/ Kibic Barcy (od 2004 r.)

DeletedUser4138

Gość
Gość
Odbiegając od tematu Neymara, Meksyk przegrał na własne życzenie. Nie oddaje się pola gry w końcówce meczu, zamiast wyciągnąć "Pomarańczowych" to oni im rzuty rożne dają.
Cieszyłem się, że wygrają ten mecze jednak teraz nie jest mi ich szkoda.

DeletedUser23283

Gość
Gość
Brazylia przez kilka/kilkadziesiąt ostatnich lat zawsze miała właśnie taką gwiazdę która potrafiła wygrać mecz. W najważniejszym momencie wziąć na siebie ciężar gry i sprostać temu zadaniu Romario Ronaldo Rivaldo Ronaldinhio czy nawet Robinho (prawie zawsze Ro :p ) teraz mają bardzo wyrównaną drużynę i chyba tylko pod publiczkę potrzebują właśnie takiej gwiazdeczki o której będzie można pisać i będzie dobrze wyglądała na okładkach.

DeletedUser

Gość
Gość

Meksyk nie miał już siły kondycyjnie, warunki były straszne w tym meczu. Ale prawda jest taka że Robbena faulowali niesamowicie w polu karnym i mogli dostać z 3 karne jak nie więcej - dziwne że nie dostali karnego za "kosę" perfidną na Robbenie w jedenastce. Z przebiegu meczu to on zasługiwał na awans

Gość
Gość

Początek meczu - atak na głowę i podniesiona noga zbyt wysoko i co brak reakcji sędziego :)

Jednak oddanie pola gry było największym błędem. Pierwszy strzał oddali w 27 minucie :) Według mnie nie pokazali nic ciekawego, tylko ta końcówka.

O i mamy potwierdzenie Spaletti tych niby oczywistych "FAULI" w jedenastce.

"Ik wil mijn excuses aanbieden. Ik maakte een schwalbe. Soms verwacht je een schop, maar ik moet dit niet doen. Echt verschrikkelijk stom."

Ogólnie przeprasza, mówił że specjalnie nurkował i chciał wymusić rzut karny. Uważa, że to było głupie za co przeprasza.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda mi wczoraj było Greków - od czerwonej cisneli niesamowicie i brakowało szczęścia:)

szkoda czile, szkoda meksyku, szkoda greków ale niestety ktoś odpaść musiał. ciekawe jak tam dziś co francja i nigeria pokaże. bo niemcy to raczej spacerkiem powinny wygrać z alegerią

DeletedUser

Gość
Gość
Nurkowanie w futbolu sie zdarza coraz czesciej. Dlatego bije brawo tym, co skopani padną, ale wstaną i dalej walczą o piłkę. Francja na dzien dzisiejszy jest moim faworytem. Szkoda Meksyku, bo nie zasluzyl zeby odpasc w tej fazie. Kostaryka - czarny kon, o ktorym nikt nie mowil, z tego co pamietam. Sprawdzily sie moje slowa, ze czarnego konia nie przewidzimy. Gdzie ta Bosnia? Teraz uzala sie, za bledy sedziow. Meksyk mial gorzej, ale wyszedl i walczyl. Nigeria moze Francji sporo napsuc, nie ma juz latwych meczów. Algieria - Niemcy? Nie sadze, zeby to byl spacerek, choc oczywiscie to jest mozliwe, sugerujac sie potencjalem Niemcow. To dobre, nieprzewidywalne mistrzostwa.

DeletedUser

Gość
Gość
Wybaczcie, że kompletnie odbiegnę od tematu drużyn, ale mam pytanie odnośnie samego Typera: Czy od 1/8 finałów zmieniło się w jakiś sposób punktowanie wyników? Bo w jednej rundzie jestem skłonna przyjąć, że mogła mieć miejsce pomyłka, ale po dwóch rundach od moich obliczeń wychodzi różnica 7 punktów względem klasyfikacji generalnej i zaczynam wątpić w moje obliczenia ::P:
Z góry dziękuję za odpowiedź ;;)

DeletedUser

Gość
Gość
od 1/8 typujemy tylko 90 minut gry, więc np. Ja zatypowałem wynik Argentyna-Szwajcaria 1-0, taki wynik akurat padł, lecz po 120 minutach, a więc mam tylko 2 pkt, a nie 6, bo po 90 minutach było 0-0 :)

DeletedUser

Gość
Gość
A gdzie można zgłaszać błędy w punktacji w takim razie? ;-)

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe jak Brazylia poradzi sobie z Niemcami bez głównego rozgrywającego i podstawowego defensora :eek:kul:

PS: Kiedy wyniki 11 rundy ? :p

Nie widzę w regulaminie zapisu o typach wykluczających się. Pomimo tego, że typowałem w rundzie wstępnej Brazylię jako faworyta to mogę teraz "nie dopuścić" jej do finału?

DeletedUser

Gość
Gość
Kurczę :D

Wybacz Harlion, ale ze względu na pełen luz ze względu na okres wakacji i dni wolnych tracę poczucie czasu :D

DeletedUser

Gość
Gość
Brazylia hehehhehe:) to już lepiej okręgówka by zagrała:) totalna amatorka i przy obecnej dyspozycji to Niemcy w finale rozwalą obojętnie kogo - pełzających Holendrów lub człapiących Argentyńczyków.