Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym chciał zaapelować do całego świata 11, aby nie tworzyć super koalicji jak na św1. bo to zabija klimat gry. W końcu św1 przeżywał okres swojej świetności kiedy była sytuacja 1 na 1.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wam piszę że mają i CS i Victoria i RED tyle samo a wy :D jak zwykle rozumiecie na opak..
nie kolego TY piszesz zupełnie coś innego, przynajmniej jak na moje zdolnosci pojmowania, a tym postem wycofujesz sie rakiem po serii kilku dosć celnych ripost


jak nie ma czym to sie walczy ilością niestety jak to często bywa "нас mногиo, нас всех не убивает" i "gdy padają bohaterowie, bóg staje po stronie tego kto ma więcej batalionów", jednak to tylko gra, gracze graja i przestają grać, jedyne co stanowi o sile miasta czy koalicji to siła i wytrwałość jego graczy, owszem giganty padały świetnym przykładem są tu wielkie koalicje z s1 gdzie suma summarum nagle z nieznanej koalicji AVE wykwitło do całkiem sporej rangi - nie wiem jak teraz bo chyba juz z 1-2 miechy tam nei zaglądałem (albo i dłużej)

co z tego ze ktos ma duzo miast?
co z tego ze ma 200 graczy?
zanim dojdzie do wielkich konfrontacji ta ekipa moze sie juz wykruszyć i 10 razy zmienić, RED może sobie budować ile chce, pytanie która z koalicji ma więcej graczy "doświadczonych", mogących sprawniej wpływać na losy bitew i salonów (nie osądzam kto tylko stwierdzam fakt)


na s5 nagle po odejsciu wielu topowych graczy, czy exp czy pojedynkowiczów, światem zawładnęły dziwne miasta i dziwne koalicje naturalna kolej rzeczy nie trzeba być mega strategiem by przewidzieć coś co jest nieuniknione, ale wciąż pozostaje pytanie kto zostanie na górze?

takie gadanie jak "Larvock" jest dla mnie niczym szczekanie jednego pudelka na drugiego (no offence, serio nie chce Cie urazić nie mam powodów ku temu)

inna sprawa nie wiadomo po czyjej stronie stanie vicotria, moze poczeka aż wszyscy sie powyrzynacie i z waszych niedobitków zmontuje nowe miasta?

DUCH
co do lumpów to nawet w chwili gdy dyscyplinarnie zostałeś wydalony, Lumpy na s10 miały 12 fortów, (liczba zmienna wąchająca sie miedzy 8 a 12) wiec nie mam pojęcia skąd CI sie wzięło ze mamy ten 1 fort? - ale to nie jest temat o s10 tylko s11 jednak miło by było gdybyś podawał fakty


edyta: kilka brutalnych literówek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
nie kolego TY piszesz zupełnie coś innego, przynajmniej jak na moje zdolnosci pojmowania, a tym postem wycofujesz sie rakiem po serii kilku dosć celnych ripost
Dokładnie żal ...

Red może i ma więcej graczy od Victorii ale tu nie ma porównania Gold się rozbudowywuje najszybciej i on zdobędzie pierwszy fort inne Victorie też sobie nieźle radzą oby się tak utrzymało..
 

DeletedUser13410

Gość
Gość
Wszystko się okażę w ciągu miesiąca ... jakie miasta będą najlepsze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo jeszcze szybciej. Jak dobrze pójdzie jutro Victoria dobije do 24000 punktów rozbudowy, pojutrze wybudują fort, a za 2-3 dni będzie pierwsza walka o fort. Wtedy zobaczymy czy Victoria jest rzeczywiście taka dobra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jasne wybuduje fort i będzie go bronic rzucając kamieniami
 

DeletedUser

Gość
Gość
no oczywiście, od epoki kamienia łupanego po prec. winchestery, ale atakujący nie będą w lepszej sytuacji, ja tam osobiście mam zamiar wsiąść udział w tej bitwie. Jak coś dropnie z pracy to wezmę, a jak nie to z kamykami. Póki co nie mam zamiaru marnować kasę na zbutwiały łuk, który jest raptem 20 obrażeń maksymalnych lepszy od kamienia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam z flintą pójdę ;D ale nie wiem chyba jednak zakupie kuszę
 

DeletedUser

Gość
Gość
łał, rewelacyjna bitwa się zapowaida, haha

50vs42 wszyscy z kamieniami, walka o nic :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panowie gdzie ja napisałem że ktoś ma więcej? ^^

Podałem 3 koalicje różniące się ilością punktów podając informacje, iż uwaga MAJĄ TYLE SAMO GRACZY co tu takiego trudnego do zrozumienia?

To wy zachwalacie Victorie bądź CSA bo stoją na czelę.. Może faktycznie nie napisałem tego dokładnie i liczyłem na zrozumienie niczym kobieta po nie udanym pożyciu..

Napiszę to jasno i wyraźnie :) i jest to powtórka niektórych słów które padły w moim kierunku..

Nie ważna jest ilość punktów ale to kto będzie miał więcej aktywnych graczy.. Doświadczenie to rzecz którą łatwo nabyć jeśli znajdą się chęci..

Ja dziele zaś graczy tego serwera jak i wszystkich innych na 4 części z 10

10 jako całość stanowi graczy serwera, gdzie 1/10 ma doświadczenie później 1/10 inteligentnych graczy bez doświadczenia i 4/10 graczy chowających się w koalicjach będących Top1 z powodu ilości punktów a na końcu 4/10 osób które się tam nie dostały i szukają innych koalicji..

Dla mnie CSA i VICTORIA łączą się w 90% jako te 8/10.. Skąd taki wniosek? Wystarczy przejrzeć wszystkie kwadraciki, wszystkie miasta i ranking graczy od 1 do 3000 :)

Tyle ode mnie, a jak chcecie się kłócić o to czy mam czy też nie mam racji zapraszam do gry na PW - tam mam na was więcej czasu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
oh viktoria już zagarnęła większość graczy z TOP do siebie ciekawe czy to się przełoży na jakość czy na ilość.
bobki z viktorii też już pospadały na dół ;)
ciekawe czy ta ich koalicja rozpadnie sie również szybko jak na 10 ;) ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na razie wszystko fajnie sie zapowiada narazie top 40, szybko się to zmienie.
Czekam na 1 bitwe o fort myślę że będę brał w niej udział :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
oh viktoria już zagarnęła większość graczy z TOP do siebie ciekawe czy to się przełoży na jakość czy na ilość.
bobki z viktorii też już pospadały na dół ;)
ciekawe czy ta ich koalicja rozpadnie sie również szybko jak na 10 ;) ?

Victoria rozpadła się? Skąd w ogóle takie informację, żeś dorwał. Ty grasz w ogóle kolego na 10? Jeśli tak to polecam kupić porządne okulary...
-----------------------------------------------------------------------------
Jednakże to nie temat o 10 tylko o 11. Nie wiem po co ta paplanina, kto jest mocny a kto słaby.
Siła poszczególnych koalicji przełoży się na zorganizowane ekipy fortowe. Na razie możecie sobie gdybać:
- ten ma tylu graczy z topki
- ten ma tyle miast a tamten tyle
- ci się szybciej rozwijają a tamci wolniej

Tak naprawdę to nie jest ważne.

Na poważnie będzie można porozmawiać dopiero wtedy jak te omawiane koalicje stoczą ze sobą bitwy fortowe. Posiadane forty i umiejętność bronienia ich to wizytówka silnej koalicji. Dlatego trzeba poczekać aż powstaną. Wtedy się okaże:
- kto ma najlepsze zgranie
- kto zebrał graczy, którzy mają pojęcie o grze
- kto najlepiej ogarnął przepływ informacji między miastami poszczególnych koalicji

Dziękuję. Tyle mam do powiedzenia.

P.S - Bym się pochwalił topką pojedynków. Przez długi czas ludzie o tym tylko gadali... Jednakże 29005 miejsce chyba na nikim wrażenia nie zrobi ;p
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Ja mam tylko nadzieję że nie skończy się tak jak na s1 ;/ Ale cóż...poczekamy zobaczymy. Mam nadzieję, że rywalizacja będzie bardziej ujmująca :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym zauważyć, że Victoria póki co chce opanować konkretny obszar mapy, a jeśli będzie chciała ruszyć się dalej to zapewne napotka inne koalicje które w jakiś sposób zapewne postarają się stawić jej czoła.
A co do koalicji na s1 - z tego co zdołałem zauważyć jest póki co w lekkiej destabilizacji, a jeśli ktoś chce temu zaradzić to radzę miastom/sojuszom połączyć się i nieco rozruszać ten świat, bo nieco nudnawo się robi...
Bo póki co koalicja na s1 opanowała kawałek świata i ma spokój, a reszta sobie siedzi i się temu przypatruje.
No ale kończymy z offtopem.
Pożyjemy, zobaczymy - na razie jest zbyt wcześnie żeby cokolwiek poważnego jeśli chodzi o sojusze kalkulować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już jutro fargotten saloon i victoria gold powinni wybudować forty zacznie się robić ciekawie.
 

DeletedUser13243

Gość
Gość
Cały czas jest ciekawie :)

Słyszałem ostatnio dobry kawał krążący po CSA

Padme09 chciała podpisać soja z miastem widmem , bo miało już 520 pkt. rozbudowy , tylko nie wiedziała z kim tam zagadać :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe, w sumie niewiem dlaczego mamy sojusz z 70% miast servera, no nic okej
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dobrze pójdzie victoriom i saloonom, to na jutro wieczorem pierwsza walka fortowa św11 się szykuje.
edit: Forgotten saloon ma już wystarczającą ilość punktów, zobaczymy co dalej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Co Wy gadacie ? Jakie bitwy ? Na pudelku czy na nocoty przeczytaliście że będzie bitwa ?

Dzisiaj wieczorem Salooni robią mały fort, ale jeszcze planów co do bitwy nie ma konkretnych...
 
Status
Zamknięty.
Do góry