Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć, jestem tu nowa, gram jakieś trzy dni i dobijam do 9 poziomu, nie grałam na s1, więc mam pytanie dotyczące tego "miasta duchów". Moglibyście mi wytłumaczyć, co to takiego u licha jest?
i taka rzecz to tej taktyki gry - mi zawsze po dwóch godzinach znajdzie przedmiot, więc czasem wolę poczekać, niżeli męczyć się z klikaniem co 10min.

miasta duchów to inaczej opuszczone miasta

pozdrawiam:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
I do czego one służą? Można tam normalnie korzystać z hotelu, itd.?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możesz je przejąć i od razu masz wszystkie budynki jakie w nim były wybudowane ... przejmuje się w ten sam sposób co buduje (300$ + 80 energi)
 

DeletedUser

Gość
Gość
i taka rzecz to tej taktyki gry - mi zawsze po dwóch godzinach znajdzie przedmiot, więc czasem wolę poczekać, niżeli męczyć się z klikaniem co 10min.

za tą samą energie wole puścić go 12 razy , może wiecej przedmiotów wyskoczyć a może i mniej ( tak samo jest z tymi 2 godzinami ) ale napewno wiecej kasy dostaniesz i expa robiąc po 10 min
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak po prostu zauważyłam, że mi akurat się coś takiego przytrafia :)
ale Wy się znacie lepiej, ja jestem nowicjuszką :)
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
za tą samą energie wole puścić go 12 razy , może wiecej przedmiotów wyskoczyć a może i mniej ( tak samo jest z tymi 2 godzinami ) ale napewno wiecej kasy dostaniesz i expa robiąc po 10 min

Nie wiem, mnie wychodzi odwrotnie. Próbowałam po 10 minut, ale dostawałam po 1 punkcie doświadczenia max, a nigdy nie udało mi się znaleźć żadnego przedmiotu
:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem, mnie wychodzi odwrotnie. Próbowałam po 10 minut, ale dostawałam po 1 punkcie doświadczenia max, a nigdy nie udało mi się znaleźć żadnego przedmiotu
:)

już raz na taki post Ci odpisywałem .. czasami zrobisz 3 razy po 2 godziny i lipa a czasamii za 10 min i masz :):) kwestia szczęścia ... ale logicznie rzecz ujmując na wszystkich grach jakich gralem ataki czy poszukiwania 10 min były owocniejsze niż te za 2 godziny , czemu ? bo z tymi za 10 min musimy się barfdziej namęczyć :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zawsze na 10 min chodzilem i cos znajdywalem teraz bujam sie po 30 min i zrobiłem cos 6-8 taki wypadów i znalazłem flage stanów północnych czy jakos tak:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie bo temat wymiera :):):) co słychać na s2 bo ja np szukam flagi ... na s1 poszło mi gładko teraz dostaje w **** :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja musze znaleść indyka i kupić osła do indyków mi troche umiejętności brakuje a na osła kasy i sklepu w mieście
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja właśnie znalazłem flage :p teraz potrzebuje osła
A na świecie 1 się już z nią mecze nie wiem ile i nie moge jej trafić ehh;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie bo temat wymiera :):):) co słychać na s2 bo ja np szukam flagi ... na s1 poszło mi gładko teraz dostaje w **** :)

ja na s2 flagę znalazłem błyskawicznie, ale zauważyłem, że znajduję przedmioty do questów zanim questy dostaję, po otrzymaniu questu jest trudniej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja na s2 flagę znalazłem błyskawicznie, ale zauważyłem, że znajduję przedmioty do questów zanim questy dostaję, po otrzymaniu questu jest trudniej.

ano tu akurat też mi sie sprawdziło ... gdy miałem pierwsze 8 desek znaleźć chyba z 50 godzin przepracowałem ... następnych 10 desek już zaczołem zanim qesta dostałem i po 10 godzinkach :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
skoro juz rozmawiamy o 2s to dostrzeglem chyba multikont w moim miescie znajduje sie akurat Pitotat i pitotat1. NIe twierdze ze to multi ale jednak jest duze prawdopodobienstwo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,
od kiedy jest Swiat 2, czy sa jakies statystyki?Jesli nie ma to ciekawe czy beda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak ja zaczynalem wogole grac w the west to byl tylko dostepny swiat 2 .... malo zaludniony to przyznam.... jak zaczynalem to duzo osob mialo juz 18 lvl... takze ciezko nadgonic
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wie kto gdzie znajdę niebieską hustę na szyję?;->
 
Do góry