Sytuacja

  • Rozpoczynający wątek Jaqob
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Takiej bitwy nie mogę sobie odpuścić :p
Będę online

Czemóż WAS zmieniło nazwę na US? 4FUN (nie no żart :p)
Niedługo zostanie przygotowany opis miasta i tam będzie przyczyna zmiany nazwy :p
A jak tam nie będzie to powiem... :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nieeeeee!!!
Głupie atakujące offy zaprzepaściły szanse na wygraną :(
Wygrywaliśmy przez ponad połowę bitwy ale gdy weszliśmy na basztę i mury ich było więcej niż nas... Bo 20 z nas stało sobie z lewej strony! Gdyby tylko wyznaczyły celowniki tak jak trzeba... :p
Jestem ciekaw tylko bo ktoś na początku bitwy przyblokował całą lewą stronę :D. Być może przez to też przegraliśmy.
Gratuluję obrońcom, ale bardziej atakującym... większość spisała się świetnie :]
Na koniec morderczy bieg do flagi ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl z blokada lewej strony byl Tiermesa - chwala mu za to
chyba przez to lejcie się Waszym offom popierniczyly...
ja sam dostalem medal za tą blokade - cel uświęca środki :)

jakby ktos mial screeny badz jakis obraz z walki to poprosze o info
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ale bitwa była ładna jak sądzę - tylko szkoda, że o tak kosmicznej godzinie ;/
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Nie wiem jaka była bitwa ale Exp był ładny - 1500. Mimo wszystko wciąż jestem zagorzałym przeciwnikiem nocnych łowów :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tiermes gratuluję pomysłu... przez Ciebie przegraliśmy!
Mieliśmy przewagę około 40 osób (chyba było 98:59) ale część z nas weszła na basztę (jedną, wy mieliście 2 i mury :D) i tam nas powybijaliście :p
No i właśnie duży problem był z ruszeniem lewej strony. Musieliśmy sobie gdzieś tak chyba do 15-20 rundy radzić bez lewej strony :p
 

DeletedUser6917

Gość
Gość
Widze ze pracowita noc Czeka Was i WAS... a mialo byc po dżeńtelmeńskU ... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tak wy macie lepiej :D
Muszę przyznać że u Was to są nocni buszmeni ^^ U nas ostatnim razem było może 6-7 osób online a jak patrzyłem u Was jak się ruszacie no to na pewno było Was tam trochę online :D

