Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
wiem właśnie ze oni na 10 mają te tereny napisałem do Boniers czy będą zakładać koalicję na 11 :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A teraz ja 2 lvl :D Wszyscy z Top 15 6lvl i wszyscy KP...

To już się nudne robi bo nie mogę rywalizować z nimi, lecz tylko patrzeć kto będzie Top1
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Ogólnie mi się wydaje, że ci co są w topce to są bobami albo kupili automatyzację i robią ciągle questy. Cóż, za parę godzin minie 1 dzień serwera, a miasta powstawały średnio 3-4 dni po rozpoczęciu, więc na Boże Narodzenie powinniśmy mieć pierwsze miasto/a ;-) Ciekawe tylko czy to jakaś koalicja będzie czy co ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17430

Gość
Gość
Będzie koalicja.
Neverlander tworzy ze swoimi kumplami z s1.
A więc szybko będzie dużo pojedynków
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Ja się obawiam tylko jednego, że będzie za mało bobów w miastach i będzie mało "kasiastych" poszukiwaczy, a każdy dolar będzie na wagę złota, więc sklepy wybudują znacznie później...
 

DeletedUser17430

Gość
Gość
Ten świat szybko pójdzie do przodu.
Ze względu na dużą ilość "graczy"
O bobów nie będzie trudno jak na każdym świecie :)
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Póki co niecałe 10.000 graczy, no ale może to tylko takie złudzenie, bo nie wiem kto jest bob a kto poszukiwacz ^^
 

DeletedUser17430

Gość
Gość
Oj zobaczysz :D
Każdy świat się powoli rozkręca a dopiero potem nabiera rozpędu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Słuchajcie, to nie lvl się liczy a umiejętności. Myślicie że teraz w jaki sposób najwyższa topka ma te miejsca, które mają? Jakieś konto premium (żeby przez noc praca szła po skoku na 2 lvl, to w tym przypadku pewnie automatyzacja + energia) lub ew. zarwali część nocki.
To, że oni poświęcili teraz więcej czasu wcale nie oznacza że ci ludzie z dalszych miejsc są gorsi... wiem coś o tym ;)
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Ja w sumie niepotrzebnie kupiłem premium "szybsza regeneracja sił" , bo zapomniałem, że jak się skacze o nast. lvl to energia do 100 wzrasta (w moim przypadku 150), no ale cóż się może pomoże "większy zarobek". Poza tym ja i tak premium kupuję rzadko, więc czasem można "pozwolić" sobie na jakiś mały wydatek :) Poza tym zawsze staram się na początku być "lepszym" od innych, bo potem jest zawsze łatwiej :p Ale cóż - TOP1 i tak niedługo spadnie, bo z tego co widzę to on stajnię sprząta - a to wysokoexpowa praca nie jest. No ale w każdym bądź razie niedługo wszystkim questy się pokończą i będą znacznie spadać, a żadne premki nie pomogą już wtedy... ale ja mam plan :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w sumie niepotrzebnie kupiłem premium "szybsza regeneracja sił" , bo zapomniałem, że jak się skacze o nast. lvl to energia do 100 wzrasta (w moim przypadku 150), no ale cóż się może pomoże "większy zarobek". Poza tym ja i tak premium kupuję rzadko, więc czasem można "pozwolić" sobie na jakiś mały wydatek :) Poza tym zawsze staram się na początku być "lepszym" od innych, bo potem jest zawsze łatwiej :p Ale cóż - TOP1 i tak niedługo spadnie, bo z tego co widzę to on stajnię sprząta - a to wysokoexpowa praca nie jest. No ale w każdym bądź razie niedługo wszystkim questy się pokończą i będą znacznie spadać, a żadne premki nie pomogą już wtedy... ale ja mam plan :D

ale kase wtopiłeś ^^ , ciekawe ile ta topka sie utrzyma :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chętni do miasta? Jutro powstanie, dzisiaj w nocy lub rano zaczniemy budować. Będzie to rodzina miast, mamy sporą ekipę. Chcemy grać w miare agresywnie w pojedynkach i fortach. Chcesz się dobrze bawić ? Dołącz ! :)

Zapisy prowadzimy tutaj:
http://pointvictory.fora.pl/
Nie rejestrować się bo i tak jest aktywacja przeze mnie, aktywuje tylko gdy już wiadomo że gracz do nas idzie. W dziale "Zapisy" w temacie "Zapisy" ;) Możecie się wpisać według szablonu. Chętni spoza naszej ekipy którzy chcą dołączyć mają się tam wpisywać.

Miłej gry życzę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ogólnie pierwsi w rankingu to wszyscy z KP(widac po medalu) i kozaczą ;] zobaczymy za miesiąc hehe xd
 

DeletedUser

Gość
Gość
ogólnie pierwsi w rankingu to wszyscy z KP(widac po medalu) i kozaczą ;] zobaczymy za miesiąc hehe xd

Na 15 osób topki 9 ma kp więc trochę mijasz się z prawdą, gratki dla tych co dotrzymują tempa graczom na dopingu:) (oczywiście żart)

stan na 23.12.2009 godz. 23.16 - żeby nie było:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że ten świat ciekawie się zapowiada. Zobaczymy jak będzie później.
Dziś dokładnie o 14.13 powstanie pierwsze miasto. A co do premium, jak kto lubi ja korzystam.
 

DeletedUser3420

Gość
Gość
A nieprawda, bo pierwsze miasto już powstało :) Gratuluję założycielom.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wracając do liczenia ludzi na dopingu... zostało tylko 5 osób w top15, oczywiście to tylko chwilowa sytuacja za kilka dni wszystko wróci do normy;)

EDIT: wesołych i pogodnych Świąt:)
 

DeletedUser628

Gość
Gość
Witam wszystkich starych znajomych oraz tych co poznam wkrótce na s11!
Miast już sie trochę robi. Liczę że do Pasterki będzie co najmniej 10 -15.
A patrzac na graczy to chyba zebrała się sama śmietanka wszystkich światów - aż przykro będzie tłuc towarzyszy :D
Sojusze też już są tylko nie wiadomo jakie?
Z s1 powstaje jeden (z graczy KN, CSA, -V- i AVE).
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Wow, już 2 miasta :p

wracając do liczenia ludzi na dopingu... zostało tylko 5 osób w top15, oczywiście to tylko chwilowa sytuacja za kilka dni wszystko wróci do normy;)

EDIT: wesołych i pogodnych Świąt:)
Bo wszyscy co spali a mają premium będą mieli potem dobre prace i się odbiją, a boby na razie przez jakiś czas będą rządzić, dopóty nie zacznie się budowa miast ^^. A potem poszukiwacze wracają na swoje miejsca , heheh. Wzajemnie życzę.

Poza tym ciekawe czy dzisiaj będzie jeszcze więcej miast ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry