Unia-Konfederacja

I jak?


  • W sumie głosujących
    276
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł piękny, ale ja bym dorzucił +2 - 4% motywacji do pojedynków z przeciwnikiem, który jest po wrogiej tobie stronie. Może to i dużo, lecz mi się tam podoba. Grafika jest w trakcie opracowywania (quest). Jutro będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ok, dobre, ale prace typu "zbieranie" jest dobra dla pierwszych leveli
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Ale są też zadania, w których trzeba trochę nazbierać tych i innych rzeczy. Konfederat będzie miał po prostu łatwiej i szybciej ukończy dane zadanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli, że żołnierz, który wybrał Unię ma o 4 poziomy obniżone użycie broni?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobiłem wstępny projekt :

Zadanie ...

decyzja1.bmp


... i jego zakończenie.

decyzja2.bmp


Mam nadzieję, że się spodoba !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę niegramatycznie. Pasowałoby bardziej: <nick gracza>, już dziś musisz podjąć bardzo ważną decyzję. Musisz się zdecydować, czy wspierać Konfederatów, czy może jankesów z Unii. Każda z tych stron ma swoje korzyści, Konfederaci z większym powodzeniem niż żołnierze Unii pracują w polu, natomiast jankesi większą wagę przywiązują do walki. Wybór należy do Ciebie! Zakończenie jest dobre, takie jakie jest, ale pod opisem zadania należałoby dać wskazówkę, w której opisane by były bonusy wiążące się z przystąpieniem do Unii lub Konfederacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podczas wojny secesyjnej używali karabinów maszynowych :) a u nas chyba nawet nie ma strzelb
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znam się trochę na historii... I cieszę się, że dodajecie coś realnego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie, że jankesów! Sprawdź w słowniku, jak nie wierzysz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wybacz ale mam z dużej, w ksiażkach też jest napisane z dużej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam na historii Ameryki (zwłaszcza z tych czasów) to średnio się znam ale może zrobić jeszcze stronę dla Czerwono Skorych?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale z tym bonusem do 35 to mnie dobiłeś bo co 36 lvl nie ma wojny a 34 jeszcze ma przez np. 20 minut
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Szczerze mówiąc to Konfederaci zbudowali np. pierwszy pancernik, J/jankesom zajęło to dzień dłużej :). I oni sami nie byli rolnikami. Oni korzystali z niewolników o co właśnie poszło. Ale i tak bonusy są fajne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę niegramatycznie. Pasowałoby bardziej: <nick gracza>, już dziś musisz podjąć bardzo ważną decyzję. Musisz się zdecydować, czy wspierać Konfederatów, czy może jankesów z Unii. Każda z tych stron ma swoje korzyści, Konfederaci z większym powodzeniem niż żołnierze Unii pracują w polu, natomiast jankesi większą wagę przywiązują do walki. Wybór należy do Ciebie! Zakończenie jest dobre, takie jakie jest, ale pod opisem zadania należałoby dać wskazówkę, w której opisane by były bonusy wiążące się z przystąpieniem do Unii lub Konfederacji.

Ale przecież to i tak zostanie ostatecznie zmienione.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, ale zmniejsz troszkę bonus u konfederatów. I "Jankesi" nie pasowali do Dzikiego Zachodu(chodzi mi o wyrażenie). Powinieneś zmienić ten "monolog" w zadaniu. Na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, ale zmniejsz troszkę bonus u konfederatów. I "Jankesi" nie pasowali do Dzikiego Zachodu(chodzi mi o wyrażenie). Powinieneś zmienić ten "monolog" w zadaniu. Na tak.
eeeee...
a kiedy powstało słowo Jankesi? W czasie wojny właśnie...
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Pomysł dobry. Bonusy nie za duże i nie za małe. W sam raz :D. Jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja się wtrącę i będę musiał podciąć trochę skrzydła, pomysł jest nierealny.

1) Prace "zbieranie" są dobre dla niskich poziomów, bonus ten będzie przydatny tylko na początku gry
2) Obniżenie poziomu używania broni o 1 to bardzo dużo, będzie to miało duży wpływ na grę, oraz faworyzowanie klasy żołnierz, która z bonusem klasowym będzie miała kolejne 2 poziomy mniej do używania danej broni.
3) Zostanie wprowadzony podział, robotnicy i poszukiwacze pójdą na bonus do prac i znajdowania przedmiotów, żołnierze i zawadiacy pójdą w broń, jest to nic innego jak kolejne wprowadzanie zmian bonusów u danej klasy.
4) 2% większa szansa na znalezienie produktu? Jeżeli mamy prawdopodobieństwo 75%, to 77% robi niewielką różnicę, jest to do zaakceptowania, ale co kiedy są przedmioty, które na prawdę ciężko zdobyć, kawałek kartki lub kajdanki, w tym przypadku prawdopodobieństwo zwiększa się trzykrotnie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry