Tajemnicza notatka

  • Rozpoczynający wątek crespo21
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejna jaskinia

Als du wieder deinen üblichen Pfad durch das Gebirge reitest, erinnerst du dich plötzlich an den Pfad zu der mysteriösen Höhle, den du vor ein paar Wochen entdeckt hast. Leider findest du ihn beim besten Willen nicht mehr. Du kommst enttäuscht auf der anderen Seite des Berges an.
 

Załączniki

  • TW_Kolejna_Jaskinia.jpg
    TW_Kolejna_Jaskinia.jpg
    19,4 KB · Wyświetlenia: 67

DeletedUser182

Gość
Gość
Kolejna jaskinia

Als du wieder deinen üblichen Pfad durch das Gebirge reitest, erinnerst du dich plötzlich an den Pfad zu der mysteriösen Höhle, den du vor ein paar Wochen entdeckt hast. Leider findest du ihn beim besten Willen nicht mehr. Du kommst enttäuscht auf der anderen Seite des Berges an.

Jadąc jak zwykle przełęczą górską, nagle przypomniałeś sobie o ścieżce do tajemniczej jaskini, którą odkryłeś kilka tygodni temu. Niestety nie możesz za nic odnaleźć tej ścieżki. Rozczarowany docierasz na drugą stroną przełęczy.
 

DeletedUser30920

Gość
Gość
Moim zdaniem te notatki są czymś jak teksty zagrożenia w prac.
Pamiętacie jeszcze Bóbr Pete?
Nie mogę wysłać wam żadnej notki, bo takich nie mam
 

DeletedUser19123

Gość
Gość
Taka notatka dziś się pojawiła
wb367_Schowek01.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
TARDIS (Time And Relative Dimension(s) In Space) - fikcyjny statek kosmiczny oraz wehikuł czasu i przestrzeni tytułowej postaci brytyjskiego serialu science fiction Doktor Who.

Jak widać wszystkie notatki dotyczą filmów.Pytanie dlaczego??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napisz pw do Rzymu :D
w tym PW napisz że żołnierze potrzebują pomocy w walce z zabójczym królikiem :D

Kiedyś w D&D 3.5 też walczyłem z taki królikiem ,rozgromił on pół armii ,aż w końcu pokonał go święty granat ręczny rzucony przez mnicha z klasztoru Shaolin.
 

DeletedUser27003

Gość
Gość
Treści notatek nic nie znaczą... znaczy znaczą tyle, że są to wstawki zazwyczaj z filmów i książek.
To są tzw traveling event, czyli notki pojawią się losowo (niski bardzo procent) podczas podróży. Co dają? Ano dają tyle co pod nimi napisano, czasami jest to jakiś bonus na energię, czasami minusik.

Treścią nie ma co się sugerować. Treść nie tworzy żadnej całości, nie wiedzie do ukrytego zadania, jest to jedynie fabuła wpleciona w realia gry.
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Szkoda, jeden z mitów TW padł :(

Mam nadzieję że jest przynajmniej jakaś kontynuacja zadania "Mit" :I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry