Version 1.20

  • Rozpoczynający wątek Killerek999
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej aktualizacji?

  • Bardzo Dobra

    Głosy: 403 89,8%
  • Nie Podoba Mi Się

    Głosy: 46 10,2%

  • W sumie głosujących
    449
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Kolega mi wysłał mi ciekawego linka:http://forum.the-west.de/showthread.php?t=17349
Mówi że to jest Version 1.20 (PL:Wersja 1.20)Podobno jak mi mówi będzie to wprowadzone przy aktualizacji 1.20.Troche sie pobawilismy z tłumaczeniem i prosze:
Droga społeczności,

wkrótce powstanie aktualizacja do wersji 1.20. Jeszcze nie ma ustalonej żadnej konkretnej chwili, jednakże testujemy już na naszym wewnętrznym wiele odnowień(?). W tym wątku chciałbym Wam duże odnowienie(?) fortu przedstawic.



Na tym obrazku widoczny jest fort w niewielkiej rozbudowie.

Złoża mineralne

W każdej częsci obszaru na minimapie (hrabstwie) powinny byc trzy forty. Są mały, średni i duży fort. Fort mogą byc budowane przez miasta, jedno miasto też może posiadac kilka fortów.

Rozbudowa

Forty mogą byc rozbudowywane przez członkow miasta a inne miasta mogą forty przejmowac. To jest między innymi koszary, strażnicę i rusznikarza. Forty są pilnowane przez bramę. Nieupoważnieni nie mają wstępu do fortu



Przebieg bitwy

Nakazu bitwy nadaje wrogie miasto, wszyscy mieszkańcy miasta muszą zjawic się w forcie w ciągu 24 godzin, aby moc brac udział w działąniach bojowych. Także obcy gracze mogą brac udzial w bitwie i muszą się wtedy zdecydowac na stronę. Na mapie pojawi się symbol fortu, gdy tylko zostanie wydany rozkaz do ataku. Jest potem możliwosc zajecia innej pozycji w forcie.



Bitwy bazują na rundach, co oznacza, że po każdej rundzie jest mozliwosc zmiany pozycji. Runda składa się zatem z dwoch akcji: strzelania i poruszania.

Przedstawiłem tutaj bardzo skrócony fort, aby jeszcze trochę utrzymac napięcie. Warunki zwycięstwa oraz opis poszczególnych budynkow nie są częscią tej krótkiej przed widoku(zapowiedzi). Proszę zrozumiec, ze niektore zmiany moga byc zrealizowane w taki sposob, aby szczegolowy opis fortu zostanie podane po dokonczeniu beta testow.

Cieszymy się na, ze wkrotce bedziemy mogli przedstawic fort w grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Była już o tym mowa na forum, nawet ktoś to ładnie przetłumaczył, ale nie wiem czy jest jeszcze tamten temat. Co do aktualizacji to fajnie jeśli rzeczywiście ją wprowadzą :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
to sa tylko plany i moze sie okazac ze nie mozna tego wprowadzic z jakiegos tam powodu zreszto niekory sie pluli o to tlumaczenie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wreszcie jakiś fachowiec odpowiedział.(Bez Obrazy).Może być że to wprowadzą i np.gosc nie bedzie przygotowany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a czy jest jakaś ważniejsza zmiana poza tymi fortami?
 

DeletedUser10286

Gość
Gość
fajne ale zanim doidzie do tej aktualizacj to z rok minie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie jeszcze jakies kosmetyczne ale bedzie to wielka zmiana super takie forty:rolleyes:ale 1.20 aktualizacja to za jakies 2-3 miesiace :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
trochę czasu minie zanim u nas to wprowadzą, ale zapowiada się ciekawie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zapowiada się ciekawie, fort zapowiada się bardzo, a to bardzo ciekawie. Cieszę się, że ta gra się tak szybko rozwija, choć to tylko zapowiedź i to nieoficjalna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu nieoficjalna? Przecież ogłaszali to admini na forum angielskim, niemieckim, i pewnie jakimś jeszcze. Poza tym na dole jest podpis - "The West Team"

Tu jest wersja angielska tej zapowiedzi, bo z tego translatorowego spolszczenia powyżej to ja mało rozumiem :)
http://forum.the-west.net/showthread.php?t=14363
Poza tym gdzieś tu na forum było profesjonalne spolszczenie, ale gdzieś zniknęło :)

Miejmy nadzieję, że za jakiś miesiąc ta aktualka wejdzie
 

DeletedUser624

Gość
Gość
Proszę się nie kierować informacjami które podały fora zagraniczne. Pomysł jest dopiero w fazie planów, nie wiadomo nawet jak będzie wyglądała finalna wersja, kiedy będzie a nawet czy dojdzie do skutku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O kurcze! Hell wiesz że jak zobaczyłem tego Avka to sie poplakalem ze smiechu?! :D:D:D:D hahha

ale oki przejdzmy do rzeczy:
1 fajne te forty tylko gdyby ktos powiedzial o co w nich chidz
2 grafika jdest na 11/10
3 fajnie ze Hell sie odezwal :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja powiem tak mi kolega jakis czas temu przeslal przetlumaczone profesionalnie wiec wkleje i mam nadzeje ze nie zostanie to usuniete a skoro info jest podane na innych serwerach gry to musza to byc cos wiecej niz tylko plany:D wiec moze podkreslam moze to wejdze ale pewnosci nie ma a oto tumaczenie:

Tu macie wszystko przetłumaczone: :)



Droga społeczności,

wkrótce powstanie aktualizacja do wersji 1.20. Jeszcze nie ma ustalonej żadnej konkretnej chwili, jednakże testujemy już na naszym wewnętrznym wiele odnowień(?). W tym wątku chciałbym Wam duże odnowienie(?) fortu przedstawic:

fort_rendering.jpg


Na tym obrazku widoczny jest fort w niewielkiej rozbudowie.

Złoża mineralne

W każdej częsci obszaru na minimapie (hrabstwie) powinny byc trzy forty. Są mały, średni i duży fort. Fort mogą byc budowane przez miasta, jedno miasto też może posiadac kilka fortów.

Rozbudowa

Forty mogą byc rozbudowywane przez członkow miasta a inne miasta mogą forty przejmowac. To jest między innymi koszary, strażnicę i rusznikarza. Forty są pilnowane przez bramę. Nieupoważnieni nie mają wstępu do fortu:

denied.PNG


Przebieg bitwy

Nakazu bitwy nadaje wrogie miasto, wszyscy mieszkańcy miasta muszą zjawic się w forcie w ciągu 24 godzin, aby moc brac udział w działąniach bojowych. Także obcy gracze mogą brac udzial w bitwie i muszą się wtedy zdecydowac na stronę. Na mapie pojawi się symbol fortu, gdy tylko zostanie wydany rozkaz do ataku. Jest potem możliwosc zajecia innej pozycji w forcie, jak przedstawione jest na tym obrazku:

forts_sectors.png


Bitwy bazują na rundach, co oznacza, że po każdej rundzie jest mozliwosc zmiany pozycji. Runda składa się zatem z dwoch akcji: strzelania i poruszania.

Przedstawiłem tutaj bardzo skrócony fort, aby jeszcze trochę utrzymac napięcie. Warunki zwycięstwa oraz opis poszczególnych budynkow nie są częscią tej krótkiej przed widoku(zapowiedzi). Proszę zrozumiec, ze niektore zmiany moga byc zrealizowane w taki sposob, aby szczegolowy opis fortu zostanie podane po dokonczeniu beta testow.

Cieszymy się na, ze wkrotce bedziemy mogli przedstawic fort w grze.

w imienu West Teamu,
Tim.
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajne ale zanim doidzie do tej aktualizacj to z rok minie

To jest aktualizacja 1.20 ,a my mieśliśmy mieć dzisiaj 1.18 . JA myślę że gdzieś pół roku jak się będą śpieszyć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wypali będzie ciekawiej bo teraz to nuda kompletna
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam jakoś mieszane uczucia:rolleyes:, szczerze to się boje żeby gra po jakimś czasie nie zeszła na psy tak jak plemiona, gdzie robili zmiany (m.in. badziewny kościół). Mam nadzieje że rozumiecie moją intencje. Fort to taka lekka egzotyka, tylko dla, powiedzmy sobie szczerze, bardzo silnych graczy, wtedy to faktycznie fajne urozmaicenie, ale tak? No nie wiem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam jakoś mieszane uczucia:rolleyes:, szczerze to się boje żeby gra po jakimś czasie nie zeszła na psy tak jak plemiona, gdzie robili zmiany (m.in. badziewny kościół). Mam nadzieje że rozumiecie moją intencje. Fort to taka lekka egzotyka, tylko dla, powiedzmy sobie szczerze, bardzo silnych graczy, wtedy to faktycznie fajne urozmaicenie, ale tak? No nie wiem...

Nie dla bardzo silnych graczy tylko dla silnych miast
 
o ile dobrze rozumiem intencje The West to pomysł jest jak najbardziej beznadziejny... Jest to urozmaicenie z którego skorzystają nieliczni. Od samego początku na forty rzucą się największe miasta, a reszta co? Może sobie tylko pomarzyć, bo jakie szanse mają małe miasta z miastami które po ukazaniu się świata w 3tyg są max rozbudowane? Kolesie jadą na premium, siedzą po nocach i tylko patrzą co tam nowego się zmieniło... Powiedzmy sobie szczerze Forty będą tylko dla maniaków tej gry, którzy wolą kupić premium niż jedzenie w szkole... Takie jest moje zdanie na teraz, jak zobaczę jakieś konkrety co do wprowadzenia tych fortów to może zmienię zdanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jakby wrzucić ograniczenia jeden fort na miasto, i możesz przejąć fort tylko w twom kwadracie mapy to spoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry