Unia-Konfederacja

I jak?


  • W sumie głosujących
    276
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł dobry ale zamiast tych bonusów dałbym na przykład
bonus dla jankesów +2 Zręczność i +2 Charyzma i + 500$
a dla Konferedantów +2 Siła i +2 Sprawność i + 500XP
co wy na to
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł fajny bonusy też dobre bo małe i podczas czytania na taki pomysł wpadłem że można też wykorzystać forty i np co 2 tygodnie dawać jedną bitwę między Konfederatami a Unią
walka jak w forcie tylko taka różnica że zamiast grafiki fortu zrobić grafikę pola bitwy i obrońcy mieliby bonus w stylu okopów(bardzo mały bonus) i w tej bitwie można by być tylko online bo dużo chętnych by było (tak mi się wydaje) no i jakieś doświadczenie lub łupy wojenne w postaci kasy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak i zgadzam się z powyższym postem.może na 30 levelu zrobić zadanie żeby uczestniczyć w tej bitwie
 

DeletedUser

Gość
Gość
@UP Chory jesteś? :D

Pomysł jest świetny ;) Przemyślany, ale powinny być jeszcze jakieś walki pomiędzy Unią a Konfederatami.

patrz mój post (o 2 wyżej niż ten który cytuje)

EDIT no teraz jeden autor chyba skasował post nad twoim ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jestem na tak , jeśli podwyższysz do 10 , ponieważ to trochę za mało (chyba ,że chodzi o Agawę wtedy troszkę by się przydało) w porównaniu do -1lvl potrzebny do użycia broni. Proponuję jeszcze jedno : Granicę oddzielającą Stany Południowe od Północnych .Zleceniodawca tego zadania mógłby się pojawiać na Sektorach nad granicą (północ) jak i pod(południe).Zadanie na wybór Północy pojawiało by się na północy i odwrotnie . Zadanie zaraz zrobię .
oprawka.png
Oto i ona . Wiem , wiem słaba grafika ale robiona na paincie . Do drugiej grupy nie chce mi się robić ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A może Unnia ma bonus -
Każda broń jest 10 % tańsza
A konfederaci-
10 pkt pracy (do zbierania)
i (tylko raz) 3 pkt. cech do Sprawności
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
A może Unnia ma bonus -
Każda broń jest 10 % tańsza
A konfederaci-
10 pkt pracy (do zbierania)
i (tylko raz) 3 pkt. cech do Sprawności

To trochę dużo , chodzi ci o 10pkt pracy i 3 pkt.cech ??? A w Unii -1lvl i -10 $$$ za broń?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie podoba mi się, że konfederaci mają to 2% tylko do zbieractwa jestem za tym żeby było do wszystkich produktów.

I rzeby były jakieś qesty z tym związane
_____________________________________

I rzeby na tle ekwipunku była flaga jankesów lub konfederatów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak te bonusy nie są za wielkie good.Konfederanci mają lepszy bonus z tym 1 lvl broni bo Uniście mają zbieranie a prace typu zbieranie są słabe no i jeszcze 2% na znalezienie przedmiotu zawsze coś:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
północnym graczom bonus umilał sprawę bardziej pojedynkowiczom, szczególnie na wyższych poziomach czekających na nową broń i możliwość pokonania mocnych graczy.
Z kolei południowcy mieliby łatwiej na początku, gdy do expienia potrzebne są zadania. Uważam ,że pomysł przemyślany i niezły, chociaż pewnie większość graczy brałaby bonus północny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
WIEEEELKIE TAAKKKK

I prosze o jak najszybsze wprowadzenie tego ;D ja tez cos myślałem o takim czymś ;D ale nic nie pisałem ;D ale to co Wy napisaliście jest dużo lepsze ;D

powinno być gdzieś od 10 do np 45 lvl xD albo do 99
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobry pomysł i dobrze rozłorzone bonusy bo prace typu "zbieranie" mają niski poziom trudności więc po jakimś czasie te 5pkt pracy nic by niezmieniało ale trzeba by wtedy wprowadzić podział graczy i w jednym mieście/forcie niemogli by "siedzieć" gracze zarówno Unii jak i Konfederacji
 

DeletedUser10758

Gość
Gość
Pomysł świetny oczywiście jestem na TAK, ale według mnie powinno byc że konfederaci potrzebują mniejszy poziom do używania danej broni, a unia szybciej o 10% rozbudywowała by budynki w mieście.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak tylko jak napisales o tych stronach to zeby dostac ten bonus to ciag np. 3 questow takich jakis :

dynamit czy cos - do walkki
kupic iles broni np. kije
i zrobic jakas walke ze niby po tym jestes " godny dolaczenia w nasze progi ", "...Od ___ uczysz sie umiejetnosci ____ " i wtedy bylyby te bonusy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł bonusy bym trochę pozmieniał. Pomysł historyczny i w grze by realistki by dużo wniosło bonus zmienić i było by dobrze. Ja w przyszłym czasie może dopracuję ten pomysł ale nic nie obiecuję.
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
Fajny pomysł.Ale jak ktoś ma naprzykład 11 lvl i wprowadzą cośtakiego to jak niby ma wybrać czy chce być w tej czy innej konfederacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem w CAŁOŚCI na tak, nie wiem, czemu sztuczne problemy wymyślacie. Myślę, że trzeba też wprowadzić STAŁE bonusy, bo ja mam 31 i niedługo już bym miał koniec. Ale jak znam życie to nikomu się nie będzie chciało (bez urazy do adminów).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł tylko od wbicia 30lv np zamiast bonusu do zbierania dostawał by do polowania:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam 53 lev i co nie mógłbym brać udziału w bitwie???
 
Status
Zamknięty.
Do góry