitwy w ciągu 30 minut + bitwy po 3 w nocy to nic takiego to się faktycznie czepiam :eek:j:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i zaczęła się era na prawdę ciekawych bitew na których nie wiadomo do końca kto wygra :) Byłem miło zaskoczony ostatnimi bitwami PV+osada vs. fap+elita na dużych fortach, aczkolwiek na maluszkach też nie brakuje emocji czasami :)
.....................
Ale juz sobie zepsułem humor dzisiaj, Wyzwaliśmy (Kropa wyzwała) o 20:17 maluszka PV. I byłaby fajna bitewka fap vs. pv czy tam fap vs. pv+osada.
A tu niespodzianka... przylazł fejk w postaci Anki chanek o 20:42...
A już się cieszyłem że będzie tak pięknie w świecie fortowym... Ale skoro niektórzy nie rozumieją tego że forty są do zabawy i dobrych bitew a nie do fejkowania to tracę nadzieję na przyszłość dotyczącą zabawy na fortach.
o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
pewnie zwykłe nieporozumienie a Ty już aferę robisz... ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i zaczęła się era na prawdę ciekawych bitew na których nie wiadomo do końca kto wygra :) Byłem miło zaskoczony ostatnimi bitwami PV+osada vs. fap+elita na dużych fortach, aczkolwiek na maluszkach też nie brakuje emocji czasami :)
.....................
Ale juz sobie zepsułem humor dzisiaj, Wyzwaliśmy (Kropa wyzwała) o 20:17 maluszka PV. I byłaby fajna bitewka fap vs. pv czy tam fap vs. pv+osada.
A tu niespodzianka... przylazł fejk w postaci Anki chanek o 20:42...
A już się cieszyłem że będzie tak pięknie w świecie fortowym... Ale skoro niektórzy nie rozumieją tego że forty są do zabawy i dobrych bitew a nie do fejkowania to tracę nadzieję na przyszłość dotyczącą zabawy na fortach.
o_O

Peter..Zapominasz już co robili twoi koalicjanci jakieś dwa tyg temu ;;)?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakieś 2 tygodnie temu kożuszku byłem w pół duchem jeśli chodzi o westa :) Wbijałem tylko na bitwy i przeważnie off. Teraz przez ostatni tydzień zacząłem dopiero z powrotem aktywnie grać i dowodzić, chociaż teraz znów przerwa bo robie cyrk i te inne pierdy :)
W każdym bądź razie mówię o dniu dzisiejszym ;] Nie wiem jak inni ale ja jak coś wyzywam to zwykle zerkam wczesniej na przegląd fortów czy nie ma jakichś bitew wcześniej. Bo mi zalezy akurat na dobrych bitwach z dobrym expem, a nie zastanawianiu sie gdzie isc i gdzie bedzie przeciwnik...
 

DeletedUser26840

Gość
Gość
Kożuch odnośnie tych niby fejków fapu to ile razy takie coś widziałeś , bo ja tylko raz i nie wiem z czego to nawet wynikało ;p

A co do nocnych bitew to nie wiem co ludzie widzą w tych bitwach po 2 w nocy gdzie i po obu stronach po 7-10 on-line się znajdzie ::D:


Chyba ferie czy coś ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wayne właśnie o to chodzi :p Jak jest te 7-10 osób online na spice + podpity dowódca :D Takie bitwy są najlepsze :p Szkoda że wczoraj mi się zasnęło :D
 

DeletedUser26840

Gość
Gość
Kiedyś byłem na nocnych ale nie o takich ekstremalnych godzinach ;;)

Jak mi się ferie zaczną może ponołlajfie na nocnychpif paf , bo ja w tym roku poszkodowany jako ostatni będę miał ferie :nie:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś byłem na nocnych ale nie o takich ekstremalnych godzinach ;;)

Jak mi się ferie zaczną może ponołlajfie na nocnychpif paf , bo ja w tym roku poszkodowany jako ostatni będę miał ferie :nie:

Znam ten ból ;) też mam jako ostatni ferie :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja zaczynam nołlajfić od 11 lutego :p Bo od 13 w poniedziałek mam ferie :p Więc szykować się na nocne bitwy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No znów ;] Gz osado :)
21:01 Nykz z Fort Knox wyzywa Wam mały forcik Tipiti
A tu 21:18 widzę duży fort wyzwany przez cacera z osady :)
Fejk jak się patrzy ;]
Oczywiście od razu mówię jak chcecie walczyć na tym dużym nierozbudowanym którego wyzwaliście to przejmiecie sobie pusty forcik :)
...tak jakby się nie dało powalczyć normalnie na jednym forcie
Pzdr.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oho..Robi się zajefajna atmosfera skoro zaczyna się gra na kontry jeszcze trochę i będą "świetne" bitwy o puste forty:kak:
 
Do góry