Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
już mamy 4 miasta do pierwszego widzę że się już hunisko wkręciłeś :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i mamy pierwszy hotel w mieście. Jak ktoś nie wie w którym, to podaję nazwę miasta - Parafia
 

DeletedUser

Gość
Gość
nom jest ale jak dla mnie bez sensu mam 12h na dojscie to lepiej mi chyba wyjdzie czekac na nastepne hotele
 

DeletedUser

Gość
Gość
ok to ja lece pod eldo :p mam 2h drogi macie 2h na zbudowanie Hotelu :D nie no joke ale gogo tam :pa tak ps mozecie mnie zaprosic do miasta :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
no jak narazie to koledzy (być może i koleżanki nie wiem nie patrzyłem do miasta) z el dorado wiele krzyczą a mało robią... od kilku godzin obserwójuę sytuację wyczekując na obiecany hotel bo tez bym się gdzieś w pobliżu drzymnoł no i nic :/
myślałem że to już plan z tym hotelem (czyli gotówka w kasie i budowniczy w pogotowiu) a nie tylko marzenie (czyli szybko do roboty żeby zarobić na hotel) :)
minus za przedwczesną reklamę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale za to Parafia nieźle wystartowała :D Hotel jest :D Ciekawe czy już były tam odwiedziny :)

P.S Przed chwileczkę powstało 6 miaasto :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe parafia tak ładny start... bez większego zamieszania ale za to z pełną parą :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz co ? Hotelu nie ma bo brakło kaski wróci dziś 3 członków z pracy i jak wpłacą to mam nadzieje że skończymy dziś hotel i jutro sklep...
A co do budowniczych to ja jestem budowniczy TOP 1 jak byś nie zauważył. A zresztą jak tak kozaczysz czemu nie masz miasta z hotelem to ja nie wiem :confused:

PS. W 2h wybudowałem 53% hotelu więc nie jest źle :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz co ? Hotelu nie ma bo brakło kaski wróci dziś 3 członków z pracy i jak wpłacą to mam nadzieje że skończymy dziś hotel i jutro sklep...
A co do budowniczych to ja jestem budowniczy TOP 1 jak byś nie zauważył. A zresztą jak tak kozaczysz czemu nie masz miasta z hotelem to ja nie wiem :confused:

PS. W 2h wybudowałem 53% hotelu więc nie jest źle :D

ano gram z nimi na 1 ... nie warto zaczynać :p:p

może i tu jak el dorado podrośnie w siłę no i ja jakoś się rozkręcę to i na 2 też będę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
tez tak macie ze po utworzeniu miasta tysiace zapytan o przyjecie? :confused:
 

DeletedUser420

Gość
Gość
Nie każdy pyta, czy prosi o przyjęcie do miasta. Przyjdzie taki okres, za sami będą prosić graczy o "wejście " do miasta:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do miast zaczyna się wysyp... już ponad 130 miast się pojawiło. A El Dorado i tak jest TOP 1 :D Narazie tylko 2 miasta mają rozbudowane domy a El Dorado właśnie wybudowało 99% domków na 3 poziom... Co do sytuacji widzę że gracze mają co raz lepsze prace i nabijają co raz wyższe levele.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja sie w koncu uporalem z 30 wiadomosciami na poczcie:
to moje ulubione:
"chciałbym prosić o zaproszenie do miasta jestem typem który bardzo dużo buduje i prosił bym o miejsce w radzie.
"
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja sie w koncu uporalem z 30 wiadomosciami na poczcie:
to moje ulubione:
"

Ty z 30 wiadomościami a ja z 12 stronami... założyciel mówi że miał ponad 30 :D
Mamy zainteresowanie ale czytając niektóre płacze ze śmiechu... jedna z najlepszych rozmów:

- Chcę do miasta !!!!! Plissss !
- Mamy komplet...
- To wyżuć kogoś!!!!

Podkreślam błąd ,,wyżuć" to nie mój błąd jak sugerowano na forum El Dorado :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć, jestem tu nowa, gram jakieś trzy dni i dobijam do 9 poziomu, nie grałam na s1, więc mam pytanie dotyczące tego "miasta duchów". Moglibyście mi wytłumaczyć, co to takiego u licha jest?
i taka rzecz to tej taktyki gry - mi zawsze po dwóch godzinach znajdzie przedmiot, więc czasem wolę poczekać, niżeli męczyć się z klikaniem co 10min.
 
Do góry