Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
HE HE

Dokładnie taką samą sytuację mamy u nas w mieście. Obok nas jest tylko jedno większe miasto gdzie możemy kogoś atakować. To co mam się ująć honorem i nie atakować budowniczych? Oni też mają kasę a że są słabsi to mam wygrywać z silniejszymi? Jak? Każdy kto ze mną przegra jest słabszy a wygrany silniejszy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie,jak wybrało sie budowniczego to było trzeba brac pod uwagę jego wady :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety nie wszyscy mieszkańcy z Texasu to rozumieją ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Chce byc budowniczym

siemka mam pytanie gram w ta gre 1 raz i chce zostac budowniczym jak rozdzielac swoje pkt umiejetnosci i jak nim wogole zostac??:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Musisz zdobyć 10 poziom wtedy możesz wybrać klasę postaci. Ja jestem robotnikiem i większość punktów daję w budowanie( co jest oczywiste przy tej klasie postaci) potem siła uderzenia, a reszta to tak na oko ;) Jednak zrobisz jak zechcesz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie bardzo ... ja daje zawsze cecha - siła , 1 budownia , 1 dowodzenia , 1 naprawa ;]
 

DeletedUser3465

Gość
Gość
to to sie nie oplaca jak chcesz rozbudowywac miasto w ktorym przy budowie liczy sie 3xbudowa ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakbyscie poczytali angielskie forum zobaczylibyscie ze anglicy wypłakali zeby zostało 3 razy ... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh nie szpanuj żeś anglojęzyczny xD

Na razie widzę spokój na św 5 , Ciekawe kiedy się wojenki zaczną , bo ja już prawie EQ skompletowałem do pojedynków xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
skoro mowa o wojenkach to my (miasto Devil,2508 Punktów) toczymy praktycznie od poczatku swiata wojne z pobliskim miastem Londyn(3973 punkty) wojne,nie wiem jak tam jest w miastach z TOP-u
 

DeletedUser

Gość
Gość
sojusz osobisty

Na słowo kitowca obwieszczam, iż w zamian za darmowy handel, nikogo z Wild Creek atakować nie będę =]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już jesteś budowniczym? Szybko... Ja może będę Zawadiaką... :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie
jestem żołnierzem i pojawił mi się koleś bez ręki a;e nie mogę włączyć okienka z zadaniem
co jest czy to każdy tak miał????????????
proszę napiszcie chce jak najszybciej zrobić te zadania dla żołnierza
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie żołnierz który robi zadania traci tylko czas
 

DeletedUser47

Gość
Gość
Mógłby jakiś admin zerknąć co się dzieje w HTcrew - Fort
Jakaś zawieszka tam jest :mad:
Nie można nic zrobić...
 

DeletedUser

Gość
Gość
S5 to mój pierwszy świat raczej z przypadku a nie z wyboru na 23lvl udało mi się wybrać zawadiakę a dopiero na 25 lvl załapałem że trzeba dawać pod pojedynek a nie questy:p
Teraz już mi załkiem idzie i nawet mocny jestem w pojedynkach ale na początku to była podnieta że mi poziom pojedynków podskoczył a ja niewiedziałem czemu xD
Żal z mnie nie??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie martw się- ja też tak miałem na tym świecie. Kiedy zakładałem konto to był ostatni świat. Ja nawet wtedy nie wiedziałem że do broni liczy się strzelanie lub siła uderzenia. Jeszcze większy ze mnie żal...
 
Do góry