No to teraz atak z innej paczki... o 9 atakują US ^^
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Atak o 9 rano na US. to atak na mały Fort - żeby była szansa na full i walka pewnie offline. To tylko taki mały wyraz dezaprobaty za Wasze nocne łowy. Przecież można było wyzywać np. 5 fortów, ale nie oto chodzi, mam nadzieje że się dobrze bawicie. Moglibyście chociaż atakować jeden Fort na noc.
Jak tak bardzo potrzebujecie fortów do rankingu to damy Wam 1 lub 2 w prezencie :):):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyścig o 1 pozycję trwa... Zbyt długo AS WR już się tam trzyma :D
Ja to mam pecha... Akurat o 9.20 muszę wychodzić do szkoły... Co innego gdyby to była np. 8.50 to byłbym online :D
Jakbyś czytał w myślach ;]
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Tak czułem ALFRET że będziesz wychodził - więc ja poczekałem - zobaczyłem że wychodzisz i wtedy bach :):):):)
Powinno być full - więc będzie śmiesznie. Mam nadzieję że ktoś przez to nie spóźni się do szkoły/pracy?
Pozdrawiam i życzę Ci samych sukcesów ............ w szkole a nie w TW :):):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zostałeś przesunięty
alfret67 zadał ci 218 obrażeń
cortezuma strzela do ciebie, ale nie trafia.
Ostatni-Sprawiedliwy strzela do ciebie, ale nie trafia.
mIndw0rm strzela do ciebie, ale nie trafia.
mały jon zadał ci 249 obrażeń
ostatni mohikanin1 zadał ci 244 obrażenia.
Zachajev strzela do ciebie, ale nie trafia.
Galleon90 strzela do ciebie, ale nie trafia.
Karolina9062 strzela do ciebie, ale nie trafia.
kubana5555 strzela do ciebie, ale nie trafia.
Krawatos zadał ci 262 obrażenia.
jokerj29 strzela do ciebie, ale nie trafia.
ragni strzela do ciebie, ale nie trafia.
Venom1x2 strzela do ciebie, ale nie trafia.
Bizonie Oko strzela do ciebie, ale nie trafia.
Sir Wiewior strzela do ciebie, ale nie trafia.
Cubi24 strzela do ciebie, ale nie trafia.
i bum i bum strzela do ciebie, ale nie trafia.
katsokolnika zadał ci 181 obrażeń
Astelos strzela do ciebie, ale nie trafia.
Volker strzela do ciebie, ale nie trafia.
Ahasver strzela do ciebie, ale nie trafia.
Cannabb strzela do ciebie, ale nie trafia.
korzykos strzela do ciebie, ale nie trafia.
Soowa strzela do ciebie, ale nie trafia.
TheBlack strzela do ciebie, ale nie trafia.
wiolkowa strzela do ciebie, ale nie trafia.
ollka22 strzela do ciebie, ale nie trafia.
Rearus zadał ci 252 obrażenia.
Lykaon strzela do ciebie, ale nie trafia.
LysyQ93 strzela do ciebie, ale nie trafia.
Gnom Zenon strzela do ciebie, ale nie trafia.
xDymox strzela do ciebie, ale nie trafia.
Feniks007 strzela do ciebie, ale nie trafia.
BadSed zadał ci 165 obrażeń
Hun Akilla strzela do ciebie, ale nie trafia.
shadowkan zadał ci 172 obrażenia.
remek70 strzela do ciebie, ale nie trafia.
lebu2 strzela do ciebie, ale nie trafia.
Miramar zadał ci 247 obrażeń
Ewallina strzela do ciebie, ale nie trafia.


A wracając do TOP 1 .... alfret dodaj że nie czysto gracie :p chodzi mi o przekazywanie Wam fortów przez miasta WAS/US wszystkie. A dziś w obronie nie było źle. 19 atakujących padło, a mieli dwukrotną przewagę, reszta też jakieś zadrapania ma :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe :D
Może i gramy nieczystko atakując Was w nocy ale wtedy jest zabawa ^^.
Nie jest to świetne zagranie no ale przecież porządnej gry nie łamie zwłaszcza że Wy potraficie przytaszczyć więcej osób online niż my :p
Jeśli chodzi o przekazywanie fortów to wcale nie jest tak jak myślisz Tiermes :]
WAS się zorganizowało i społeczność przeszła do 3 miast więc każde miasto WAS'u miało przekazać forty tym 3 miastom. Pierwsze zorganizowało się Blackrock Hill więc to tam przekazałem swoje forty (podobnie jak inne miasta). Jednak właśnie nie chcąc aż nadto wyskoczyć w rankngu oddałem 1 fort (1/4) San Antonio które jeszcze się reorganizowało...
Mnie z kolei bardziej wkurzyło AS które sobie zgarnęło forty zdobyte naszą wspólną pracą i rozlanym potem :D

Kolejna sprawa:
To wy teraz gracie nie fair! Ukradliście nam naszą taktykę wyzywania bitew w nocy! :p (Oczywiście żartuję, niech nikt sobie nie myśli że mówię tak na prawdę)

