Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadza się. Ors, jeszcze nie zdarzyło się żeby ludzie po "nieudanej" akcji dopytywali się kiedy będzie kolejna podobna;]

Dziwne, mi się zdarza po każdej porażce...

Cicho się robi na świecie, bo nowe światy co chwila są wprowadzane i ludzie uciekają... Jeszcze 11 nie ostygł, a już jest 12.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nom racja nawet nie ma z kim się pojedynkować , a walki moim zdaniem dalej są emocjonujące ;p chociaż zawsze wygrywa obrońca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zawsze wygrywa obrońca, atak też może się udać, na przykład mój atak na Fort Shaw, 50 atakujących wystrzelało 42 obrońców i jeszcze 26 zostało na nogach... ponad 50%! A chyba nie powiecie, że oddaliście ten fort.
Tak więc jeśli można zdobyć fort w walce max na max przy niespełna 50% stracie, to można zdobyć wszystko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie zawsze wygrywa obrońca - racja , ale w 95% walk po między nami zawsze tak jest ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
I jak wam się dzisiaj bitka podobała :) Ładnie exp pozgarnialiście. A jutro lipa... Coś Marianek łamiesz swoje własne postanowienia... zdaje się, że jeszcze tak niedawno wołałeś, żeby nie robić bałaganu bo nikt doświadczenie nie łapie i małe bitwy są...
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ładna akcja była. Chyba też dzięki temu że fort taki nierozbudowany, więc inaczej się potoczyło.

Kyp, jaki bałagan? wszystkie forty o jednej równej godzinie, jest ordnung:p nie rozumiem o co chodzi;] Masz też rację, że da się zdobyć wszystko. Wydaje mi się że teraz będzie coraz ciekawiej, leszczyna wynosi się na nowe światy;] Dzięki temu tu się sytuacja krystalizuje i zostają Ci co znają się na rzeczy i znają się między sobą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Marianek, myślałem, że wtedy razem z assasinem wypowiadacie się z ramienia waszego sojuszu, a tymczasem wychodzi na to, że rozmawialiśmy z osobami zbyt nisko postawionymi w hierarchii...
W takim razie głupi byłem, że Fort Shaw atakowałem bez wypowiadania jakichś pobocznych ataków...

Marianek zamiast fortami zajmuje się pisaniem wierszy:p
Byle Jego twórczość nie nawiązywała stylem do twórczości pana/pani Q z GN, przez którego/której profil wprost nie da się przebrnąć... próbowałem dwa razy :eek:

Fort nierozbudowany... to już nie nasza wina :) Jak dbacie tak macie. Ja osobiście wolę przejmować rozbudowane, więc do roboty panowie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7069

Gość
Gość
Kyp z ramienia to tu każdy może się wypowiadać ale ze swojego , mam wrażenie że popełniasz błąd widząc nas jako jeden twór ;) przeciw Wam występują cztery niezależne sojusze i do tego niektóre bez jednej władzy absolutnej (choć triumwirat też jest taką formą , rozłożoną na więcej osób).
Każdy (sojuszyk) ma też zupełnie inny sposób na działanie podczas wypowiadania i liczy się główny organizator , reszta się dostosowuje. I tak czasem atakujemy jak dziś a czasem jeden , max dwa forty (bo o taką rozpierduchę pewnie Ci chodzi)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż Rozmawiałem z Mariankiem przedstawicielem GN i Assasine z RT, a jeszcze wtedy praktycznie wszyscy mieliście RT w nazwie, więc myślałem że ich słowa są wiążące... zresztą już wiem że ich przeceniłem (albo ich słowność).

