Sytuacja

  • Rozpoczynający wątek Jaqob
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Niezła wypowiedź Thomps :D
Nie jesteśmy aż tak wkurzeni no ale sytuacja dosyć zabawna :p Czemu?
Wasze stosunki z Kickapoo i z WAS są neutralne więc wrogów praktycznie nie macie i możecie sobie trzymać forty ile chcecie :D

Powiem tak: był jakiś czynnik, dla którego forty zdobywane wspólną siłą WAS szły w posiadanie tego czy tamtego miasta. Najczęściej wyznacznikiem było tu: kto zaatakował dany fort, z którego miasta było najwięcej ludzi lub też - sytuacja geopolityczna. Nie ma mowy o jakimkolwiek bezprawnym zagarnięciu przez WR wspólnych fortów.

Wrogów może i nie mamy w okolicy, ale już żeby się postrzelać, to musimy podbijać zachód, a to już takie fajne nie jest.

Hmmm AS sobie świetnie radzi w małych fortach bez wtrącania się stron, wiec im to na rękę :)
Otóż to. Chwilowo skupiliśmy się na małych fortach i jest nam dobrze. Od stworzenia AS nasze dwa miasteczka zdobyły łącznie ok. 6 fortów. Powolutku je sobie rozbudowujemy i toczymy spokojny żywot a'la Domek na Prerii ;)

Alfret, przypuszczam, że napisałeś to żartem ... ale tak czy inaczej nie pisz takich rzeczy. Forty AS zostały zdobyte siłą WAS i nasze forty także zostały zdobyte siłą WAS (czyli także AS!) więc tu nie ma do czego się przyczepić. Więc nie podpuszczaj.

Co do sytuacji politycznej AS ... hmmm no w sumie można im pozazdrościć.

Edit: Aaaa to jeszcze napisze o tych nocnych atakach ... w sumie jak mi to napisał Adrianomino który jest aktualnie hmm naszym głównym "generałem" wczoraj to tak wyszło bo się rozpędził ale zakładam, że z naszej strony (przynajmniej na jakiś [dłuższy] czas) więcej takich ataków nie będzie ... bo choć nie ja o tym decyduje, mam wrażenie że moja prośba i argumenty są/będą wysłuchane i to wczoraj to taki ostatni wypadek przy pracy ;)
W końcu jakiś głos rozsądku :)
Co do sytuacji politycznej - napisałem wyżej. I jest fajnie, i nie jest fajnie. Ale wiadomo - nie można mieć wszystkiego.

Tak, to było w większości żartem ale nie w całości :p
Mind co prawda masz rację... Owszem WR dobrze sobie radzi w małych fortach, tego zaprzeczyć nie mogę :p

Gdyby zaszła potrzeba, to i w dużych sobie poradzimy. Zaatakujcie kogoś innego, niż Kickapoo, a sami się przekonacie.
Zresztą, stoczyliśmy już razem tyle bitew, iż powinniście pamiętać, że WR to nie byle jaka ekipa ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście wiem że potraficie dobrze walczyć w fortach... WR wyzywało zazwyczaj najwięcej fortów dlatego ma ich najwięcej :p
Wówczas nie byłem temu przeciwny gdyż WR było "głównym" miastem...
A zdobycia tych 6 fortów gratuluję :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratuluję przejęcia fortu... Tym razem to my mieliśmy 2-krotnie mniejszy skład ale musicie przyznać że dzielnie żeśmy się trzymali (wspaniała ostatnia 4: Ors, Adriano, alfret67 i lebo przetrzymała Was przez około 8 rund! :p)
Fort jest póki co Wasz, ale postaramy się go odbić... I to w normalnych godzinach :D

P.S. Tiermesiku: nie wiem czy byłeś online ale Ja z Adrianomino zdołaliśmy radę Cię omdlić... Mieliśmy szczęście bo byłeś w miarę osiągalny :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie i tak pozostana noobami i cieniasami - sciagneli z nas pore wypowiadania bitwy o 3 w nocy. Dla mnie zostana *******i co nasladuja a nie maja zadnej inwencji wlasnej, tworczej!Czyli tak jak typowe nooby! :D:D Wiedzieli ze w dzien nie odbija to...sciagneli "nocna taktyke" od nas :/;/ *********...!:/:/

Pewnie poleci na mnie ban ale mam w to wylane - mowie jak jest, obiektywnie i szczerze. Pokazali na co ich stac i jakimi sa graczami - zenada jak dla mnie pfff :D

C IIII E N I A S YYYYY :p:p:p:p

pozdrowienia dla mojego US (jedyna honorowa koalicja na sw9)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie i tak pozostana noobami i cieniasami - sciagneli z nas pore wypowiadania bitwy o 3 w nocy. Dla mnie zostana malpami co nasladuja a nie maja zadnej inwencji wlasnej, tworczej!Czyli tak jak typowe nooby! :D:D Wiedzieli ze w dzien nie odbija to...sciagneli "nocna taktyke" od nas :/;/ malpiarze...!:/:/

Pewnie poleci na mnie ban ale mam w to wylane - mowie jak jest, obiektywnie i szczerze. Pokazali na co ich stac i jakimi sa graczami - zenada jak dla mnie pfff :D

C IIII E N I A S YYYYY :p:p:p:p

pozdrowienia dla mojego US (jedyna honorowa koalicja na sw9) i dla ... NOOOBOW z kickapoo ;)

Kolego, nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie i tak pozostana noobami i cieniasami - sciagneli z nas pore wypowiadania bitwy o 3 w nocy. Dla mnie zostana malpami co nasladuja a nie maja zadnej inwencji wlasnej, tworczej!Czyli tak jak typowe nooby! :D:D Wiedzieli ze w dzien nie odbija to...sciagneli "nocna taktyke" od nas :/;/ malpiarze...!:/:/

Pewnie poleci na mnie ban ale mam w to wylane - mowie jak jest, obiektywnie i szczerze. Pokazali na co ich stac i jakimi sa graczami - zenada jak dla mnie pfff :D

C IIII E N I A S YYYYY :p:p:p:p

pozdrowienia dla mojego US (jedyna honorowa koalicja na sw9) i dla ... NOOOBOW z kickapoo ;)
Gdyby ktoś z mojego miasta napisał na Forum coś takiego, to wyleciałby z niego w tempie natychmiastowym. Crespo, to wyżej, to najlepszy przykład wypowiedzi, której NIE powinno umieszczać się publicznie. NIGDZIE. Piękną reklamę zrobiłeś swojemu miastu (miastom)...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety nie zastrzegliśmy sobie prawa że tylko -US- może atakować w nocy :p
Nie ładnie tak zabierać kogoś chwyty, ale nie mówię że jest to zakazane :D
Mieliście dobry pomysł z tym atakiem ale z wyzywaniem fortu przesadziliście...
Ja mam już trochę dość wyzywania 10 bitew o forty :p Na co to komu wogóle? Nie lepiej pokazać siłę w 1 forcie? (I tak Kickapoo ma lepiej bo moją czołgi! :p)
Troszkę rozumiem crespa, choć nie do końca... Nie pochwalam tego co napisał... Może i są małpami :D kto wie? Ale nie powinno się tego pisać bo w ten sposób się kogoś obraża :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety nie zastrzegliśmy sobie prawa że tylko -US- może atakować w nocy :p
Nie ładnie tak zabierać kogoś chwyty, ale nie mówię że jest to zakazane :D
......


co do ataków nocnych,to z tego co pamiętam to White Rose wyszło po raz pierwszy wg mnie z super taktyką na atak nocny na offa(która została opracowana w WR) i niewiele brakowało abyśmy ten fort przejęli, pomimo dużo większej ilości graczy online po stronie wroga i przede wszystkim kompletu po obu stronach - przegraliśmy nie z wrogiem tylko z czasem.
Wtedy to sami obrońcy byli zdziwieni ze atakują ich offy a nie gracze online ,bo tak była skonstruowana taktyka.
Dlatego nie wiem skąd pomysł że to Wy po raz pierwszy zaczęliście atakować w nocy i że inni Was "małpują"


jeśli się mylę proszę mnie poprawić,ale


pozdrawiam
bastjan

PS. i jak bym dobrze poszukał to nawet gdzieś miałem nagranie z tej bitwy,a po za tym było ono też umieszczone na zew.forum WAS do którego nie mam dostępu zrzekając się na rzecz Unii WAS
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak bastek nie mylisz się... 1 nocna bitwa należała do WR gdy byliście jeszcze w WAS...:p Ale to się nie liczy bo wówczas byliście w WAS więc to WAS zapoczątkowało nocne bitwy (a 1 miastem było WR, to fakt) :D
Teraz koniec z nocnymi bitwami, znów teraz zacznie się "era" dziennych :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Crespo kto Cię zasiał ? Bo tacy ludzie rodzić się nie mogą ... skąd taką pulę genów byś dostał ?

Tu nie chodziło o ściągnięcie żadnej taktyki czy nawet zdobycie fortu/fortów tylko pokazanie "zabawy nocnej" z drugiej strony. Coś na styl, kto od miecza wojuje ten od miecza ginie.

Też wolę bitwy dzienne, jedną, max na max , online z dobrymi lvl. No ale jak ktoś myślisz, że nocne zabawy są jedyną drogą zdobywania fortów, to postanowiŁEM (bo to moja decyzja) pokazać Adrianomino (bo to jedyny prawdziwy nocny marek), że ta taktyka jest chora i aspołeczna :p

Kickapoo od jakiegoś czasu przestało kontrować forty, w nocy nigdy wcześniej nie wypowiadało, ale ... skoro trzeba, można to ciągnąć tak długo jak Adrianomino i mieszkańcy US/WAS mają ochotę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak bastek nie mylisz się... 1 nocna bitwa należała do WR gdy byliście jeszcze w WAS...:p Ale to się nie liczy bo wówczas byliście w WAS więc to WAS zapoczątkowało nocne bitwy (a 1 miastem było WR, to fakt) :D
Teraz koniec z nocnymi bitwami, znów teraz zacznie się "era" dziennych :p

To brzmi co najmniej tak, jakby WR zostało wyrzucone z WAS.
Co do nocnych bitew - my nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc przepraszam WR... Nie zostało ono wyrzucone ale odeszło :p
Chodziło mi po prostu o czasy kiedy odbyła się ta bitwa :D
A co, WR też ma ochotę na nocne bitwy? :D

@Tiermesiku: Ty też nie szalej i nie prowokuj... :p
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Koniec walk nocnych? O super..... ale zaraz znowu ktoś nie wytrzymał :):):)
Co do Crespo21 i jego wypocin.... to albo porwali go kosmici albo sam ma coś z Małpy.
Pozdrawiam serdecznie
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Ciekawe czy ktoś ostatnio odbił Wam fort Drogi Thompsonie.
Może czas coś uknuć? :):p:)
W końcu nikt nie ma Statusu nietykalności :):):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ano dawno nikt nie odbił...
A Wy? Jak stoicie z fortami? :D
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
My raczej jesteśmy tylko graczami a nie ZAPALEŃCAMI :):):):)
Czy mamy 1 czy 4 forty to bez różnicy - nie patrzymy na Ranking.
Po drugie to raczej nie mamy takiej mocy jako Miasto :(:( Trzeba było by łączyć z drugim, a nam nie oto chodzi. Choć superby było mieć 50 mocnych mieszkańców.
Pozdrawiam serdecznie
P.S.
Orientujesz się jak po ostatnich aktualizacjach prac możnaby wykonać wszystkie prace? Chodzi mi o jak najniższy level i rozłożenie cech i umiejętności.
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Ostatnio dużo osób pouciekało na nowe światy. Dużo osób wykupuje KP a to daje sygnał u Stwórcy że trzeba kuć póki gorące. W związku z tym ciężko jest z werbowaniem nowych osób a po rozmowach z Innymi stwierdziliśmy że lepiej 10 miast nie pełnych niż 3 pełne.
Jednakże wkrótce może trzeba będzie coś pomyśleć. :):):)
dzięki za info
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z jednej strony lepiej mieć ludzi w jednym mieście, dzięki czemu łatwiej zebrać sie na fort, żeby kogoś zaatakować czy też czepić się rozbudowy fortu. No ale jak przyjdzie co do czego i patrze na sytuacje np. w -US- Blackrock Hill, gdzie większość ma 48h, to nie jestem pewny co do takich wielkich miast zwłaszcza gdy są położone w jaskini lwa. Jeśli miałbym wybór to wolałbym nie widzieć 3000 miast na tym świecie, z czego nawet 100 nie ma więcej niż 35 ludzi, zaś część stanowią miasta widma(42800 pkt i 1-3 ludzi w city), tylko 300 lub mniej wypełnionych maksymalnie po 50 gracz! Oczywiście część, przeważnie poszukiwaczy, mieszka sobie gdzieś na prerii, ale to już inna bajka.
 
Do góry