Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co z tego, że zgromadzili 200 graczy, nie ilość lecz jakość w tym przypadku decyduje, że o was nie słychać.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Dzieci przestańcie już pisać kto jest dobry kto upadnie itd.

To że ktoś ma 200 graczy nic nie znaczy jeśli nie są zgrani lub niemają pojęcia o grze.

Za 2-3 tygodnie zaczniemy gadać o sojuszach itd.

dzięki za uwagę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie słychać o RED a jakoś zgromadzili powyżej 200 graczy czyli tyle samo co CSA i Victoria ^^ no więc panowie o czym my mówimy - Jak się nie jest rozeznanym po całym świecie to lepiej nie pisać.

Ty już się lepiej nie kompromituj OK?Nie liczy się ilość ,ale jakość i aktywność graczy.
Ja natomiast myślę ,że wszystkie sojusze upadną ,bo serwer padnie i co?:rolleyes:
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Nie słychać o RED a jakoś zgromadzili powyżej 200 graczy czyli tyle samo co CSA i Victoria ^^ no więc panowie o czym my mówimy - Jak się nie jest rozeznanym po całym świecie to lepiej nie pisać.
Ta, pewnie zgromadzili graczy którzy nie mają zielonego pojęcia o grze, nie znają pojęcia "zgranie" i rzucają grę po paru bęckach z rzędu - to jest ten wspaniały klucz do wygranej? To lepiej niech zmienią klucz na odpowiedni, bo drzwi się przez ten klucz nie otworzą.

IMHO gadanie, że "a my mamy więcej graczy niż X i Y, jesteśmy najlepsi!" jest wielką bzdurą, bo jak już ktoś wcześniej wspomniał nie liczy się ilość, a jakość.

Wytłumacz mi to: "Jak się nie jest rozeznanym po całym świecie to lepiej nie pisać." - bo tego nie rozumiem. To co, mam nie pisać bo nie wiem że RED zgromadziło pincet graczy, a Victoria i CSA 2x mniej? No kolego, humor mi poprawiłeś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zeby chociaz 20% z tych graczy umialo grac. Na 30 podan srednio wybieram z 3 osoby ktore moim zdaniem nadaja sie do miasta. Pytanie gdzie trafia te pozostale 27 osob? Moze i do RED, moze do innego sojuszu. Nie sztuka jest napchac nie wiadomo ilu graczy w kilka miast i nazwac to sojuszem. Wejda forty to wtedy mozna bedzie oceniac
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wam piszę że mają i CS i Victoria i RED tyle samo a wy :D jak zwykle rozumiecie na opak..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ty już się lepiej nie kompromituj OK?Nie liczy się ilość ,ale jakość i aktywność graczy.
Ja natomiast myślę ,że wszystkie sojusze upadną ,bo serwer padnie i co?:rolleyes:

Kompromitować? To już nie można normalnie rozmawiać? :)
Z tego co widzę to tylko przechwalanki graczy z innych światów co 'oni to nie zrobią', 'czego to nie potrafią'. Czytaj następnym razem uważnie co ktoś pisze i 'o czym pisze' a nie zadajesz bezsensowne pytania...
 

DeletedUser

Gość
Gość
coś temat ucichł, to ja odnowie i przy okazji mam pytanie.
Na kiedy głowne miasta(victoria gold i forgotten saloon) przewidują pierwsze forty ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wiesz co, ja sie tu staram temat rozkręić, a tu takie coś, no bezczelnosć :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem z miast Saloon... szczerzę ? Myśle że to Victoria jako pierwsza zrobi fort. Mają kupę miast, na czas przed budową fortu przeniosą tam wszystkich najlepszych bobów, ludzie z innych miast Victorii zaczną finansować Gold... ale do tego jeszcze conajmniej miesiąc czasu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na razie rządzi Victoria i jej sojusznicy :)
Nikt nam na razie nie dorówna :D



Jeżeli kogoś uraziłem - przepraszam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na razie "rządzicie" w rankingu. Ale zobaczymy jak dlugo się będziecie tak utrzymywać, gdy o pozycji w rankingu zaczną decydować walki a nie bobowie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pojedynkiczów u nas w Victori nie mało, i to tych z górnej półki. W statystykach stoimy na minusie, ale jest to spowodowane tym, że mamy jednych z najlepszych bobów, i wszyscy mniejsi wojacy zbijają na nich exp, nawet kilkanaście ataków na jednego boba w ciągu dnia było, powoli będziemy wychodzić na plus, mam nadzieję ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na razie rządzi Victoria i jej sojusznicy :)
Nikt nam na razie nie dorówna :D



Jeżeli kogoś uraziłem - przepraszam

A jeszcze lepiej by było gdybyś nie atakował sojuszników Victorii oraz jej innych miast... ;)

Szczerze ? Narazie ranking wg. mnie nie ma żadnego znaczenia. Pogadamy na bitwach o forty :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaatakowałem jednego gracza i nie wiedziałem, że jesteśmy sojusznikami i za to przepraszam.

Chciałem pobić rekord expa, od tego szukania w 50 miastach gościa za którego mam 100 expa mogłem się pogubić...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jeszcze lepiej by było gdybyś nie atakował sojuszników Victorii oraz jej innych miast... ;)

Szczerze ? Narazie ranking wg. mnie nie ma żadnego znaczenia. Pogadamy na bitwach o forty :)

tiaa nigdy nie ma znaczenia haha :rolleyes:, Victorie sie utrzymaja ....;]
prince nie daleko masz do hollywel tam jest kilku expowych:p
 

DeletedUser13243

Gość
Gość
Mój boże znowu s10 się kłania...
Propaganda sukcesu tym razem w wykonaniu Victorii i już sojusze z każdym kto zechce byleby nazbierać z 20 najlepszych miast by bić jakąś jedną koalicję , bo wtedy jest "sprawiedliwie"...
Jeszcze to pisanie przez któregoś w Victorii już mamy gsa na 5 , rusznikarza na 4 ...Może napisz , że toj toja też macie i papier w nim na którym widnieją kaczuszki...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pojedynkiczów u nas w Victori nie mało, i to tych z górnej półki. W statystykach stoimy na minusie, ale jest to spowodowane tym, że mamy jednych z najlepszych bobów, i wszyscy mniejsi wojacy zbijają na nich exp, nawet kilkanaście ataków na jednego boba w ciągu dnia było, powoli będziemy wychodzić na plus, mam nadzieję ;)

Dokladnie w poblizu V.Black uchowaly sie jakies cienkie miesciny w ktorych wojownicy nabili na moich bobach 5 lvli hah .. :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry