Ulubione Gry o tematyce Westernowej

  • Rozpoczynający wątek panxryba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13855

Gość
Gość
Call of Juarez: Więzy Krwi jak na razie, pod względem grafiki i fabuły lepszej nie ma :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście ze The West, Desperados: Wanted Dead or Alive(w sumie to Commandos tylko ze na dzikim zachodzie dla mnie nawet lepsze od Commandos i dziwi mnie ze ta gra została wymieniona dość rzadko w tym temacie ,moim skromnym zdaniem jest to bardzo dobra gra o tematyce westernowej i można odczuć ten klimat:)).Na koniec wiadomo nasze polskie Call of Juarez,Call of Juarez: Więzy Krwi a co do gier z gatunku FPS ale to starsi gracze pamiętacie jeszcze Outlaws jak na tamte czasy niczego sobie.

Chętnie bym pograł w Call of Juarez ale nie jestem pełnoletni.
Ty to na serio;)
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
zdecydowanie Call of Juarez i Call of Juarez Więzy Krwi
 

DeletedUser

Gość
Gość
The West, tylko to mam xd może kupie Call of Juarez Więzy Krwi na xboxa 360
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiscie Call of Juarez, w Wiezy Krwi jeszcze nie gralem. Gun jest troche za malo rozbudowany, ale te strzelaniny na koniach sa po prostu fantastyczne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Call of Juarez Wymiata tylko to i THE WEST is the best :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
kiedyś i jak narazie grałem w gre GUN i Desperados nie miałem okazji grać w Call of Juarez dlatego stawiam na GUN
 

DeletedUser

Gość
Gość
ehh najlepszy jest call of juarez wk ale pod względem fabuły przegrywa z jedynką (przynajmniej ja tak uważam) gdyby nie to, że CD Action wydało call of Juarez na płycie to CoJ by był moją ulubioną grą a tak to w tym momencie jak wlączyłem sobie multiplayera (nigdy przedtem mi sie nie znudził) od razu odechciało mi się gry przed tym jak wydali coja w CD action czat tętnił życiem teraz jak są sami Polacy nikt tam nie pisze :( i żadnych "starych" graczy nie mogę znaleźć bo z tymi nie ma gry ciągle najlepszy jestem:D więc przerzuciłem się na coja wk ale to nei to samo :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem w Helldorado, CoJ 1 i 2 i nie powiem coj 2 jest bardzo ciekawy, ale też bardzo łatwy nawet na poziomie bardzo trudnym :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście Call of Juarez: WK No i oczywiście The-West. Lepszych już nie ma ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio kupiłem sobie Desperados i Call of Juarez 1, Desperados jest naprawdę świetny, wciągnął mnie na kilka godzin dobrej zabawy, a Call of Juarez to mógł być lepszy :/
Nie pasuje mi że to jest First Person Shoter, Już wole coś typu Gears of War ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zdecydowanie 2 czesci call of juarez oraz serie desperado i helldorado :)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Dobra to teraz ja: Call of Juarez 1 i 2 reszta z gier o dzikim zachodzie mi się nie spodobała ale nie były takie złe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry