Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam dopiero 6 level , szukam teraz piora kruka , i jak juz co niektorzy powyzej pisali , czas nie gra tu roli czy znajdziemy dana rzecz czy nie , trzeba cierpliwie szukac , jedni maja szczescie drudzy nie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No szczęście bardzo się liczy, jak w każdej grze zresztą(i w życiu też), np. ja dropiłem flagę stanów 6h, a mój kumpel ponad 40 ;PP
Bywa
 

DeletedUser

Gość
Gość
No szczęście bardzo się liczy, jak w każdej grze zresztą(i w życiu też), np. ja dropiłem flagę stanów 6h, a mój kumpel ponad 40 ;PP
Bywa

no i nikt ani nic na to nie poradzi :) jak sie znajdzie to bedzie , jak nie to szukamy dalej :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam dopiero 6 level , szukam teraz piora kruka , i jak juz co niektorzy powyzej pisali , czas nie gra tu roli czy znajdziemy dana rzecz czy nie , trzeba cierpliwie szukac , jedni maja szczescie drudzy nie :)

Dokładnie, jak szukałem tego piórka to zrobiłem 3x 2h pod rząd i nic, a za 4 razem zrobiłem 10min i już piórko jest :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
2 dni temu alekne(najlepszy gracz s2) wyrzucono z el dorado.
Albo już nie gra bo cały eq zniknął.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Alekna... Coś strasznego, ten gracz, perfidnie poszedł w exp, w pojedynkach nie miał z nikim szans :]
W rankingu umiejętności widac było że wszystko pakował w jazdę konną ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja teraz szukam cukru , szanse na znalezienie mam 100% i czas znowu tu nie ma nic do tego
 

DeletedUser289

Gość
Gość
ja mialem 6 szarych czapeczek i 2 czarne opaski ale sprzedalem i mialem na miasto;) mam pytanie od was nei zauwazyliscie bledow na 2 swiecie? ja dalem prace zakladanie plotow a potem spac a koles idzie mi spac i energa mi do 0 spadla i wszystka kase co mialem nie na koncie mi zniknela;(
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to po co się uderzyłeś młotkiem w palec?
Jak byś się nie udeżył to byś nie zemdlał =]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sytuacja jest taka że Tegucigalpa doścignęła miasto punktami z s1, a nie długo je przegoni.
Brawo dla całej ekipy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Sytuacja jest taka że Tegucigalpa doścignęła miasto punktami z s1, a nie długo je przegoni.
Brawo dla całej ekipy.

No ładnie, ładnie ...
Przyłączam się do gratulacjii
 

DeletedUser

Gość
Gość
szanse 100% jest przy 30 min
przy 10 min masz 33%
przy 2 h masz 4 szanse po 100%
pierwszym razem wyslalem na 1o min , znalazl , nastepne 10 min nie znalazl , z dwa razy po 1h tez nieznalazl dopiero po 2h znalazl a 3
 

DeletedUser

Gość
Gość
DOLONY WITA

Witam Was wszystkich !!! Jestem nowy na foum, ale mam nadzieję, że się szybko wciągnę :eek:
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Postanowiłem trochę odświeżyć temat. Czy oprócz Unii Miast (Plushack Camp, Albion, Chihuahua, Western City, Teotihuacan, Tanaris + kolonie) jest jakaś większa koalicja na s2?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2832

Gość
Gość
Jest jeszcze koalicja -ZM-, reszta to mniejsze sojusze
 

DeletedUser13351

Gość
Gość
-UM- cały czas sie rozrasta :p może nie dlugo ebdzie jakas wielka bitwka miedzy tymi 2 zespolami -UM- i -ZM- ... Najwieksza na swiecie 2 :p
 
Do góry