The Sims 3!

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia

Jak ci się podoba The Sims 3?

  • Tak, bardzo

    Głosy: 48 31,8%
  • Podoba

    Głosy: 14 9,3%
  • Średnio

    Głosy: 10 6,6%
  • W ogóle

    Głosy: 12 7,9%
  • Ja tam piję tymbark!

    Głosy: 67 44,4%

  • W sumie głosujących
    151
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja miałem kiedyś2 i to mi wystarczy ale bardzo szybko mi się znudziła a potem lubiłem podpalać domy i raz więzienie zrobiłem z celami hehe śmiesznie było:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam, i uważam że superaśna :D a co do kolegów którzy mówią że można ją dostać od 5 czerwca- mają racje, z tym że kupić ją można było przed 1 czerwca bo była sprzedaż przedpremierowa. Fajnie wyglądają :confused:"ludzie":confused: o niebieskiej cerze (jak najjaśniej) rudych włosach i brązowych oczach to tak trochę :p"kosmicznie" :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
GRa nawet niezla ale nie wei m widzialem tylko zdjecia:D
 

DeletedUser1731

Gość
Gość
ja kupiłem,pograłem ze 2 dni,nawed fajna,ale grafa to w sims 1 była lepsza
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super gierka zajżałem do kompa klegi raz jak jego siora w to grała i mi sie odrazu spodobało .Tylko troche drogie
:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
100zł to drogo, the sims 2 kosztowała na premiere 130zł
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajna gierka :D
Tylko że bez tych wszystkich dodatków troche...... nudno ;/ (Chodzi mi o zwierzaki,biznes,wakacje itd.)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam tę gierkę. Fajna, dużo nowych, ciekawych opcji. Nie wszystkim się podoba, ale jeśli ktoś lubił Sims i Sims 2, to na pewno mu się spodoba. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spoko gra, grafika dobra (na maksymalnych), genialna opcja, że można się przejść np. do sąsiada, wiele możliwości projektowania domu jak np. kryty basen, wielopiętrowe domy, piwnice, garaże. Jedyne co mi się w tej grze nie podoba to duchy, można oczywiście wywieźć na cmentarz, ale jak się trzyma w domu to nie straszą, a całować się z nimi można nawet. xd
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedynie Budynek

Do tej pory grałem tylko 2, ale tylko dlatego, że lubię sobie doma postawić :)
Tak szczerze to tylko to mnie w takich typu grach fascynuje. Grając później rodziną po prostu ich zaniedbuje, kurator mi dziecko odbiera, wszyscy sikają na podłogę:) do pracy nie chodzą, te gry są po prostu nudne i nawet zbyt dużo czasu nie zżerają, np. wtedy gdy się nudzisz:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla muie głupie te simsy ało przedmiotów mało ubrań nie można wchodzić do skepu ani tworztć nowyhc miast żenada !!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już się Simsy nudzą powoli :mad: zawsze to samo, budujesz, urządzasz, pracujesz. Skąd ja to znam :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie się średnio spodobała gra, fakt, grafika i możliwości kreowania sima i okolicy wielkie, ale denerwuje mnie ten powolny upływ czasu i w dodatku jeszcze się przycina
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiedziałem iż Sims może wywoływać jakiekolwiek wrażenia. W każdym razie gra standardow tak jak poprzedniczki. 3 godziny gry i do kosza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry