Unia-Konfederacja

I jak?


  • W sumie głosujących
    276
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry, a niewielki bonusik zawsze się przyda:)
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
Jakby to miało wejść to na 90% admini/ Moderatorzy. wprowadzili by pewnie inny bonus, więc nie ma sensu ich wymyślać, a co do pomysłu to jestem za.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za, jak dla mnie ciekawy pomysł - można by dodać kilka zadań unikalnych dla każdej strony konfliktu z unikalnymi itemkami :)
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
mam lepszy pomysł.mianowicie:
południe-otzymujesz 5pkt doświadczenia więcej za wykonanie każdej pracy,
pułnoc-poziom potrzeby do broni o 1lvl
tak byłoby sprawiedliwie.
dodatkowo mogły bybyć zadanie z tym związane
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Dlaczego wlasciciel posta zostal oskalpowany?? za zalozenie tego tematu glupi pomysl
NA NIE!
 

DeletedUser

Gość
Gość
właśnie, albo napiszcie do Vhaerauna on tłumaczy jeśli się nie mylę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wg bardzo fajny pomysł ale co z tymi którzy np. mają wyżej niż dziesiąty
czy odbywało by się to jak zmiana klasy postaci czyli byle kiedy lecz po 10 lvl

Jestem na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest jeden z tych świetnych pomysłów, które nie są opracowane i bez projektu graficznego, ale są ŚWIETNE, jednak nigdy nie zostaną wprowadzone. Dlaczego? Dlatego, że są zbyt ''duże''. Jedynym ''dużym'' projektem wprowadzonym przez IG były forty, niedługo ma być wprowadzony HMG, ale nie sądzę, żeby pomysły takie jak te zostały wprowadzone. Jednak jestem na TAk
 

DeletedUser

Gość
Gość
Konfederacji mają dużo lepszy bonus niż jankesi, jeśli konfederacji mają mieć taki jak sobie wymyśliłeś to jankesom zwiększ do 20pkt pracy i 5% szczęścia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super pomysł ale, trzeba by powymyślać konkretne bonusy i jakieś inne rzeczy, wzbogacające wybór konfederacja/unia..
 

DeletedUser

Gość
Gość
daj jakieś misje z tym związane np.
(jeśli wybierzesz jankesów)
1.przynieś 5 gazety (muszą wiedzieć co się dzieje na froncie a zwiadowcy się wyczerpali)
2.pokaż że umiesz walczyć (przetrzep skórę w przeciwnikowi)
3.pilnój fort przez 6 godz
(jeśli wybierzesz Konfederacje)
1.4godz zbierania trzciny cukrowej
2.4godz zbierania zboża
3.4godz mielenia zboża
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
U tych konfederatów bonus jest dosyć kiepski, prac typu zbieranie jest mało i nie przynoszą zbyt wielkich dochodów, unioniści i konfederaci nie mogliby być w tych samych fortach i miastach, a i bycie konfederatem albo unionistą wyklucza wykonywanie pewnych prac

Jestem na TAK, ale przydały by się poprawki i grafika
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak ale co do tych 2% to nie powinno się liczyć przy produktach z szansą znalezienia 1-4% bo to prawie trzy razy tyle ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra stanie się dużo bardziej realna, według mnie to świetny pomyśł ale bonus do zbierania jest za duży
 
Bonusy są dobre, bo często do zadań na wyższych poziomach, lub świątecznych zadań potrzeba takich prostych produktów. Przypomnijcie sobie ile było narzekań, że nie zdążyliście zebrać tyle tego czy tamtego. Z 2% szansy będzie lepiej. A 1 poziom mniej przyda się pojedynkowiczom. Na tak. Na pewno dodadzą jeszcze zadania w zależności od naszego wyboru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry