The Sims 3!

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia

Jak ci się podoba The Sims 3?

  • Tak, bardzo

    Głosy: 48 31,8%
  • Podoba

    Głosy: 14 9,3%
  • Średnio

    Głosy: 10 6,6%
  • W ogóle

    Głosy: 12 7,9%
  • Ja tam piję tymbark!

    Głosy: 67 44,4%

  • W sumie głosujących
    151
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ta gra to jakieś badziewie xD

Nie no bez przesady. Po prostu EA miało pomysł na grę, która pociągnie miliony osób. Nie wiem jak wy, ale mi się wydaje, że ta seria to już kompletne wyciąganie kasy od ludzi. Już nawet spojrzeć na te ich "realistyczne" twarze. Jedynie co w niej mnie pociągnęło to ilość nowych interakcji, akcji.
 

DeletedUser5812

Gość
Gość
Ja the sims 3 mam na komie i nawet mi się podoba ;)
nie stety mój komputer jest troszku zasłaby trzeba zakupić nowszy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram w simy od dobrych 6 lat i muszę stwierdzić, że jak do tej pory super mi się gra. TS3 są niezłe, choć brakuje mi dodatków. Ale zawsze są do ściągnięcia przedmioty, a to urozmaica grę. Ogólnie simsy są super :D
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
a ja mialem szczescie i nie musialem kasy wydawac , przyjechala kuzynka z plyta a ja sciagnelem cracka i gram bez plytki heh

PS:gra fajna , tylko moglo by byc wiecej zawodow
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam gram w 2 i nie narzekam ;D jeśli ma sie dodatki to ;) luzik
 

DeletedUser

Gość
Gość
W 2 czasami zagram ale na kodach bo inaczej nie umie xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hah TS3 to gra dobra na miesiąc, dobra do sprawdzenia jakości i wyrzucenia. tak więc dlaczego twórcy serii The Sims jeszcze nie splajtowali, bardzo się temu dziwię. Kto by kupił oryginalną grę The Sims 3 (Nie ja) . Mam TS3 na PC ale nigdy bym ich nie kupił, bo po co wydawać 100zł na jakąś grę, która i tak za miesiąc się znudzi... Jak mówiłem, grałem w nią niecały miesiąc bo ile można...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam the sims 3 ale jak grałem wnią przez ok 5 minut to już mi się znudziła a moja siostra w nią gra czały czas (już ok miesiąca) i nie wiem jak ona to wytrzymuje :p
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
a ja tam je lubie ale jak juz zrobili rozmiar miesni i brzocha mogli by tez zrobic wzrost (bede karzelkiem)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajna, lecz po miesiącu, tak zwanego "ciągłego skilli trenowania i podwyżek nabijania" gra się nudzi, lecz teraz sobie zaprzeczę. Moja jednoosobowa rodzina NIGDY mi się nie nudzi.

Rodzina to:

Bill Gates ( Magnat Finansowy + Ogrodnik + Majsterkowicz + Malarz) O cechach " Dobry, komputerowiec, pracoholik, wygadany, ambitny". Ten Sim mi się nie nudzi. Zarabia 3000 simoleonów na godzinę + 750 za spotkania i już. Dom wart więcej od tej rudery Landgrabów. Nie wiem dlaczego, ale Bill Gates nigdy mi się nie nudzi :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajna, lecz po miesiącu, tak zwanego "ciągłego skilli trenowania i podwyżek nabijania" gra się nudzi, lecz teraz sobie zaprzeczę. Moja jednoosobowa rodzina NIGDY mi się nie nudzi.

Rodzina to:

Bill Gates ( Magnat Finansowy + Ogrodnik + Majsterkowicz + Malarz) O cechach " Dobry, komputerowiec, pracoholik, wygadany, ambitny". Ten Sim mi się nie nudzi. Zarabia 3000 simoleonów na godzinę + 750 za spotkania i już. Dom wart więcej od tej rudery Landgrabów. Nie wiem dlaczego, ale Bill Gates nigdy mi się nie nudzi :)

No cóż, nie trudno dostosować cechy postaci do cech konkretnego człowieka.

W the sims 3 zawiodła mnie prędkość maksymalna. Gra szybko się nudzi, a najciekawsze jej momenty są dostępne w późniejszym czasie (ryba wampir, drzewko pieniężne, tajemniczy Pan Gnom).

Gra trochę mnie zawiodła...

PS:Ja tam piję tymbark!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz stworzyłem rodzinę Nigredów ^^ Mają 41 trupów (grobów) w ogródku :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi laguje tylko gdy jade samochodem :p

a jak zaraz mi sim umrze to biore ustawienia i czas życia :
np. Epickie 960 dni simowych :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry