The Sims 3!

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia

Jak ci się podoba The Sims 3?

  • Tak, bardzo

    Głosy: 48 31,8%
  • Podoba

    Głosy: 14 9,3%
  • Średnio

    Głosy: 10 6,6%
  • W ogóle

    Głosy: 12 7,9%
  • Ja tam piję tymbark!

    Głosy: 67 44,4%

  • W sumie głosujących
    151
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
The-Sims-3.png


Jak pierwsze wrażenia z gry, ja osobiście jestem zachwycony a jak wy?​
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie miałem, nie mam i miec nie będę ;) nie lubie takiego typu gierek
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moja siostra to ma.. przyznam ze nawet nie zajrzałem jak to wygląda :D

Ale tyle szumu było na temat tej gry, że chyba jest ona dobra
 

DeletedUser12008

Gość
Gość
W grze jest wiele ciekawych opcji, choćby możliwość projektowania ubrań za pomocą wzorów, lub poruszanie się po całej okolicy.
Czas płynie 3x wolniej niż w "dwójce", a to dla mnie duży minus.

Gra jest dobra, lecz przez złośliwy upływ czasu szybko się nudzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A nie ma przyspieszenia? Mi gra się nawet nie włączy, ale tak bym sobie zagrał, seria Sims jest świetna, lubię budować domy, czasami się pobawię w życie, które też przynosi dużo rozrywki. Podobno w trójce nie ma najmniejszych ograniczeń co do tworzenia postaci w sensie ciała, o ubraniach nie mówiąc. Ciekawe, ile jest obiektów...
 

DeletedUser12008

Gość
Gość
A nie ma przyspieszenia? Mi gra się nawet nie włączy, ale tak bym sobie zagrał, seria Sims jest świetna, lubię budować domy, czasami się pobawię w życie, które też przynosi dużo rozrywki. Podobno w trójce nie ma najmniejszych ograniczeń co do tworzenia postaci w sensie ciała, o ubraniach nie mówiąc. Ciekawe, ile jest obiektów...

Obiektów nie jest zbyt dużo, choc liczba samochodów imponuje.

Ograniczeń nie ma, prawda, można zrobić ładne mięśnie, lub wyjątkowo wielką tuszę (2 m w pasie :D:D).

Gra na maxymalnym przyspieszeniu chodzi jak normalna 2. Komu chce sie czekać 10 min realnych (na max. przyspieszeniu), by sim sie wyspał? ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ojojoj skoro są taie minusy to chyba tego nie kupię.Ale podobno mówił jakiś gość na forum ze robi jakis UptedE (Dodatek) żeby było wiecej przyspieszen
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem teraz w owe Simsy

Gra jest boska :D zrobiłem sima, który jest niemal identyczny jak ja. Co prawda czas chodzi wolno (czas wolno płynie, gra chodzi płynnie bez zacinania), ale gra sie dobrze (bynajmniej dla mnie). Ciekawe są również zmiany czynności poprzez kliknięcie na wykonywaną czynność i zmienienie jej na coś innego, przykład: ćwiczenie na maszynie do ćwiczeń możemy przestawić na ćwiczenie bez potu ;)

Zawsze byłem rpzeciwny Simsom, ale ta gra mnie mocno wciągnęła :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też mam nowe Simsy i bardzo mi się podobają, fajna jest możliwość ustawiania obiektów na skos. Ogólnie gra jest dobra, a gdyby nie była taka by o niej nie trąbili. Ale to co mnie straszy to to że od nowa pójdą dodatki: zwierzęta, wakacje, własny biznes, i cała reszta! :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
oj nie sądze że wejdą wszystkie, bo dużo dodatków jest zawartych w podstawowej grze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby moja tzw. "karta graficzna" miała shadery 2.0, to bym pograł :| A tak to lipa. Chyba wrócę do dwójki ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam gierkę od 2 tygodni jakoś mi się nie spodobała ale nie usuwałem,grafika nawet nawet ,gra dobra ale trzeba miec mocnego kompa zeby sobie przygrac na średnich detalach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
oj nie sądze że wejdą wszystkie, bo dużo dodatków jest zawartych w podstawowej grze.

Jest ich sporo ale nie ma tych co najwięcej zmieniały (zwierzaki, biznes, historie z bez. wyspy, abrakadabra z 1)

Mam gierkę od 2 tygodni jakoś mi się nie spodobała ale nie usuwałem,grafika nawet nawet ,gra dobra ale trzeba miec mocnego kompa zeby sobie przygrac na średnich detalach.

Wpadłeś w polsce jest dostępna od 5 czerwca ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja kupiłem w czwartek w media markcie za 159 zł edycję kolekcjonerską ;), a normalna wersja kosztuję 99zł
 

DeletedUser

Gość
Gość
2 gb pendrive, preorder z mapą miasta sunset valley, naklejkami, podpowiedźiami do gry, 12€ w punktach simpoints do wykorzystania na stronie the sims 3 store, 2 samochody do pobrania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taki byłem przeciwny tej grze, a teraz nie mogę się od niej oderwać.. będzie co robić w wolnych chwilach w wakacje, gdy będzie padać :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry