Tajemnicza notatka

  • Rozpoczynający wątek crespo21
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23856

Gość
Gość
Godzina około 12:30
set indianina,złoty set, koń carta, rakieta
ściganie bandytów było pod miastem widmem

P.S. Onfy proszę o tłumaczenie notatki


tak na szybko w translatorze przetłumaczyłem i wyszło takie coś:

jak dostać się bliżej, widać, że to, co właśnie przeznaczone do kałuży błota, w rzeczywistości jest śladem. giant buty duży 350 tylko, że istota, która pozostawiła ślad ten, bez butów, ale szarpiąc stóp niesie.

postawić włosy na karku, a ty zdecydujesz, że wolisz nie chcą się Finder, który dawno zaginionym przed wami. jeździć szybko, odtwarzanie jest kontynuowane
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Abe Lincoln, łowca wampirów.


cx.png

Z nudów przeglądasz oferty handlarzy z Thombstone. Oferują "Unikatowe artefakty i mistyczne przedmioty". To co zwykle, skóra z Sasquatcha (wyglądająca jak skóra szczura), oryginalna czaszka Chupacabra (zrobiona z gipsu) oraz dziwna strzelba, podobno z innego świata. Twój wzrok przykuwa drewniane pudełko wyścielone aksamitem. Patrzysz na złoty krzyż, srebrne kule oraz drewniane kołki. "To należało do Abrahama Lincolna" brzmi oferta handlarza. Dość tego, Abe Lincoln, łowca wampirów. To zbyt głupie.

http://tinypic.com/view.php?pic=2ihxxkz&s=5
dziś na to trafiłem jak robiłem dzienne

Gdy zbliżyłeś się do dziury w błocie, którą zauważyłeś, okazało się że to nie dziura, lecz odcisk stopy. Gigantyczny odcisk stopy, rozmiar buta 350. Problem tylko w tym, że coś co zostawiło ten ślad nie nosiło butów, lecz miało pazury, wielkie pazury! Włosy stanęły ci dęba i naprawdę nie chcesz wiedzieć, kto stąpał tędy przed tobą. Odjeżdżasz.
 

DeletedUser30468

Gość
Gość
zagadka

góry i jaskinie, chyba wiem do czego się to sprowadza :mel:
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Może ma to coś wspólnego z nowym budynkiem - Nickelodeon :p

Będziemy mieli wieczór filmów - Jurajski Park, Abraham Lincoln - Łowca Wapmpirów... hehe



Fajnie jakby ktoś zrobił w 1 poście co, gdzie, jak i dlaczego zostało znalezione.
 

DeletedUser30468

Gość
Gość
Z nickolodeon? Już więcej to wspólnego ma z "górami mglistymi" w centrum mapy ;)
 

DeletedUser21120

Gość
Gość
Z nickolodeon? Już więcej to wspólnego ma z "górami mglistymi" w centrum mapy ;)

Niemożliwe, komunikaty pojawiały się jeszcze na starej mapie, gdzie nie było jeszcze tych chmurek na środku. To samo z nickoldeonem (czy czymś takim) tym bardziej, że go dodali z 1 miesiąc temu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy te notatke juz ktos wrzucal, ale wlasnie mi wyskoczyla:

 

DeletedUser

Gość
Gość
Teramisiu znalazł nową
"Vor dir baut sich ein böse dreinblickender Cowboy auf! Erst überlegst du, ihn zum Duell zu fordern, doch dann bemerkst du: Es ist der gefürchtete Pasteten-Ede. Das würdest du nicht überleben!"
 

DeletedUser182

Gość
Gość
#129

Jest już wieczór. Docierasz na ogrodzoną łąkę. Pasie się kilka krów. Przypominasz sobie starą legendę, która mówi że możesz potknąć się o śpiącą krowę. Oczywiście wpadasz na genialny pomysł aby tego spróbować. Niestety żadna z krów nie śpi na stojąco, więc próbujesz potknąć się o obudzoną krowę. Krowie to się nie spodobało i wezwała na pomoc swoje koleżanki. Razem przeganiają cię z łąki. Tracisz 16 punktów życia

#131

W drogę wchodzi ci wściekły kowboj. Na początku pomyślałeś aby wyzwać go na pojedynek, ale zorientowałeś się, że to Zabójczy Eddy! Nie przeżyłbyś tego...
 

DeletedUser30831

Gość
Gość
Coś nowego.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30011

Gość
Gość
Możesz podać szczegóły, typu ubranie, miejsce, godzina i czy wogóle masz wykonane zadanie mit do tego jawnego momentu (lupy)
 

DeletedUser30831

Gość
Gość
Możesz podać szczegóły, typu ubranie, miejsce, godzina i czy wogóle masz wykonane zadanie mit do tego jawnego momentu (lupy)
Level 100, założone: naszyjnik azteków, kapelusz niepodległości, brązowy płaszcz, brązowe czapsy, porządny czarny pas, szlacheckie kozaki jeździeckie, kosa śmierci, broń i kłusak, godzina przed 19 (coś koło 18:40), mit w ogóle nie zaczęłam, jako że dokańczam i robię zadania po kolei (bo troszeczkę je olałam na jakiś czas) byłam w trakcie robienia zadania morderstwo,miejsce: po prawej u góry, A7 bodajże, tam gdzie znajduje się pokojówka z zadania morderstwo-rozpacz, w ekwipunku miałam starą fotografię z zadania, pracowałam jako konował by zdobyć diagnozę lekarską, tak po 15 sek i nagle mi to wyskoczyło w trakcie pracy.

Może ktoś to przetłumaczyć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
.

Może ktoś to przetłumaczyć?

Postanowiłeś rozbić obóz i gdy już chciałeś zejść z konia, zobaczyłeś nad sobą smugę ognia oraz usłyszałeś, ogłuszający dźwięk. Nagle poczułeś zapach spalonego oleju. Trwało to tylko sekundę a potem wszystko ucichło. \"Przeklęci jankesi i ich działa\" wymamrotałeś. Chwileczkę, czy tam w oddali to nie była eksplozja? Nie jesteś pewny i tłumaczysz to sobie zjawiskiem naturalnym. Postanawiasz wypić dziś więcej whiskey niż zwykle i spróbować się przespać. Czujesz się wypoczęty.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czemu słuzy ta notatka ?

Może jestem w błędzie ale to losowo jakiejś jednej osobie trafia się fragment opowiadania. I tu mnie zastanawia czy twórcy tak sobie to zrobili czy wiąże się z tym coś innego. Może należałoby pozbierać wszystkie notatki i połączyć w całość.
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Czemu słuzy ta notatka ?

Może jestem w błędzie ale to losowo jakiejś jednej osobie trafia się fragment opowiadania. I tu mnie zastanawia czy twórcy tak sobie to zrobili czy wiąże się z tym coś innego. Może należałoby pozbierać wszystkie notatki i połączyć w całość.

Chyba do tego służy ten topic? :D
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Sądzę, że to jest kolejna ściema, jak zadanie Ook!
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Na becie w temacie poświęconym tajemniczym notatkom pojawił się taki wpis :

otherwise i get also " a strange " Mail from Inno , it was on Server DE12 a long Time ago , someone from the GM`s here wrote me thats just a Joke from an GM , there are a few of this " Ingame Posts " since TW has started
 
Status
Zamknięty.
Do góry