Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż, ogólnie może być ciekawie, widzę że wreszcie w topce znalazł się ktoś bez premium, a to się chwali ;) Tylko czasu trzeba mieć więcej...
Ja osobiście gram 4fun, niedługo może coś konkretnego zacznę grać ;)
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Tak naprawdę na obecnym poziomie, premium nie daje praktycznie żadnego atutu. Szybsza regeneracja nie jest potrzebna, skoro poziomy bite są co chwilę i następuje odnowienie energii. Automatyzację można zastąpić odrobiną czasu aby ustawić prace. De facto jak widać tylko boby i pewne osoby inwestujące pod pp są na topie, ale spokojnie jeszcze z tydzień a topka się będzie powoli stabilizować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram na KP tylko dla stworzenia miasta, chcemy powtórzyć tu sukces WR (którego i Ty Vilgee byłeś kiedyś mieszkańcem)
 

DeletedUser17531

Gość
Gość
O tak, miasto ze sklepem by się przydało. Będzie gdzie sprzedać, zawsze jakiś grosz wpadnie. No i najważniejsze będzie można coś kupić o ile będzie można zakupy robić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
JUż 1 z naszych miast powstało :) Victor Point Silver :p

Jeszcze zapro nie dostałem. Ale już będzie full jak zapro porozsyła
 

DeletedUser

Gość
Gość
no no ale nam się miast porobiło ;] jak zobaczyłem to dzis rano to zrezygnowałem z zakładana swojego ;p i co ważne od razu koalicje sie tworza
 

DeletedUser

Gość
Gość
No bardzo szybko się rozwinęły te miasta. Ja czekam jeszcze na the spiral life z s10 i tam mam miejscówkę zaklepana ;P
 

DeletedUser17531

Gość
Gość
Tak, już trzy miasta z konfederacji CSA obok siebie. :> Ciekawe prace w okół mają nawet. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
już powoli stabilizuje się TOP a odnośnie KP mogę zmienić postać tylko z jednej grupy czyli jestem traperem to mogę tylko wybrać apacza,wędrownika,poszukiwacza srebra:D??? tak
 

DeletedUser17531

Gość
Gość
Do stabilizacji TOP, wydaje mi się, że jeszcze trochę. ;>
Ładnie pojedynkowicze miasta Far Far Away wybyli się naprzód. :> Ciekawe czy będą zdolni to utrzymać z takim samym sukcesem jak dotychczas.
 

DeletedUser16460

Gość
Gość
Swoją drogą to na świecie 11 w większości są te samie miasta i konfederacje co na świecie 10, znów CSA, znów Alamo i znów Victoria. Miał być twórczy świat, a na chwilę obecną to jest odtwórczo :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo ładnie już walczą ze sobą te najlepsze miasta. Szkoda ze nie ma kolo mnie jakiegoś z nich, można by posprzedawać i pokupować jakieś rzeczy ;) już rusznikarze powoli się stawiają. Far far away maja już...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na św 11 koalicja nie miała być Victoria ale tak ustalili.

Victoria gold ma .
General , krawca(2) , grabarza, hotel, Bm(4)
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Oczywiśćie, że szybciej lecą, wkońcu dopiero od aktualizacji 1.23 energia jest odnawiana po awansie o poziom, także tutaj wiele osób gra lub testuje nowe taktyki gry :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja kulturalnie z kolegami osiadłem nieopodal miasta Rodeo Drive, które na pewno będzie silnym miastem, mam jednak nadzieję, że będziemy dla nich sliną konkurencją i godnymi partnerami do pojedynków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze że Victoria się przeniosła z s10 :D ta sama potęga :p
Vilgee szukasz miasta ? :D czy wędrowiec :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak mi motywka odrośnie to się przejdę do Rodea bo tam dobry exp, wczoraj w Victorii siedziałem czekam na rewanż
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi nawet dobrze szło w TOP pojedynków, ale potem biegałem z jednego końca mapy na drugi szukając precyzyjnej procy i się spadło :p

Mówiąc o Far Far Away - w rankingu nieźli, ale w starciach ze mną są słabi.
Nawet żołnierzy z KP gromiłem ;)

Sytuacja na świecie nie jest jeszcze do końca rozwinięta :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry