Sytuacja na świecie VII

  • Rozpoczynający wątek MiDiX
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Witam!

I to jak. Znaleść takie miasto, nie jest łatwo. Ja do tego co znalazłem mam pare godzine drogi, no ale jest noc, więc do rana dojdę i się wyśpi :)

Ja jestem nowy. Mam pytanie.
Czy dobrze się gra Poszukiwaczem przygód? Czy Robotnikiem?
Na początek, jako pierwsze chciałem wybrać coś spokojniejszego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powstało pierwsze miasto na świecie 7 :D ciekawe czy długo się utrzyma TOP 1 ? lol
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam!

I to jak. Znaleść takie miasto, nie jest łatwo. Ja do tego co znalazłem mam pare godzine drogi, no ale jest noc, więc do rana dojdę i się wyśpi :)

Ja jestem nowy. Mam pytanie.
Czy dobrze się gra Poszukiwaczem przygód? Czy Robotnikiem?
Na początek, jako pierwsze chciałem wybrać coś spokojniejszego.


poszukiwacz przygod to taki samotnik,najlepiej (tam sie przynajmniej wydaje) gra sie bez miasta wchodzac tylko od czasu do czasu gdzies do miasta na zakupy,jak lubisz rozwiazywac qesty i prace to postac jest dla Ciebie...

robotnik: żmudna i malo porywajaca postac,bob(bo tak sie na nich mowi) "odwala" glowna robote i pracuje na wszystkie postacie w grze,dzieki bobom mamy ladnie rozbudowane miasta,jest gdzie kupic bron,ubranie i gdzie sie porządnie wyspac..niestety ma tez minusy robotnicy to klasa ktora czesto jest napadana przez zawadiakow lub zolnierzy dla expa (czyt. doswiadczenia) i kasy ale jak lubisz budowac i wznosic piekne miasta to wybierz robotnika...

zawadiaka/zolnierz sa to postacie nastawione glownie na pojedynkowanie sie,jedni bija sie dla expa, dla kasy a jeszcze inni dla przyjemnosci,typowe zabijaki nie ma jak to przemowic komus cos za pomoca piesci..dobry zolnierz jest bezcenny,zolnierze bronia swojego miasta i ich mieszkancow
 

DeletedUser

Gość
Gość
wg. mnie to robotnik jest najlepszą postacią już na początku ma dużo prac z dużym % expa a co do ataków to wystarczy znaleźć dobre miasto

jak ktoś będzie uparcie dążył, aby Cię położyć na 48h to nawet dobre miasto nie pomoże;p owszem może odstraszyć potencjalnego napastnika, ale nie każdego ;) a po za tym jaka masz pewność, że będziesz mieszkańcem dobrego miasta :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
poszukiwacz przygod to taki samotnik,najlepiej (tam sie przynajmniej wydaje) gra sie bez miasta wchodzac tylko od czasu do czasu gdzies do miasta na zakupy,jak lubisz rozwiazywac qesty i prace to postac jest dla Ciebie...

Czyli poszukiwaczem przygód nie mogę mieszkać w żadnym mieście?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak ktoś będzie uparcie dążył, aby Cię położyć na 48h to nawet dobre miasto nie pomoże;p owszem może odstraszyć potencjalnego napastnika, ale nie każdego ;) a po za tym jaka masz pewność, że będziesz mieszkańcem dobrego miasta :>

jak ma się dobre miasto to wystarczy jeden post na forum albo jedna PM i koleś już na leży 48h i większość topowych miast taka jest więc wystarczy do takiego dojść

up: możesz ale poszukiwacz ma do 2 poziomu hotel za free więc nie musisz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem nowy jak na razie mam 7 poziom i mam drobne pytanie.
Jak chce być robotnikiem to ładować pkt. w jakieś inne umiejętności czy tylko w budowanie??


P.S.
Szukam miasta pisać na PW (ten sam nick co na forum)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak chcesz, aby jakiekolwiek miasto Cię przyjeło to tylko w budowanie dawaj :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
swoja droga... znalazl juz ktos flage US i A? ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja znalazlem zolnierzem ustawilem na 2 godz ale zakonczyłem po godz i wypadla flaga i naszyjnik indianski zolty :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No w końcu :) Osiągnęłam 10 poziom :p
Zostałam poszukiwaczką przygód.

Zapomniałabym dodać, że chociaż zaczęłam grać o dzień później niż mój brat, to przegoniłam go o poziom :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
gratulacje ;)

ja z powodu braku doswiadczenia w grze stracilem prawie cala swoja kase ^^ (cos kolo 300-500$) kierujac sie mysla weststatsa "klikaj zakoncz az wygrasz pojedynek".
Klikalem z 15 razy i d**a wiec mysle przestawie uniki, zobacze jak strzela :D a tu zonk, 10 omdlen, 1 hp, kasa zniknela ^^

i skad tu teraz wziasc kase na kaucje za zioma z nowego questa ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
o lol chyba pierwszy raz grasz w tą grę... to jasne że jak za 5 czy 6 razem ci nie wyjdzie to sprawdź raporty i zobacz co jest nie tak, i nie trzyma się takiej gotówki w innym miejscu niż bank!
 

DeletedUser

Gość
Gość
heheh, kazdy popelnia bledy ^^

a gre zaczalem 2 dni przed powstaniem s7 ;)
no i wsumie zaciachal mnie juz po jakims 4-5 razie, ciezko zjechac cokolwiek gdy ma sie sile uderzenia 2 i strzelanie 0 :)
swoja droga pozniej juz bez hp udalo mi sie go zjechac z dobrymi unikami ^^
 

DeletedUser8297

Gość
Gość
ema
przydają się gdzieś jagody do zadania?? ;)
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Owszem, przydzadzą się. Min. u Waupee'go na 8lvl, u Marii na 14lvl lub 15lvl. Uzbieraj sobie na zapas :).
 
Do góry