P.S. Tiermesik cieszysz się że ode mnie 1x dostałeś obrażenie? :p

Co do ataku na Parano to faktycznie było Was prawie 2 mniej ale w tym ataku liczyliśmy na szybkość...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no cóż chcemy żebyście teraz Wy doświadczyli uroków walk nocnych w obronie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe :D
Może i gramy nieczystko atakując Was w nocy ale wtedy jest zabawa ^^.
Nie jest to świetne zagranie no ale przecież porządnej gry nie łamie zwłaszcza że Wy potraficie przytaszczyć więcej osób online niż my :p
Jeśli chodzi o przekazywanie fortów to wcale nie jest tak jak myślisz Tiermes :]
WAS się zorganizowało i społeczność przeszła do 3 miast więc każde miasto WAS'u miało przekazać forty tym 3 miastom. Pierwsze zorganizowało się Blackrock Hill więc to tam przekazałem swoje forty (podobnie jak inne miasta). Jednak właśnie nie chcąc aż nadto wyskoczyć w rankngu oddałem 1 fort (1/4) San Antonio które jeszcze się reorganizowało...
Mnie z kolei bardziej wkurzyło AS które sobie zgarnęło forty zdobyte naszą wspólną pracą i rozlanym potem :D

Kolejna sprawa:
To wy teraz gracie nie fair! Ukradliście nam naszą taktykę wyzywania bitew w nocy! :p (Oczywiście żartuję, niech nikt sobie nie myśli że mówię tak na prawdę)

P.S. Tiermesik cieszysz się że ode mnie 1x dostałeś obrażenie? :p

Co do ataku na Parano to faktycznie było Was prawie 2 mniej ale w tym ataku liczyliśmy na szybkość...

:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niezła wypowiedź Thomps :D
Nie jesteśmy aż tak wkurzeni no ale sytuacja dosyć zabawna :p Czemu?
Wasze stosunki z Kickapoo i z WAS są neutralne więc wrogów praktycznie nie macie i możecie sobie trzymać forty ile chcecie :D

Tiermesiku dziękujemy za taką frajdę :D Ale my aż tylu fortów nie atakowaliśmy... Zawsze było około 1-2 ^^

P.S. Dzisiaj mam bierzmowanie... w tym dniu powinien być pokój!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm AS sobie świetnie radzi w małych fortach bez wtrącania się stron, wiec im to na rękę :)

A co do tych ataków 1-2 ... ? na pewno wczoraj chociażby: Parano x 2 , BP x 1 i Kickapo x 1 czyli 4 :p nie wspomnę ile było gdy zdobywaliście Chocim :)

Nocne bitwy nie są fun i mam nadzieję, że dziś się o tym przekonacie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe :D

Mnie z kolei bardziej wkurzyło AS które sobie zgarnęło forty zdobyte naszą wspólną pracą i rozlanym potem :D

Alfret, przypuszczam, że napisałeś to żartem ... ale tak czy inaczej nie pisz takich rzeczy. Forty AS zostały zdobyte siłą WAS i nasze forty także zostały zdobyte siłą WAS (czyli także AS!) więc tu nie ma do czego się przyczepić. Więc nie podpuszczaj.

Co do sytuacji politycznej AS ... hmmm no w sumie można im pozazdrościć.

Edit: Aaaa to jeszcze napisze o tych nocnych atakach ... w sumie jak mi to napisał Adrianomino który jest aktualnie hmm naszym głównym "generałem" wczoraj to tak wyszło bo się rozpędził ale zakładam, że z naszej strony (przynajmniej na jakiś [dłuższy] czas) więcej takich ataków nie będzie ... bo choć nie ja o tym decyduje, mam wrażenie że moja prośba i argumenty są/będą wysłuchane i to wczoraj to taki ostatni wypadek przy pracy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, to było w większości żartem ale nie w całości :p
Mind co prawda masz rację... Owszem WR dobrze sobie radzi w małych fortach, tego zaprzeczyć nie mogę :p

@Tiermes: miałem na myśli nocne ataki a nie dzienne :p W dziennych to co innego... choć trochę mnie denerwuje bo niepotrzebnie aż tyle forcików wyzywamy :D
 
Do góry