Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
HEHE

A jak zacząłem to już wiedziałem o co biega bo MAROKO mnie zachecił do tej gry:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i cię nauczyłem wielu rzeczy na starcie. Ale teraz to uczeń wyprzedził nauczyciela.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja także Gratuluje , a nie wiem czy widzieliście , ale dzisiaj IXI straci 3 forty :)
 

DeletedUser13713

Gość
Gość
Tak Marianku to jest możliwe jeżeli będzie nas trochę więcej przy free fort to może coś z tego wyjdzie nie tak jak ostatnio. Dziwi mnie jednak jedno skoro jestem przeciwnikiem IXI to czemu ciągle dostaje wiadomości o obronie mrocznego fortu. To jest trochę dziwaczne co nie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurde co taka cisza ? już 8 osób w panteonie więcej niż na 4
 

DeletedUser

Gość
Gość
No fakt , ale jak niektórzy chcą to potrafią niektóre bitwy o tym świadczą ;]
Tylko denerwuje mnie to że z top 15 pojedynków chyba 10 nie ma miasta i z kim tu się bić ? ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
LOL

Co do śmierci świata ... faktycznie wczorajsza walka była bardzo ładna ... byle by to nie było ostatni spazm przed śmiercią ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
właśnie wczoraj tylko na początek walczyłem bo mi net zaszwankował ;/ ale myślę że dopiero sie zaczną piękne bitwy ;]
O kurde ktoś się pode mnie podszywa ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie już idziemy bujać serwerem! Głupi Westpol wykopał nas z pierwszego miejsca i mam focha:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Scot, nie głupi a sprytny. Oni przejmują dla siebie forty od swoich kolonii, a zauważ że my już 2 oddaliśmy naszym koloniom;] TOP1 nie jest wymierne, najważniejsi są ludzie, a nie forty;]
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
Aj tam Panowie , się rankingami przejmujecie ;) Jak Cult pisał , ludzie , ludzie i jeszcze raz ludzie. Dla takich chwil jak dziś między 3:04 a 3:30 warto jeszcze grać i niedosypiać ;) (może to dziwne ale pewne porażki smakują całkiem nieźle)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aj tam Panowie , się rankingami przejmujecie ;) Jak Cult pisał , ludzie , ludzie i jeszcze raz ludzie. Dla takich chwil jak dziś między 3:04 a 3:30 warto jeszcze grać i niedosypiać ;) (może to dziwne ale pewne porażki smakują całkiem nieźle)

prawo rzeczesz ;)
Sytuacja jest taka, ze generalnie zapanowal marazm. Ale rozruszamy to :)

ps. porazka porazce nierowna;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadza się. Ors, jeszcze nie zdarzyło się żeby ludzie po "nieudanej" akcji dopytywali się kiedy będzie kolejna podobna;] Tylko na VHS czekają bo chcieliby sobie pooglądać.


My powoli ruszamy Syndykat, w pierwszej testowej akcji udział wzięła prawie 100 osób. A potencjał jest znacznie większy. Jeszcze s5 nie umarło, kiedy my żyjemy. Co Wam Westpol zabrał, Syndykatem odbierzemy;]
 
Do góry