Triumwirat powiadasz... jak uczy historia, triumwiraty szybko zmieniają się w dyktatury :) Jeden Triumwir w końcu pozbywa się kolegów... który z Was jest Augustem ;)
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
Raczej tworzymy historię niż ją odtwarzamy ;) nie grozi nam rzymska powtórka. No i jak mówi przysłowie , do trzeciego triumwiratu sztuka.

btw. w święta mam nadzieje że zabawimy się w Fort Shaw .. tfu teraz to chyba nosi tymczasową nazwę Free Suburbs ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
masz racje był asasin byłem ja wtedy na tej pogawędce lecz asasin już nie jest nawet członkiem miasta w RT , a ja mogę tylko GN powstrzymać od wyzwania więcej niż 1 fortu i póki co chyba mi się to udaje , a za sojuszników nie odpowiadam sami decydują co robią.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od połowy grudnia 2009 jest to Free Suburbs, tylko na 9 dni zmienił się właściciel, i to też w zamieszaniu kiedy zaatakowaliście ponad 20 fortów :) Więc Suburbs to był wypadek przy pracy (chyba jeden z 2 fortów które wtedy straciliśmy) a ofensywa kosztowała Was ponad 200k :) Pozwólcie, że do tego wrócę :) To było bez sensu, wydaliście ponad 200k na to, żeby zdobyć 2 małe forty, a do tego nikt porządnie exp nie zarobił. I po tej akcji zorganizowana została konferencja "Dla Marianka" w trakcie której to rozmawialiśmy o zaprzestaniu tego typu zagrywek, co prawda nikt nic nie potwierdził, ale od tamtej pory nie zdarzały się dwie bitwy w jeden dzień.
No ale już sytuacja jest klarowna... na s5 GN nie wypowiada więcej niż 1 atak dziennie, a reszta robi co chce. Już wiem na czym stoję, więc luz.

Ors, a co do twojej Wielkanocnej propozycji.... kusząca :) Jeszcze mógłbyś mi powiedzieć jakie nazwy noszą wasze pozostałe forty, żebym miał możliwość uczciwego rewanżu :) Bo jakoś się nimi nie chwalicie, a ja nie mam czasu szukać..
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
Ciut dystansu proszę ;) aż tyle stukania w klawiaturę w odpowiedzi na mały żart ? (tymczasowa nazwa Free Suburbs) , litości.
ad. fortów , mamy niewiele , niedługo max 1 (z wyboru , nie konieczności) , na razie nazywam je nieoficjalnie i pieszczotliwie - pIXI , dIXIi i adolf (nie wiem czemu adolf ;) )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kyp, może historii w czasach szkolnych troszkę łyknąłeś ale z matmą to już raczej kiepsko. Ponad 200 k? na 20 fortów? Zdaje się, że 20 dużych fortów nie jest w Waszym posiadaniu(wybacz ten sztubacki epitet ale irytuje mnie Twój ton).
Nie wiem dlaczego usilnie robisz Mariankowi jakieś wyrzuty, i deprecjonujesz jago rangę na s5. Czyżbyś miał żal o to, że Was lawinowo usypia;]
Asas był dzieciakiem, którego wyciągnięto z krzaków "bez wiedzy i doświadczenia"(zstąpiłem wulgaryzm jaki tu ponoć występował;) nigdy nie miał prawa występowania w naszym imieniu, a jeśli to robił to bez legitymacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten temat zamienił się w czat nienawiści między naszymi koalicjami
zeby.gif
Dajcie spokój
zeby.gif
Idą święta xD Porozmawiajcie o czymś pozytywnym a nie tylko o te forty się kłócicie
jezyk.gif
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spartak, nie rozumiem o co Ci chodzi, kulturalna wymiana zdań stron przeciwnych, można nawet nazwać polemiką;]

Ps. Ktoś wspominał o rozruszaniu świata, eskalacja konfliktu może wyprowadzić go ze stagnacji;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Odp

Ohhh drogi Kypie ileż to nienawiści i arogancji w Twoich wypowiedziach!

Zgadzam się z Orsikiem, nie można uważać RT/GN/CU/FShaw/AoSH i innych jako jedność. Każdy z Nas prowadzi oddzielną politykę i robi co uważa za stosowne.

A tak na marginesie to blokada ataków na święta się pojawi?
 
Do góry