Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Ale panował totalny chaos, dopiero qbqq ogarnął wszystko w połowie bitwy, ale i tak uciekł z baszty jak życie mu się kończyło...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale panował totalny chaos, dopiero qbqq ogarnął wszystko w połowie bitwy, ale i tak uciekł z baszty jak życie mu się kończyło...

no był chaos niesamowity, ale dopiero się rozkręcamy:) będzie napewno lepiej następnym razem. Próbować trzeba
 

DeletedUser

Gość
Gość
MÓJ BRAT WCZORAJ W BITWIE DLA BOGACZY DROPNAL COLT PEACEMEAKER BILLY'EGO. PO WIECEJ INFORMACJI ODSYLAM DO PROFILU GRACZA DAWIDKUJON
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te bitwy to by były super gdyby wszyscy przyniesli okresloną ilosć kaski. A tak to 5 osob przyniesie i nagrody dostaja tylko 2 osoby, jak uwidzialem jakie maja bitwy na 1 swiecie to bylem posrany. W jednej bitwie wypadlo chyba z 10 winchesterów. Na przyszlosc radze SĘPOM przyniesc kase!!!:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak i gdzie można się na taką bitwę załapać ?? Kasy mi nie szkoda będzie następna
Ale niech ktoś podpowie jak się taką bitwę organizuje albo gdzie można się b przyłaczyc kiedy będzie ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak i gdzie można się na taką bitwę załapać ?? Kasy mi nie szkoda będzie następna
Ale niech ktoś podpowie jak się taką bitwę organizuje albo gdzie można się b przyłaczyc kiedy będzie ??

Pisz do plomby lub spala
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dawid to ma farta, Wsępił się na bitwę za 500$, przeżył tylko dlatego że mieliśmy prawie 100% mniej atakujących niż obrońców i jeszcze billego dostał ;>

W następnych bitwach będzie się podkładał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
My z bratem zawsze mielismy, mamy i bedziemy miec cholernego farta
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też bym na jakąś BdB poszedł... Przydałoby się jakieś świecidełko. :D
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
Niestety sępy Ci ją odpiorą ,nie rozumiem takich ludzi ,ale jak jest się takim na co dzień ,to wiadomo...W końcu powinni coś zrobić z rangą zdrajcy -dostałeś ją ,więc nie masz wstępu na bitwę ,a nie :mad:Tym razem plomba o mnie nie zapomnij;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok, naprawdę nie wiem jak to się stało że nie dodałem Cię do spamlisty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie Krzykon, jak tam sobie beze mnie radzicie na s7? ;D
Wasze bitwy i tak nie umywają się do moich ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
walka!!

dla wszystkich chętnych dzika walka o fort arizona na s2 :D zapraszam wszystkich
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaraz zaraz, to fort Orlego Fortu, my musimy go przejąć ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plombuś, z bdb poczekajcie do czwartku, a najlepiej piątku, bo w czwartek wracam z 'urlopu' i nie wiem czy zdążę dojść




Ps: Teraz, Onu, nie użyłem słowa, którego nie można wymawiać, więc jeśli to czytasz, to sobie odpuść i kliknij 'wstecz' ^^
 
Do góry